a ja, kao andjeo...

sta mislite vi?


  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .
treba ceniti sebe ali ne stavljati se u visini bozanstva ili nedodirljivosti
jer svi mi na siguran nacin delimo istu sudbinu, a to je smrt
ali biti okruzen sa budalama, ne znaci da treba se uklopiti sa njima, vec se izdici iznad njih

nego, ako si igrao keca sinoc, sigurno si izgubio
 
ja imam izrazito visoko misljenje o sebi
ali sam svjesna da nikada necu uspjeti stvoriti nesto sto ce biti od epohalnog znacaja, samim tim sam toliko sitna i nebitna za ovaj svijet, i da bi bez mene sve nastavilo da zivi i tece
i da se ovoga momenta ugasim, neko bi i pustio suzu, i to bi bilo to... toliko kratko trajemo
zato uzivam u sebi i svojoj velicini, nebitnoj za bilo koga drugog i pokusavam da se nazivim za tih 70godina koliko mi je dato na raspolaganje... i bas me briga za to da li nekome smeta to koliko ja volim sebe
 
ja imam izrazito visoko misljenje o sebi
ali sam svjesna da nikada necu uspjeti stvoriti nesto sto ce biti od epohalnog znacaja, samim tim sam toliko sitna i nebitna za ovaj svijet, i da bi bez mene sve nastavilo da zivi i tece
i da se ovoga momenta ugasim, neko bi i pustio suzu, i to bi bilo to... toliko kratko trajemo
zato uzivam u sebi i svojoj velicini, nebitnoj za bilo koga drugog i pokusavam da se nazivim za tih 70godina koliko mi je dato na raspolaganje... i bas me briga za to da li nekome smeta to koliko ja volim sebe

:klap:
 
volela bih da imam taj visak samopozdanja, ali nazalost u deficitu sam.
Kad nesto krene lose preispitujem sebe, zatim ne volim da me hvale - bude mi neprijatno
i cini mi se da se svesno ili nesvesno trudim da budem neupadljiva.
 
ozbiljno, jel ste primetili nekad kako neki ljudi imaju o sebi jako visoko misljenje i kako su ubedjeni da bi bez njih sve propalo i slicno... sta mislite vi, jel to dobra osobina ili losa?

meni ponekad stvarno smeta sto sam savrsena..:(
i drugima , vidim ja to, pored mene te njihove mane dodju tako predimenzionirane:sad2:
i trudim se da sakrijem to, mislim tu svoju savrsenost, ali ne ide..isijava iz svke moje reci:roll:
i da, skromna sam. naravno.:)
jesam promasila temu?:think:
 
Па ја мислим да је требао избор за гласање требао бити мало већи...али да пређем на тему...
не мислим да сам анђео...имам као и сви и своје бубице...нити сматрам да су они неспособни...и шта већ...само мислим да нисам била у право време на правом месту где је била моја друга половина па је зато нисам упознала...само то...али када буде време...срешћемо се ми...а онда има да буде...свашта...;) :lol:
 
Jao...znam jednu slikarku....e ona tako sve naglas..."kako sam ovo bozzanstveno uradila, to samo ja umem tako" "Picasso nema pojma, trebala bih ja da mu pokazzem kako se radi" " I onda sam doshla ja i izgledala sam predivno..."
Ali toliko je preterano da se svi podsmevaju... Slika neke ruzze stvarno lepo al ruzze brate slatki... Meni simpatichno to kada se neko hvali. Ako je u pitanju radost zbog postignutog.
E, da, i ja sam super. :)
 
PA znash shta, ako za sebe mislish da si Superstar, ali i radish nba tome, onda je to dobro jer chesh to i postichi. A ako stalno sebe unizzavash pecajuchi od drugih komplimente na taj nachin to mi je bash destruktivno. Znash ono kad dodjesh u goste i domachica kazze "evo sarma, nije mi neshto ispala" a vidish joj po faci da misli da najbolje sprema sarmu, i onda morash rechi "ne, ne, odlichna je" A onda ona "Ma nije, neshto al eto shta da se radi.." a vech se zadovoljno kezi a ti onda morash da je ubedjujesh " Ma kakvi, bolju sarmu nisam probala u zzivotu"
:( E ne daj bozze da kazzesh " E pa ako nije neka shto nam je iznosish na sto" ili " dobro si mi rekla, da je ne jedem onda"
 
znaci, niko nema pojma da radi... nesposobni su totalno...
pravice oni mene od blata, ja kad vam kazem... videce sta su izgubili...
a sredim se i onda izadjem u kafic... svi se okrecu, vidim ja to...
ja sam najpametnija/i, bas me briga sta ostali misle...


Znachi ovo je sve istina kada sam ja u pitanju...:manikir: kad vam kazzem...
 
ozbiljno, jel ste primetili nekad kako neki ljudi imaju o sebi jako visoko misljenje i kako su ubedjeni da bi bez njih sve propalo i slicno... sta mislite vi, jel to dobra osobina ili losa?

pa eto...
samvetesmiley.gif
...nemojte mene, šta ja znam...
 

Back
Top