U konačni obračun s djavlem ,lažnim religijama

Eleleth

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.312
Obucite se u svu ratnu opremu Božju, da biste se mogli održati zasjedama đavla!

Zato uzmite sve oružje Božje, da biste se mogli oduprijeti u zao dan, i svršivši sve održati se!

Stojte dakle opasavši bokove svoje istinom, i obukavši se u oklop pravde,
I obuvši noge, da budete spremni za evanđelje mira!


A povrh svega uzmite štit vjere, kojim ćete moći pogasiti sve ognjene strijele đavola!
I kacigu spasenja uzmite, i mač Duha, koji je riječ Božja!



A one moje neprijatelje, koji ne htjedoše, da ja kraljujem nad njima, dovedite ovamo i pogubite ih pred očima mojim!"
 
Poslednja izmena:
Odakle ti ta pomisao?

Evo :

Obucite se u svu ratnu opremu Božju, da biste se mogli održati zasjedama đavla!

Zato uzmite sve oružje Božje, da biste se mogli oduprijeti u zao dan, i svršivši sve održati se!

Stojte dakle opasavši bokove svoje istinom, i obukavši se u oklop pravde,
I obuvši noge, da budete spremni za evanđelje mira!

A povrh svega uzmite štit vjere, kojim ćete moći pogasiti sve ognjene strijele đavola!
I kacigu spasenja uzmite, i mač Duha, koji je riječ Božja!


A one moje neprijatelje, koji ne htjedoše, da ja kraljujem nad njima, dovedite ovamo i pogubite ih pred očima mojim!"

Mislim da ti ova ratna oprema prestavlja onu duhovnu borbu , ali sve religije su pochele kao duhovna borba , pa svi znamo kako to obichno zavrshava , a ovo na kraju ne zvuchi bash miroljubivo.
 
Evo :



Mislim da ti ova ratna oprema prestavlja onu duhovnu borbu , ali sve religije su pochele kao duhovna borba , pa svi znamo kako to obichno zavrshava , a ovo na kraju ne zvuchi bash miroljubivo.

Shvaćam te.

Volio bih čuti i crkvene slijedbenike o tome ,da li sam je nasilnik ako pratim to gore navedeno ili nisam?

Jer ja krećem u boj,ne samo ja već milioni naoružani gore navedenim.
 
2u7vmug.jpg
 

Back
Top