POTREBNA POMOC!!!

S

sos

Gost
[Konstantno mi se uvlace neka dva spijuna i menjaju mi pocetnu stranicu u neku microsoftovu lokacije.Evo izvestaja Ad-aware 6:


Vendor: Possible Browser Hijack attemp
Category: Data Miner
Object Type:RegData
Location:Software\microsoft\Internet Explorer\Main"Start

Risk level:Medium

Comment:Possible browser hijack attemp

Description: Possible attemp to control\redirect browser.This objects referrs to a "blacklisted" site

Molim Vas da mi kazete kako da otklonim ovo zauvek,jer ova cetiri programa koja sam probao (spybot,srysweeper,spyware blaster i ad-aware6)uspeju da ih uklone ali se oni posle pet minuta surfa opet vrate. :oops: :oops:

Takode Vas molim bez zahteva da promenim broswer jer sam ovaj nastelovao vrhunski samo me to zeza.

Hvala svima koji barem pokusaju da mi pomognu! :roll:
 
sos:
[Konstantno mi se uvlace neka dva spijuna i menjaju mi pocetnu stranicu u neku microsoftovu lokacije.Evo izvestaja Ad-aware 6:


Vendor: Possible Browser Hijack attemp
Category: Data Miner
Object Type:RegData
Location:Software\microsoft\Internet Explorer\Main"Start

Risk level:Medium

Comment:Possible browser hijack attemp

Description: Possible attemp to control\redirect browser.This objects referrs to a "blacklisted" site

Molim Vas da mi kazete kako da otklonim ovo zauvek,jer ova cetiri programa koja sam probao (spybot,srysweeper,spyware blaster i ad-aware6)uspeju da ih uklone ali se oni posle pet minuta surfa opet vrate. :oops: :oops:

Takode Vas molim bez zahteva da promenim broswer jer sam ovaj nastelovao vrhunski samo me to z

Hvala svima koji barem pokusaju da mi pomognu! :roll:

Pa instaliraj neki fajervel i podesi zabranu za te stranice?
 

Back
Top