Niko ga neće pa ću ga ja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Đole iz Bačku Palanku

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
300
Jao ljudi moji da znate sas kakvu sam žensku doskoro bijo pa to nije normalno. Ja sam gi joj reko da sam ružan i glup i da me neće niko i kad se mi sreli ona to doslovno svati bre i pomisli kad ga neće niko ja ću mu radim šta oću. I stvarno mi radi šta oće. Ijao neću vi ovde davim sas naši sexualni ispadi ali samo da znate da takvu žensku nećete nađete bre ni u ludnicu a kamoli u javnu kuću. E sad Đole ide po javne kuće ali ni tamo ga niko neće nego mu prostitutke uzmu pare išamaraju gi i kažu beži bre seljačino nije to za tebe. Šta da radim bre? Dajte mi neki saveti da prebrodim ovu grdnu krizu.
 
Djole pa daj joj nek ti radi sta oce sto si stipsa .......i vuk sit i ovce na broju..........pa ovi iz javne kuce te nece samarati ( ponizavajuce majku mu em im pare das ) a ona ako zeli moze i da te samara ako tebi to deluje pozitivno na psihu , to uopste nije zanemarujuce kad uzmes u obzir da su dobri sex odnosi kljucni za vezu i da jedan samar nije sexualni ispad uopste ....zovi je djole .....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top