Космополитен трка на штиклама

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.131
Чујем сад на радију да има ова трка, а награда је 1000 евра за шопинг снова.
Спонзор је ваљда Алдо. Има на сајту Козмо-а кога занима

Па шта кажете?

П.С. Ја не знам ни да идем на штиклама а камоли да трчим:confused:

А ви?
 
Dobra sam na stiklama, ali za hiljadu evrica? Pa kakav je to soping snova? To mi je parfem... i eventualno neka pristojna tasna :lol:
hehe sto laaazeeees
to ti je viski za celu kafanu(kad si u pitanju ti :p )
e ja mislim kad bi neko dao 1000€ za soping da bi me bas usrecio,sve bih obnovila
100€ passionata na rasprodaji
150€ farmerke(2 kom)
100 u sefori(cisto izivljavanje)
300€ haljine
200€ cipele
u mamicu im,ostalo mi samo 150 za majice:confused:
malo je 1000:(
 
hehe sto laaazeeees
to ti je viski za celu kafanu(kad si u pitanju ti :p )
e ja mislim kad bi neko dao 1000€ za soping da bi me bas usrecio,sve bih obnovila
100€ passionata na rasprodaji
1. 150€ farmerke(2 kom)
2. 100 u sefori(cisto izivljavanje)
300€ haljine

200€ cipele
u mamicu im,ostalo mi samo 150 za majice:confused:
malo je 1000:(

1. Nema šanse dva para...
2. de to ima??!


Ja bih to drugačije rasporedila...
 
ma Linda, ja vec imam sve, i nista mi ne treba... hiljadu evrica bih bila u stanju i u Lilliju da potrosim, ako bih bas da se izivljavam... naravno da je ok bilo koja svota koja padne s neba...ali ako je "soping snova" to znaci ja usetam u Hermes, i uzmem sta mi treba - dva tri para cizama, jedan kais, i nekoliko torbi. Vidis kako sam skromna, cak i kada sanjarim :lol:


Teško...Nemoguća misija....;)
 
ma Linda, ja vec imam sve, i nista mi ne treba... hiljadu evrica bih bila u stanju i u Lilliju da potrosim, ako bih bas da se izivljavam... naravno da je ok bilo koja svota koja padne s neba...ali ako je "soping snova" to znaci ja usetam u Hermes, i uzmem sta mi treba - dva tri para cizama, jedan kais, i nekoliko torbi. Vidis kako sam skromna, cak i kada sanjarim :lol:
e pa nemoj sad da me lansiras u TU zemlju snova
dok sam mastala o 1000e sopingu stidljivo sam pomislila da bih bas mogla u miss sixty
pa sam rekla sebi,e bolje u zari da kupim vise:mrgreen:
o hermesu nisam smela ni da pomislim,tamo bi taman maramu za oko vrata za te pare imala:lol:
e da,kad sam bila klinka bio je hit film "pretty woman" i bio mi je najbolji deo sa presvlacenjem i nosenjem svih tih kesa u hotel,iako jos uvek nisam razumela zasto mi je to toliko privlacno:lol:
 

Back
Top