Srpska vojska najbolja u regionu

23.11.2016. godine .......Srpska vojska i predsednik zabadaju srpsku zastavu na Aljasci

2z5pq1v.jpg

- Молим вас опростите нам.... нисмо ми криви... завели нас са правог пута.
- Ајде не кенјате вас двојица него полазите. Но можемо ја и момци да стојимо тол`ко на `ладноћи. ЗДРАВО!
 
Po svoj prilici Kosmet će se ponovo rešavati oružjem. Pitanje je samo kada će Srbija biti i vojno spremna za efektni protivnapad i stavljanje Kosova i Metohije pod svoju punu kontrolu.
Ocjena agencije "Stratfor"

Ma ja sam vam rekao odavno da se siptarima na KiM ali i u Albaniji ne pishe dobro...buducnost im je toliko tamna da nisu ni svesni...to su sve proverene info.
 
Ma vojska nam je danas dno dna.....imam dobrog ortaka koji radi u vojsci...kaze decko da je to takva mizerija da se ne moze opisati.

Ne kazem ja da je u nasoj vojsci sve sjajno,bas naprotiv,ima vise negativnih stvari nego pozitivnih.Ja znam bar njih desetak koji rade u vojsci kao profesionalna vojna lica i poznajem odlicno situaciju.Ovde se govori o jacini nase vojske u odnosu na zemlje iz bivse SFRJ i tu je jasno da smo jos uvek najjaci bez obzira koliko je losa situacija u vojsci.Naravno,da na jacinu utice i brojnost,pa smo verovatno zbog toga i na prvom mestu,jer Srbija ima skoro duplo vise stanovnika od Hrvatske.
 
Ne kazem ja da je u nasoj vojsci sve sjajno,bas naprotiv,ima vise negativnih stvari nego pozitivnih.Ja znam bar njih desetak koji rade u vojsci kao profesionalna vojna lica i poznajem odlicno situaciju.Ovde se govori o jacini nase vojske u odnosu na zemlje iz bivse SFRJ i tu je jasno da smo jos uvek najjaci bez obzira koliko je losa situacija u vojsci.Naravno,da na jacinu utice i brojnost,pa smo verovatno zbog toga i na prvom mestu,jer Srbija ima skoro duplo vise stanovnika od Hrvatske.

Ma dobro..ja sam i ovako na startu stavio komentar....Kad smo mi najjaci kakvi su tek onda ostali
 
Svasta i BoTa prica u poslednje vreme

"Mi smo spremni na svestranu vojno-tehničku saradnju sa Rusijom i otvoreni za bilo koje predloge. Saradnja sa Rusijom u obnavljanju i razvoju vojnog potencijala Srbije ima za nas životno važan značaj. Na žalost, niz već usaglašenih projekata, između ostalog i za modernizaciju naših borbenih helikoptera, do sada nije realizovan", rekao je Tadić.

Predsednik Srbije je dodao da "postoji još čitav niz oblasti u kojima bi vojno-tehnička saradnja sa Rusijom pomogla Srbiji da se reši zadatak jačanja opšteg sistema bezbednosti zemlje od spoljne pretnje".

"Očekujemo od Moskve odgovore na naše predloge, koji su već bili načinjeni ranije", rekao je Tadić, potvrđujući da se radi o saradnji u oblasti vazduhoplovne tehnike.

sta znaci ovo jos nisam ukapirao...

http://www.rtv.rs/sr/vesti/politika/politika/2009_03_24/vest_121420.jsp
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta see podrazumeva pod regionom... Ako su to zemlje bivse SFRJ onda je analiza tacna. Ako je to Balkan onda nas mazu govnima.

A sto se gazenja i Maltezana tice, ni najjaci nas nisu pregazili tako da je to vanserijska glupost.

Ja sam razumao da se tekst odnosi na zemlje bise SFRJ.Ako u region racunaju i Rumuniju,Grcku,Tursku,Bugarsku,onda nas stvarno prze.:think:
 
у сваком случају
нису нам оставили војску тек тако

ма ебаћемо им свима све
неко ће да носи ордење
већина ће бити хероји пали за бла бла бла

и то је живот
 
Ne znam sta see podrazumeva pod regionom... Ako su to zemlje bivse SFRJ onda je analiza tacna. Ako je to Balkan onda nas mazu govnima.

A sto se gazenja i Maltezana tice, ni najjaci nas nisu pregazili tako da je to vanserijska glupost.
dobro sta se cimas to sa Maltezanima je bila zayebancija , mada su oni duze odolevali Turcima sto jes , jes :think: al sve jedno daleko su, a mornarice namamo ni mi ni oni da se vidi ko je veci baja :(
 

Back
Top