Visina ulaza

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Naime, mislim da je visina ulaza, bitna pri odabiru zenskog partnera
Jer muskarac ustvari uvek trazi devojku koja ce odgovarati visini njegovih prepona tj, da ce njena guza biti u savrsenom polozaju naspram muskarcevih prepona
ili da prevedem na prosti srpski, kad je fuki otpozadi u stojecem polozaju ne mora da se saginje ili cuci
cak i kad kleci, i taj polozaj zahteva savrsenu kompaktabilnost
 
Naime, mislim da je visina ulaza, bitna pri odabiru zenskog partnera
Jer muskarac ustvari uvek trazi devojku koja ce odgovarati visini njegovih prepona tj, da ce njena guza biti u savrsenom polozaju naspram muskarcevih prepona
ili da prevedem na prosti srpski, kad je fuki otpozadi u stojecem polozaju ne mora da se saginje ili cuci
cak i kad kleci, i taj polozaj zahteva savrsenu kompaktabilnost

Stara Grčko-Rimska poslovica kaže "Pupak na pupak ide!", tako da visina ulaza nije bitna.
 
Zaboravio Brajan na "lalinski podguzijaner". :D To je moglo da ga asocira na neke podmetače, za nivelaciju guze, ili prepona (mada tu postoji hidraulika koja otklanja većinu problema, naravno ukoliko je u funkciji :mrgreen:). Kad bi seks bazirali na "kompaktabilnosti" :hahaha::mrgreen::D loše bi se јеbali otpozadi.
Ne znam samo kako uvek nalazi dvometrašice. Izuj je čoveče, pa onda navali, ili trajno zajebi te sa visokim štiklama. :lol:
 
Naime, mislim da je visina ulaza, bitna pri odabiru zenskog partnera
Jer muskarac ustvari uvek trazi devojku koja ce odgovarati visini njegovih prepona tj, da ce njena guza biti u savrsenom polozaju naspram muskarcevih prepona
ili da prevedem na prosti srpski, kad je fuki otpozadi u stojecem polozaju ne mora da se saginje ili cuci
cak i kad kleci, i taj polozaj zahteva savrsenu kompaktabilnost

mora da imaš prazan stan
 

Back
Top