Pre i posle vas

скандалозно, женске груди на мушком пдфу!
шта је поента овог топика? можда си требао да отвориш анкету, па да видимо која ће сиса побједити.
 
Mislite da ce zene otvoreno da pricaju o svojim funkcionalnim ili estetskim nedostacima...

U casopisima zenskim , pre nego sto sam postavio cuvenu temu "koliko ste otvorene" je rafalno bilo tema o tome kakav je muski organ lep i koji izabrati i kako proceniti....jedna stereotipizacija vise, da bi se favorisalo nesto sto vodi ka jos vecem seksualnom podredjenju zene svojim strastima, a manje glavi, i posle se ljute kad ih muskarci tretiraju kao seksualno orjentisane osobe, bez ikakve mentalne vrednosti, ali sa uvrezenim mentalnim stereotipima, tj zenu izjednace sa zahtevima na mentalnom polju koji su postavljeni od strane cele zenske populacije i zahtevima na seksualnom planu koji su postavljeni od strane nje same....

U USA, britaniji , nasi seksolozi, svi su jednostavno pricali o tim estetskim kriterijumima, u smislu ne treba imati nikakve strasne , fobicne emocije u vezi toga...a kod nas je po reakciji forumske zajednice ispalo da se resenje problema vidi u zgrazavanju u samoj pomeni da tako nesto postoji....

U ovoj temi nije rec o tome....

Ova tema je slucajno nastala, kao i slucajni rezultat searcha....
Ona unosi jednu sugestiju, jer tema mora da unosi ili sugestiju ili inspiraciju ili provokaciju....
Sugestija je da zenske grudi , a i svaki deo tela , pokazuju sta se u medjuvremenu desavalo....
Da li je bio neki neandertalac, da li je bilo dece, da li je bio neki znalac....koliko je i kad pocelo vaginalno,a kad erotsko, a kad analno stimulisanje osobe....

Bradavice, ne mogu sve ovo da pokazu, ali su na sajtu pokazali vezu u opustenom stanju od da li je bilo dece ili ne....
Doktori po karlici i vagini znaju da li je bilo dece, i to se uzima 100% tacno...

Jos jedna vazna pouka....
Zene vam nece biti zahvalne ako ih cuvate....(jeste da ce im grudi biti lepse, ocuvanije, ali ce nekad nocni telegram morati da uruci postar)...
Ili u jednoj recenici , lepe grudi nisu tu za dzabe, ako su lepe i ponos, ponosno ih upotrebi....
Ili kako to lepse kazu zene, celog zivota sam pazljiva i cuvam se, ali hocu da se osetim i zivom...
Ili kako to kazu muskarci, davala ne davala, ruza uvene....

Moj drug je pripadnik sistema, posle mene me boli uvo....tako da mu devojke nisu bas krsevi, ali posle njega se moze tumaciti pohabanost.
Cudo kako ni muskarci ni zene uglavnom ne shvataju da pohabanost nije posledica upotrebe, vec zloupotrebe ili izivljavanja...ali to je za neku drugu temu u nekom drugom kosmosu...
 
... i posle se ljute kad ih muskarci tretiraju kao seksualno orjentisane osobe, bez ikakve mentalne vrednosti, ali sa uvrezenim mentalnim stereotipima, tj zenu izjednace sa zahtevima na mentalnom polju koji su postavljeni od strane cele zenske populacije i zahtevima na seksualnom planu koji su postavljeni od strane nje same....
овај део реченице ме највише заинтригирао... на која си ментална поља, тј. стеротипе конкретно мислио? и какве то везе има са рабљеном дојком, да не кажем сисом?
 
Moj drug je pripadnik sistema, posle mene me boli uvo....tako da mu devojke nisu bas krsevi, ali posle njega se moze tumaciti pohabanost.
Cudo kako ni muskarci ni zene uglavnom ne shvataju da pohabanost nije posledica upotrebe, vec zloupotrebe ili izivljavanja...ali to je za neku drugu temu u nekom drugom kosmosu...

Замишљам само како ли се ваша алатка онда хаба од употребе! :hahaha::hahaha::hahaha:

Ако хоћеш да ти она стварчица естетски лепо изгледа - онда је не смеш давати у руке некој која ће га похабати, која размишља исто тако као тај твој другар. ;):mrgreen:

Боље га чувај од хабања - да можеш после и да га урамиш! ;)
 
овај део реченице ме највише заинтригирао... на која си ментална поља, тј. стеротипе конкретно мислио? и какве то везе има са рабљеном дојком, да не кажем сисом?

Миле, још једном си успео да ме расплачеш.:hahaha:
 
Замишљам само како ли се ваша алатка онда хаба од употребе! :hahaha::hahaha::hahaha:

Ако хоћеш да ти она стварчица естетски лепо изгледа - онда је не смеш давати у руке некој која ће га похабати, која размишља исто тако као тај твој другар. ;):mrgreen:

Боље га чувај од хабања - да можеш после и да га урамиш! ;)

Pa ima i tu nekih fora....
Pica je lekovita za musku stvarcicu, i to sto mladja i uza, to je stvarcica u boljoj kondiciji...
Ruka i narocito usta nisu dobre stvari...
Glad , preterivanje, seks na gladno....cak i produzena erekcija nije bas dobra za dugovecnost, ali posto pricamo o estetici, infekcije, krvni pritisak , i secer su najveci protivnici sundjera i alata...
Fontana mladosti je najbolji lek....

Preterano zloupotrebljavanje zna da deformise alatku...pa onda vidite ukrivljenog, sto nekad donosi dodatno zadovoljstvo zenama, narocito ako je kriv tako da se njim dodatno vrsi pritisak na G....

Kad se toliko trudis da ismejavas sve sto mozes, zar nisi onda clan ekipe frustriranih, osoba koje po svaku cenu hoce da spuste nekog ili degradiraju nesto...

Ova tema je nastala kao odgovor na sajt, pa svako moze da vidi ono sto hoce...ti svaku rec tumaci kao prikaz jadnog...ja kao zanimljivo stivo...
 
Јесам, Патак, јако сам фрустрирана, разуми ме. Некад сам имала лепе сисе, а сад ''све то браћа развукла'', висе до појаса, смежуране, истегљене, угруване, похабане...
:(
Да сам знала раније да је тајна лепих груди у што мањем броју сексања - не бих се дала! :(
 
И што уосталом тебе погађа прича о похабаности ваше алатке? :mrgreen:

Зашто је прича о похабаним пишама - деградација, а прича о похабаним сисама - није? :roll:
 
Zato sto si ti razumela da se ovde radi o pohabanosti , a ne o promenama koje ne moraju da budu pohabanost....
Samim tim si se stavila na stranu onih kao sto je moj drug....koji tumace da svaki seks mora da dovede do pohabanosti sisa, organa i slicno....a to po meni nije tacno....

U slucaju grudi cak moze da dovede do boljih efekata...
Dok dete neminovno dovodi do promena grudi, to valjda znas...

Tema nema osnovu degradacije vec svest o degradaciji, ali jeste iz mog ugla tema o promenama....
Ti si je pretvorila u degradaciju ili to nastojis...Ja sa druge strane licno ne bih da uvodim estetiku seksualnih organa, ali ako se to radi, a radi se preko medija i casopisa, onda je bolje to raditi na nacin da se ne javlja uopste teza da je to neminovno u obimu u kojem se to desava kad se preteruje....

Rec preteruje si pretvorila u rec upotrebljava......sto je mozda licni izbor i praksa, ali onda se ja ogradjujem bas od takvih slucajeva....egzibiciono mazohistickih....za ostale javno izjavljujem da upotreba ne mora da dovodi do degradacije, moze do promena.
Kod alata , moje misljenje je da vise zavisi od opsteg zdravlja muskarca nego od upotrebe , ako je razumnog obima, uskladjena sa ishranom i libidom...
Jer tu je fontana mladosti pa zaleci i popravi sve sto treba....
Jedino tu je razlika ,a eto ti razliku vidis kao pogadjanje, a ja ne....
 

Back
Top