Ljubav cveta u Federaciji BIH

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.340
Dječak koji je na nogometnoj utakmici između Veleža i Zrinjskog skupljao lopte, pokušao je s travnjaka skloniti eksplozivnu napravu tzv. topovski udar koja mu je pritom eksplodirala u ruci. Teško mu je ozlijeđena šaka, a liječnici mostarske bolnice uspjeli su mu spasiti otkinuti palac.



Sudac je nakon incidenta obustavio susret nakon čega su navijači Veleža Red Army provalili na travnjak i pokušali se sukobiti s navijačima Zrinjskog. Spriječili su ih pripadnici specijalne postrojbe MUP-a Hercegovačke županije.



Početak nogometnog susreta u Mostaru je bio provokativan. Službeni spiker pozdravio je gledatelje islamskim pozdravom Sellam aleikum, a održana je i minuta šutnje za stradale pripadnike Armije BiH u zgradi Vranice u Mostaru. Za to vrijeme navijači Veleža su psovali nogometaše Zrinjskog i vikali Gazi ustaše.

-----------------------

jos jedino puske da se podele i to je to.

zato bolje sto pre organizovati miran raspad BIH nego da opet udjemo u novu seriju smrti razaranja i stradanja.
 
Dječak koji je na nogometnoj utakmici između Veleža i Zrinjskog skupljao lopte, pokušao je s travnjaka skloniti eksplozivnu napravu tzv. topovski udar koja mu je pritom eksplodirala u ruci. Teško mu je ozlijeđena šaka, a liječnici mostarske bolnice uspjeli su mu spasiti otkinuti palac.



Sudac je nakon incidenta obustavio susret nakon čega su navijači Veleža Red Army provalili na travnjak i pokušali se sukobiti s navijačima Zrinjskog. Spriječili su ih pripadnici specijalne postrojbe MUP-a Hercegovačke županije.



Početak nogometnog susreta u Mostaru je bio provokativan. Službeni spiker pozdravio je gledatelje islamskim pozdravom Sellam aleikum, a održana je i minuta šutnje za stradale pripadnike Armije BiH u zgradi Vranice u Mostaru. Za to vrijeme navijači Veleža su psovali nogometaše Zrinjskog i vikali Gazi ustaše.

-----------------------

jos jedino puske da se podele i to je to.

zato bolje sto pre organizovati miran raspad BIH nego da opet udjemo u novu seriju smrti razaranja i stradanja.

Izvor???
 
ovo je stara vest a najnovija danas je da je doslo do masovne tuce u centru mostara

Nedugo nakon završetka večerašnjeg derbija, pripadnici interventne policije intervenirali su u naselju Centar 2, gdje je izbila masovna tučnjava ispred kafića u kojem se okupljaju navijači Zrinjskog s pripadnicima zaštitara jedne od zaštitarskih tvrtki koje osiguravaju red na stadionu.

Nažalost, nastradala su stakla na obližnjim objektima kao i automobili, a oštećena su i dva policijska vozila.

Kako smo neslužbeno doznali u MUP-u pripadnici interventne policije su priveli za sada jedanaest osoba.

http://www.bljesak.info/content/view/29512/158/
 
Pa da je bas tako i nije,ali nije ni da nema toga j.bg...

Te mrznje nesumnjivo da ima...Ali narod je stoka hebes ga...Ipak treba ici putem pomirenja...

Care za vreme TITA su se vencavali medjusobno, kumili i shta bi? Masovne gorbnice i masakri!!! Ako je tako bilo posle svog tog bratstva, jedinstva i slicnog shta sada ocekivati? Dokle vishe treba da se kolju pa da shvate da im je bolje da budu dobri susedi nego da zive u istoj drzavi? Svi su se zatvorili u svoje getoe, a Sarajevo je od nekad simbola multietnosti postalo novi Teheran! 100 dzamija su care izgradili dok im narod gladuje pa se posle cude odakle islamskog fundamentalizma:roll: Dovoljno im je nekoliko dzamija svi da se mole i od njih se hleb ne jede! bosna ti je care pukla kao oblanda:roll:
 
Care za vreme TITA su se vencavali medjusobno, kumili i shta bi? Masovne gorbnice i masakri!!! Ako je tako bilo posle svog tog bratstva, jedinstva i slicnog shta sada ocekivati? Dokle vishe treba da se kolju pa da shvate da im je bolje da budu dobri susedi nego da zive u istoj drzavi? Svi su se zatvorili u svoje getoe, a Sarajevo je od nekad simbola multietnosti postalo novi Teheran! 100 dzamija su care izgradili dok im narod gladuje pa se posle cude odakle islamskog fundamentalizma:roll: Dovoljno im je nekoliko dzamija svi da se mole i od njih se hleb ne jede! bosna ti je care pukla kao oblanda:roll:

у праву си,био ми је ортак у сарајеву,он има кућу на вогошћи и каже да је сарајево од симбола мултиетничности постало нови техеран!:dontunderstand:
 
Tihi,posle meca Partizan - Zvezda privedeno je preko 50 osoba...

Делије и Гробари кад се потуку то ти је као кад се браћа измешу себе мало потуку. А ово у бих је нешто сасвим друго. Запад је ту крив исто колико изетбеговћевци и усташе.
 
Care za vreme TITA su se vencavali medjusobno, kumili i shta bi? Masovne gorbnice i masakri!!! Ako je tako bilo posle svog tog bratstva, jedinstva i slicnog shta sada ocekivati? Dokle vishe treba da se kolju pa da shvate da im je bolje da budu dobri susedi nego da zive u istoj drzavi? Svi su se zatvorili u svoje getoe, a Sarajevo je od nekad simbola multietnosti postalo novi Teheran! 100 dzamija su care izgradili dok im narod gladuje pa se posle cude odakle islamskog fundamentalizma:roll: Dovoljno im je nekoliko dzamija svi da se mole i od njih se hleb ne jede! bosna ti je care pukla kao oblanda:roll:

Dule,hajmo evo ja i ti jedan dan u Sarajevo pa da vidis da bas i nije tako...Svojim zivotom ti garantujem da ti nece dlaka sa glavefaliti i jos da ces se lijepo provesti...
 
niko ne misli da ce nekom da zafali dlaka, ali to ne znaci da je moguce spojiti ta dva nacina zivota... Kipar je najocigledniji primer...

Sandzak je takodje primer...Srbi i muslimani zajedno zive ,normalno,ne tako dobro ali takav je zivot u Srbiji,niti kome smeta ezan,niti crkvena zvona...
Naravno ima izuzetaka i ovdje ali nikada nije bilo vecih incidenata...Provokacija da...
 
Bosnu treba podeliti što pre i muslimane pustiti da u svom delu sagrade koliko god hoće džamija .Škole,bolnice i stanovi im izgleda ionako ne trebaju.

More ne samo Bosnu vec vacjeli ovo zemaljski sistem... Zivelo carstvo nebesko !!!Sve su to bile i jesu SerBske zemlj, kolevke itd ... Pitagorina teorema je bila zabluda odma da se menja !!!

P.S. Hajde ne benavi !!!
 
Poslednja izmena:
Dule,hajmo evo ja i ti jedan dan u Sarajevo pa da vidis da bas i nije tako...Svojim zivotom ti garantujem da ti nece dlaka sa glavefaliti i jos da ces se lijepo provesti...

Gazija je jedan od retkih trezvenih forumasha.
Bio sam u SA pre 6 godina prvi put nakon rata, i mogu reci da mi je bilo jako ugodno, i nisam imao nikakvih neprijatnosti, kao ni u celoj FBiH.
Srbi veruju u svakakve gluposti, i u priche da tamo zive chudovishta koja jedu malu decu, a istina je da su tamo (ko i ovde) ljudi koji zele da uzivaju u zivotu, lepo da se provede, putuju, luduju. Chak se u SA sluza srpska folk muzika vishe nego u npr Beogradu.
 
Sandzak je takodje primer...Srbi i muslimani zajedno zive ,normalno,ne tako dobro ali takav je zivot u Srbiji,niti kome smeta ezan,niti crkvena zvona...
Naravno ima izuzetaka i ovdje ali nikada nije bilo vecih incidenata...Provokacija da...

санџак је специфична средина,и треба га очувати јер тако нешто више не постоји у бившој југи
 
Sandzak je takodje primer...Srbi i muslimani zajedno zive ,normalno,ne tako dobro ali takav je zivot u Srbiji,niti kome smeta ezan,niti crkvena zvona...
Naravno ima izuzetaka i ovdje ali nikada nije bilo vecih incidenata...Provokacija da...

Da, ali Sandzak je opstao i u tim najtezim vremenima! Sandzak iliti raska je dokazao(la) da moze da prodje kroz ta vremena bez krvoprolica i to je dosta! To shto mi u Sarajevu dlaka sa glave ne bi falila ne znachi da zive u harmoniji. Kazem ti posle sveg tog bratstva i jedinstva poubijali su na kraju. Mogu samo da zamislim sta bi sada moglo da se desi....Ne mozes da poredish Bosnu i Sandzak. U Sandzaku se makar radi neshto. Imate i dzamije da se molite, ali mislite na svoju buducnost. Ima i u Sandzaku muslimanskog fundamentalizma, ali je mirnorna pojava u poredjenju sa Bosnom. Nisam bio u Sarajevu,ali su mi prichali ljudi koji su bili da je strava i uzas i kao sto daxt rece onakav lep grad su pertvorili u Teheran u sred Evrope.
 
Gazija je jedan od retkih trezvenih forumasha.
Bio sam u SA pre 6 godina prvi put nakon rata, i mogu reci da mi je bilo jako ugodno, i nisam imao nikakvih neprijatnosti, kao ni u celoj FBiH.
Srbi veruju u svakakve gluposti, i u priche da tamo zive chudovishta koja jedu malu decu, a istina je da su tamo (ko i ovde) ljudi koji zele da uzivaju u zivotu, lepo da se provede, putuju, luduju. Chak se u SA sluza srpska folk muzika vishe nego u npr Beogradu.

Da care i tako dok ne dodje opet neki idiot na vlast ovde, u Hr ili u Bosni i razhebe to za 24 sata. Ajde ne zavaravaj se kao da ne znash kako stoje stvari u na Balkanu, a pogotovu u Bosni.
 
Nisam bio u Sarajevu,ali su mi prichali ljudi koji su bili da je strava i uzas i kao sto daxt rece onakav lep grad su pertvorili u Teheran u sred Evrope.

preteruju, strava i uzas je to shto je grad bio rushen i shto je sav u ranama (izreshetan)
uostalom svaki grad je gradjen po meri svojih gradjana.
U RS grade crkve sa nekim enormno visokim zvonicima, Hrvati takodje plus shto grade na svakom brdu KRIZ, valjda da bi doakali minaretima.
Sarajevo je sad vecinski muslimanski grad, stoga Saudijska Arabija gradi neku veliku dzamiju, (pa i mi se hvalimo da imamo najveci hram Sv Save)
Grad ima taj istochnjachki shmek,
 
Da, ali Sandzak je opstao i u tim najtezim vremenima! Sandzak iliti raska je dokazao(la) da moze da prodje kroz ta vremena bez krvoprolica i to je dosta! To shto mi u Sarajevu dlaka sa glave ne bi falila ne znachi da zive u harmoniji. Kazem ti posle sveg tog bratstva i jedinstva poubijali su na kraju. Mogu samo da zamislim sta bi sada moglo da se desi....Ne mozes da poredish Bosnu i Sandzak. U Sandzaku se makar radi neshto. Imate i dzamije da se molite, ali mislite na svoju buducnost. Ima i u Sandzaku muslimanskog fundamentalizma, ali je mirnorna pojava u poredjenju sa Bosnom. Nisam bio u Sarajevu,ali su mi prichali ljudi koji su bili da je strava i uzas i kao sto daxt rece onakav lep grad su pertvorili u Teheran u sred Evrope.

Evo ja te pozivam,kreni iz Kragujevca svrati u Prijepolje pa cemo da nastavimo zajedno za Sarajevo...Vidjeces koliko su te price zapravo napuhane i preuvelicane...Ja sam u Sarajevu na skoro svakih mesec-dva i ne kazem ni da zive ni u harmoniji ali bate nije ni predratno stanje...Ja sam u Sarajevu se druzio sa Dejanom,Sinisom,Ahmedom,Mirzom,Admirom i nikada nisam primetio trunke netrpeljivosti...Dzamija naravno da ima ali nije ni na svakih 5 metara dzamija...Pitas li se zasto muslimani grade tolike dzamije?Po islamu je da vjernik je duzan da klanja/moli se Bogu 5 puta na dan,e pa zamisli sad kako bi to islo da su dzamije udaljene dosta...Tako da je i logicno da su svakom kvartu gdje je vecinsko muslimansko stanovnistvo postoji dzamija...
 
Da care i tako dok ne dodje opet neki idiot na vlast ovde, u Hr ili u Bosni i razhebe to za 24 sata. Ajde ne zavaravaj se kao da ne znash kako stoje stvari u na Balkanu, a pogotovu u Bosni.

u medjuvremenu nek se narod zeza i luduje...
Tako sam ja imao prijatelje Hrvate i Boshnjake i sa njima ishao u lude provode po BH, i niko mi nishta nije prebacio niti mrko pogledao shto sam Srbin, ma shta Srbin - Srbenda!
:worth:
Kako bilo -nazalost, pobornik sam da se svi tamo u BH razdvoje, da svako ima svoju medju, bash da u buducnosti ne bi doshlo do slichnih krvoprolica ...
 
u medjuvremenu nek se narod zeza i luduje...
Tako sam ja imao prijatelje Hrvate i Boshnjake i sa njima ishao u lude provode po BH, i niko mi nishta nije prebacio niti mrko pogledao shto sam Srbin, ma shta Srbin - Srbenda!
:worth:
Kako bilo -nazalost, pobornik sam da se svi tamo u BH razdvoje, da svako ima svoju medju, bash da u buducnosti ne bi doshlo do slichnih krvoprolica ...

Kao zivotinje da se ne bi poklali razdvojiti u odvojene kaveze...Pa jesmo li zivotinje majku mu ...
 

Back
Top