U mojoj kući toga nema

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Jedna cura me je svojim odgovorom na jednoj temi, inspirisala da napišem sledeću temu :
U mojoj kući toga nema
a čega nema?
Nema sadizma, nema mazohizma, nema perverznosti, nema uzbudjenja i šta se dešava?
Odlazak do kurwi, gde će sve svoje želje ispuniti
Živi sa ženom, ima decu sa njom ali njegove telesne i psihičke nagone, zadovoljava kod žena kojima to plati.
I zar ne bi bilo logično ako već plaća kurwu, koja mu ispunjava sexualne fantazije, da plaća svojoj ženi za sve što će ga sexualno uzbuditi ?
 
prvo, ni jedna osoba ne moze da ti zadovolji sve aspekte...to je cista iluzija, ocekivati tako nesto....a to sto se ljudi ispomazu sa strane.....pa zivot je dug, brak je smor, deca okupiraju, posao je stresan....a biti privrzen i ciniti samo prave poteze je mnogo teska rabota....i ne ostavlja uvek osecaj ispunjenja....
 
Jedna cura me je svojim odgovorom na jednoj temi, inspirisala da napišem sledeću temu :
U mojoj kući toga nema
a čega nema?
Nema sadizma, nema mazohizma, nema perverznosti, nema uzbudjenja i šta se dešava?
Odlazak do kurwi, gde će sve svoje želje ispuniti
Živi sa ženom, ima decu sa njom ali njegove telesne i psihičke nagone, zadovoljava kod žena kojima to plati.
I zar ne bi bilo logično ako već plaća kurwu, koja mu ispunjava sexualne fantazije, da plaća svojoj ženi za sve što će ga sexualno uzbuditi ?
on onda ženi treba da plati mušku kurvu koja će ispiniti njene fantazije. valjda.
 

Back
Top