Kada bih mogao da vratim jednu seriju, vratio bih...

dakyorlando

A picker, a grinner, a lover, and a sinner
Moderator
Poruka
40.095
Prisetite se serija (nevažni su žanr i TV mreža koja ju je emitovala) koje ste mnogo voleli da gledate, a koje su prekinute, otkazane, završene, u svakom slučaju nema novih epizoda, jedino reprize starih.

Recimo da vam neko kaže da imate pravo da odaberete jednu od tih serija koju najviše volite, i autori će da prave nove epizode za nju. Koju biste seriju odabrali? Koja je to serija čije biste nove epizode najviše voleli da vidite?

(Možete navesti i neki film koji je snimljen u više nastavaka (Roki, Rambo itd.) gde ne biste imali ništa protiv još nekog nastavka.)
 
Ima nekoliko serija koje nikad nisu zavrsene, ali uvek se prvo setim serije Homefront. Serija se davala kod nas pocetkom devedesetih pod nazivom Drugi front i nije bila prikazana do kraja jer zbog sankcija nisu mogle da se otkupe sve epizode. Onda sam pre par godina primetila na Pinku da daju tu seriju pod nazivom Cuvari doma (glupog li naziva), ali sam tek tada ustanovila da serija nema zavrsetak, naravno kao i kod drugih uvek je bilo zbog slabe gledanosti, mada je serija bila dosta dobra.
Nazalost u tim serijama nikad ne snime bar jednu-dve epizode kao kakav takav zavrsetak (Povratak u Idn, Homefront, Firefly, Threshold, Invasion, ...).
 
kompanjerosi, bez razmisljanja, mislim da su se reprizirali jednom, ali ni tad nisu dokupljene epizode do kraja serije, pa se opet prekinulo u sred radnje..
da,apsolutno,odlicna je serija bila,ni dan danas ne znam zasto je ukinuta,bio sam srednjoskolac tad cini mi se kad je isla.a kao klinac sam pratio wonder years...za koju nikad nije izaslo dvd izdanje,i po netu ima samo losih tv ripova nazalost,a odlicna je serija bila,ko je pratio zna o cemu pricam...;)
 

Back
Top