Poklanjate li?

Tara9184

Zainteresovan član
Poruka
158
Zanima me imate li obicaj kada ste u vezi da poklanjate svom dragom/dragoj neke sitnice?
Kada prodje mesec dana veze,dva,pet ili deset...Kako obelezavate te datume,poklonom ili nekim drugim gestom?
sta je najlepse sto ste dobili ili doziveli,a sta ste poklonili ili priredili nekome sa kim ste bili u vezi?
 
ne volim da ugadjam ali volim da poklanjam ljubav se ne kupuje zato cesto gledam da namestim situaciju da kao nadje nesto povoljnije sto joj treba pa kao slucajno tamo prodjemo ili nesto

nisam sponzor u svakom slucaju niti bi ikad bio kad bi samo pomislio da joj je do kinte zavrsili smo sve ali opet nisam ni neki lihvar i volim da joj priustim ili nabavim stvari

nezavisno od cene ali je bitno da li je hir neki ili sam procenio da joj je potreba ili stvarna zelja

a sto se tice datuma nekih zajednickih vaznih bitno mi je da ne zaboravim a kako i sta zavisi od situacije i inspiracije
 
Do sada sam imala dogovor sa deckom da nema poklona do godinu dana (ako doguramo do toga), sve ono na mesec,dva-mi nekako deluje glupo,prenaduvano, izgleda mi kao da "kupujem" nekoga...

Ok su mi neki pokloncici koji imaju emotivnu vrednost (npr. nesto sto podseca na pocetak veze). Ali poenta je da se taj neko potrudi i pokaze da mu je stalo do mene i obrnuto.
 
Poslednja izmena:
Pre svega , mislim da je malo glupo da kupujemo poklon jedni drugima nakon mesec dana , 2 , 3 i 4 ....
Zato sto , evo da budem iskrena i direktna : zasto bi trosila pare na nekoga koga poznajem mesec ,2,3 ili 4 ili bolje receno ne poznajem .... Dok ne vidim da je ta osoba dobra, verna , iskrena i dostojna da primi neki poklon , a da pri tome prodje odrdjeni vremenski period .... Jel ako bih obelezavala svaki mesec ili dva , mislim da sada ne bi imala sta da jedem .... :D
 
Volim da poklanjam sitnice najblizima.
Tako je i u vezi, premda niti sam nesto mnogo poklanjala niti sam nesto mnogo dobijala poklona.
I glupavo mi je da vezu zasnivam na materijalnim stvarima, u ovom slucaju poklonima.
Ako vidim neku sitnicu koja me podseti na neku osobu, uzecu je.
Posto mene sitnice raduju, smatram da ce i nekog drugog obradovati.
I da, luubav, briznost, postovanje...najveci pokloni.
Kako u vezi tako i u prijateljskim odnosima.
O porodici da ne govorim.
 
Zanima me imate li obicaj kada ste u vezi da poklanjate svom dragom/dragoj neke sitnice?

Ne.
Reče čovek iznad: ne volim da poklanjam, niti da primam poklone...
Doduše, nije da se nenormalno užasavam toga, ali uglavnom sam ravnodušna što se poklanjanja tiče.
S obzirom da nemam nekih želja da posedujem nešto ...materijalno... čak i neko da hoće, nema mi šta pokloniti.
A, eventualno ako bih naišla na neku stvar u prolazu koju bih poželela nekome da poklonim - poklonila bih.
...ali ništa radi reda.

Kada prodje mesec dana veze,dva,pet ili deset...Kako obelezavate te datume,poklonom ili nekim drugim gestom?

Ne obeležavam i ne pravim papazjanije.
Totalno nevažno, ne parčam i ne delim vreme.

sta je najlepse sto ste dobili ili doziveli,a sta ste poklonili ili priredili nekome sa kim ste bili u vezi?

Ništa.
Mislim, ništa planirano i ništa materijalno.
 
Ja volim da priredjujem iznenadjenja, volim pokloncice. Pod uslovom da su kreativni, spontani i nenametnuti. Mislim da nikada nisam kupio devojci nesto zbog odredjenog datuma. Vise je to ako dolazi iz mene, ne verujem u obelezavanje proslih dogadjaja...
 
Ja volim da priredjujem iznenadjenja, volim pokloncice. Pod uslovom da su kreativni, spontani i nenametnuti. Mislim da nikada nisam kupio devojci nesto zbog odredjenog datuma. Vise je to ako dolazi iz mene, ne verujem u obelezavanje proslih dogadjaja...
Znash shta si meni obecao tj. je l' si secash il' si vec zaboravio? :mrgreen:
(nemoj reci javno shta, setice se josh neko da trazhi xD)
 
pa volim i radim to....mislim za neki praznik nas zajednicki zavisi od moje inspiracije...a obicno sam mastovit hehe pa moze i neki gest a i nesto lepo nije bitno....a ako vidim nesto recimo sto ona voli i nema kad prolazim gradom pa i kupim....ali bitno mi je da ona ne gleda kroz to kao ja joj kupujem kao i ti fazoni razume te me....ali neki znak paznje il nesto nije na odmet....sta vise to i volim....a po meni najlepsi poklon(ae sad necu da se hvalim) bila je jedna ogrlica sad skoro za njen rodjus....posto voli tipa vampire i to....imao je neki cudan oblik mozda kao i slepog misa....a u samom centru tog "dragulja" je jedno malo srce....kao otvor oblik srca....
 

Back
Top