Tužba protiv Srbije na razmatranju

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
evo sta govori onaj ustasa o srbiji. koliko sam ja razumeo, nema pretnji, mrznje.... samo opsti dobrobit i za jednu i za drugu [a i ostale] drzavu. znaci umesto da se qrci kao sto bi to neki sada uradili, covek jos vise spusta loptu.... jos samo da to neki uvide.

Tužba protiv Srbije na razmatranju

0339007.17.jpg

Foto: PIXSELL

Predsjednik Mesić je za Večernje novosti rekao da se razmatra povlačenje tužbe za genocid protiv Srbije te da se vode rasprave u kojima sudjeluju i jedna i druga strana.


Predsjednik Stjepan Mesić u intervjuu za srbijanske Večernje novosti izjavio je da se članstvo Hrvatske u NATO-u, koje će doprinijeti sigurnosti u regiji, neće koristiti za rješavanje otvorenih pitanja sa susjedima.

Naglasio je da je ulaskom u Savez Hrvatska ostvarila jedan od najvažnijih strateških ciljeva, te dodao da će Hrvatska sada pod kišobranom NATO-a moći dobiti više kapitala i ostvariti nova radna mjesta.

Također je istaknuo da je ulazak Hrvatske u Savez motiv za sve zemlje bivše Jugoslavije.


Na pitanje o mogućnosti povlačenja tužbe protiv Srbije, Mesić je rekao da se vode rasprave o tome, ali da se još ne zna kakva će odluka na kraju biti donesena.

Dodao je da u tim razgovorima sudjeluju i jedna i druga strana, vrše se razmjene delegacija na svim nivoima, a tek će se vidjeti što će biti na kraju.

Za Večernje novosti je rekao i da Hrvatska ima dobre odnose sa Srbijom, koji su sve bolji.
 
ma sve je to super ne bi nikad ni priznali taj genocid svi su jadni ugrozeni zlocnickom Srbijom dok joj kradu teritorije i ubijaju i proteravaju ljude

nego sta nego razmatra jer bi mogli da dobiju samo novi rat kad bi nas preterano pritisli
Skupice se narodu oduvacemo balkan makar svi izginuli

odnosi nisu dobri samo su trpeljivi..
 
evo sta govori onaj ustasa o srbiji. koliko sam ja razumeo, nema pretnji, mrznje.... samo opsti dobrobit i za jednu i za drugu [a i ostale] drzavu. znaci umesto da se qrci kao sto bi to neki sada uradili, covek jos vise spusta loptu.... jos samo da to neki uvide.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Spusta loptu.......
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ajde da sad ne jurim linkove...........utvrdili su oni odavno da ne mogu da dobiju tuzbu ali da mogu da puknu........kloshari jedni ljigavi.........da ali vama je to normalno.:mrgreen:

2-videli smo pre neki dan kako spusta loptu posetom Kosmetu i prozivanjem Srbije:whistling:

Covek je bolesnik...........sada treba josh jace da stisnemo,pa da posaljemo jos koju tuzbu za ovo i ono..........da oseti malo mooda u procepu........yayara.:mrgreen:
 
ma sve je to super ne bi nikad ni priznali taj genocid svi su jadni ugrozeni zlocnickom Srbijom dok joj kradu teritorije i ubijaju i proteravaju ljude

nego sta nego razmatra jer bi mogli da dobiju samo novi rat kad bi nas preterano pritisli
Skupice se narodu oduvacemo balkan makar svi izginuli

odnosi nisu dobri samo su trpeljivi..

:dontunderstand::dontunderstand:
ps.mada bi vise odgovarao ovaj smajli:dash::dash::dash:
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Spusta loptu.......
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ajde da sad ne jurim linkove...........utvrdili su oni odavno da ne mogu da dobiju tuzbu ali da mogu da puknu........kloshari jedni ljigavi.........da ali vama je to normalno.:mrgreen:

2-videli smo pre neki dan kako spusta loptu posetom Kosmetu i prozivanjem Srbije:whistling:

Covek je bolesnik...........sada treba josh jace da stisnemo,pa da posaljemo jos koju tuzbu za ovo i ono..........da oseti malo mooda u procepu........yayara.:mrgreen:

ne valja kada deli dobronamerne savete, koji ce prvenstveno vama koristiti, ne valjda kada pruza ruku pomirenja...pa sta treba da uradi ...
 
Kada uradi ono sto si ti slagao da radi ;)

A ako hoce da deli dobronamerne savete,neka vrati onih 450.000 srba koje je proterao.

da bi se tih 450.000 vratilo, a i oni ostali po svim krajevima yuge, prvo mora drzavni vrh da se "pomiri", da nadje nesto sto je ipak veza medju dva naroda a ne prepreka, onda ce i narod polako...
ps.kako rece onaj srbin davno, narod je stoka, treba joj coban
 
mozda gresim, ali hrvatska je jaca zemlja na svim poljima od srbije. mislim na njen uticaj, odnose sa drugima, sansama za "napredovanje' i sl. osim brojcano od srbije. i ako ona prva predlozi nesto sto mirise na kakvo tako pomirenje, mislim da je fer sa njene strane
 
da bi se tih 450.000 vratilo, a i oni ostali po svim krajevima yuge, prvo mora drzavni vrh da se "pomiri", da nadje nesto sto je ipak veza medju dva naroda a ne prepreka, onda ce i narod polako...
ps.kako rece onaj srbin davno, narod je stoka, treba joj coban

Da bi se tih 450.000 mora hrvatska da dozvoli.......usput nisi cuo za novije hrvatske analize-DA NE MOGU DA DOBIJU SLUCAJ A DA MI IMAMO ITEKAKO SANSE ZA TO :mrgreen:
 

Back
Top