Srpska vojska najbolja u regionu

да нам армија не ваља
не би парни ваљак суверено владо
ограђеним зеленим пољима
наше отаџбине:mrgreen:

Ajmo opet,samo za gicu........:mrgreen:

73232562.jpg


Jug,jug javi se :mrgreen:
 
Ja sam sluzio u nisu vojna policija,srpska vojska,,tacnije pesadija je jedna od najacih u svetu,,nema tehnike samo cist ludddd srbin sa AP 70 i nista vise veruj te mi,,jedino rusi i izraelci koje postujem po tome,ostali nula velika aj poz sumadici hehe

Дође Амер, тамо негде из фотеље стисне дугме и оде све у три лепе.
 
http://vesti.krstarica.com/?rubrika...67fd1844862dd0df8&dan=06&mesec=04&godina=2009


Neki su ovde tvrdili kako nam se vojska nacisto raspala i kako bi nas pregazili i Maltezani ako im se prohte.Izgleda da stranci,i to bas Ameri, imaju bolje misljenje o nasoj vojsci nego uvazene forumske patrijote.:think:

Чим газда похвали слугу да има "најбољу војску" у региону,онда паметан човек зна да се,услед "фантастичне модернизације",војска свела на шаку јада и беде.
 
Kakva je takva je vojska bar je narodna u slobodnoj zemlji

ne govore joj ameri gde da salje vojsku niti se mora cima pod kisobran onih sa kojima je ratovala

Srpska vojska i kad je slaba najjaca je u regionu i srpski narod bez obzira na sve spletke iznutra i spolja je najjaci na balkanu

toliko o tome
ponosan sam sto sam Srbin
 
Jesi li tu uvek ovako blesav ili samo kad je mlad mesec? Ja sam bio u vojsci pre dolaska dosa i znam dobro o cemu govorim.:rtfm:

Војска је скроз пропала откако је дос дошао на власт. У војсци су уништили све ракете стрела ,већину тенкова. Деморализовали је, пуна дрогираната. Само кретен би стварно веровао да је српска војска данас најјача у региону.
 
najjacha...

pa ih kekeci otresoshe za jedno posle podne,

kakva je to najjacha vojska koja je izgubila ratove sa SVIMA u regionu!?
:neutral:

Скоро 3 месеца је нато бомбардовао све у Србији, а причали како ће само за 3 дана да победе. усташе су добиле америчку помоћ у олуји. 1995 је војска Република Српске одлично бранила себе против америчких зликоваца.

Данас Република Српска још увек постоји и далеко од тога да је све изгубљено.
 
Све .. све....али Војска Србска није уништена....морам да речем истину....знам доста људи који су у Војсци....и сви тврде да смо јачи него пре....а нису демократе ни жути..већ Срби кавлитетни!

Посмењивали су доста комунситичког кадра....и поставили младе и часне официре(Србе)које су обучавали сикусни ратни официри...који и сада имају команду у војсци!
 

Back
Top