Goran Davidovic "politicki emigrant"

" 2006. године осуђени сте од стране Окружног суда у Новом Саду због речи упућених професору Перовићу, и то је представљено као ширење националне мржње, шта сте му заправо рекли?

У тренутку док је његов син са својом бандом напољу сачекивао и пребијао људе, ја као апсолвент историје сам са студентима Филозофског факултета ушао у салу на политичку трибину коју су организовали Чанкови људи и рекао том црногорском есктремисти да је „комуњара која трује омладину“. Када ме је он увредио да ја не „разумијем његово предавање“ рекао сам му „иди код Ђукановића Црногорчино смрдљива!“ . И то је то, ни мање ни више.

То би требао да буде сав мој злочин у том случају. Те речи су окарактерисане као верска, расна и национална мржња. Он је национално опредељен Црногорац, а ја сам Србин пореклом из Црне Горе и то је први случај кривичног гоњења за вербални конфликт на националној основи између Србина и национално опредељеног Црногорца. Снимак када гурам објектив камере коришћен је касније у кампањи у свим медијима, иако ја камермана нисам ни пипнуо а камоли ударио."

Ako je samo zbog ovoga osuđen,sramota.
 
Већ је било неколико тема о Давидовићу, чему сада и ова?
Говорио сам раније да су њега без икаквог разлога сатанизовали иако је само мало одгурнуо камеру, и ништа више.
А све ове године, разни квази-националисти (СРС и остали) праве циркус у Парламенту, бију се, псују, проклињу децу, род и пород, итд...овај Давидовић је у односу на све њих: господин човек.
 
Већ је било неколико тема о Давидовићу, чему сада и ова?
Говорио сам раније да су њега без икаквог разлога сатанизовали иако је само мало одгурнуо камеру, и ништа више.
А све ове године, разни квази-националисти (СРС и остали) праве циркус у Парламенту, бију се, псују, проклињу децу, род и пород, итд...овај Давидовић је у односу на све њих: господин човек.

Davidović je fašista i za njim je raspisana poternica.
Takođe je osudjen na kaznu zatvora.
 
Већ је било неколико тема о Давидовићу, чему сада и ова?
Говорио сам раније да су њега без икаквог разлога сатанизовали иако је само мало одгурнуо камеру, и ништа више.
А све ове године, разни квази-националисти (СРС и остали) праве циркус у Парламенту, бију се, псују, проклињу децу, род и пород, итд...овај Давидовић је у односу на све њих: господин човек.

Ti si njihov!!??
Da li nije mozda nevino osudjen? :eek::eek::eek:
Bio je dovoljno hrabar da izaziva incidente a sad pi****a zbrisao!
Vodja je organizacije koja siri nacionalnu i versku mrznju, samarali su profesora, dovoljno pametnom da zakljuci da je zasluzio jos goru kaznu! Moze on privatno da misli sta hoce ali to nikako ne sme da izrazi javno!
 
Poslednja izmena:
Ti si njihov!!??
Da li nije mozda nevino osudjen? :eek::eek::eek:
Bio je dovoljno hrabar da izaziva incidente a sad pi****a zbrisao!
Vodja je organizacije koja siri nacionalnu i versku mrznju, samarali su profesora, dovoljno pametnom da zakljuci da je zasluzio jos goru kaznu! Moze on privatno da misli sta hoce ali to nikako ne sme da izrazi javno!
Нисам "њихов" нити се слажем са неким његовим идејама. Само говорим објективно и непристрасно.
И није он "сада збрисао", то просто није тачно! Човек је још много раније добио визу а у Италији му живи жена.
А проф.Перовић сме јавно да вређа српски народ?!?....И нису шамарали професора, не веруј у бајке "а ла Вељка Булајића" већ је само осуђен за вербални деликт.
 
Ti si njihov!!??
Da li nije mozda nevino osudjen? :eek::eek::eek:
Bio je dovoljno hrabar da izaziva incidente a sad pi****a zbrisao!
Vodja je organizacije koja siri nacionalnu i versku mrznju, samarali su profesora, dovoljno pametnom da zakljuci da je zasluzio jos goru kaznu! Moze on privatno da misli sta hoce ali to nikako ne sme da izrazi javno!

А ди је збрис`о?
У злочиначку Италију!?
Цетру Ватиканске банке, Ротљилдових испостава, НАТО злочиначкој земљи!
Ко Анте Павелић, и он је био "политички емигрант" у Италији!

У осталом сада се види ко је шеф Давидовићу!
 
Haha, zlocinacka Italija.

Jel' vama stavljaju nesto u vodu tamo gore?

Дакле
Италија:
НАТО земља
Католичка земља
земља која је признака Косово
Земља која је учествовала у агресији на Србију

Тамо има политички азил.

Доста речено.
 
Па, дабоме да је политички емигрант. Подсећам да Горан Давидовић, коме су новинари измислили надимак "Фирер", није осуђен зато што је нациста, расиста или због било чега у шта верује и за шта се бори, већ за нападе по верској, расној и националној основи, што је глупост године. У Србији има милион лудака које треба слати на ментално репрограмирање, али ниједан од њих није осуђен за кривично дело ширења "расне, верске и националне мржње" и напада по "верској, расној и националној основи".

Давидовић је са групом пријатеља упао на једну трибину коју су покушали да спрече и у томе нису успели. Том приликом је момку који га је снимао ударио шамар. Понављам, Давидовић *није* осуђен због нацизма, Националног строја или чега већ, већ због тога да је на тој трибини (!иначе, они који га нападају треба да погледају о чему се тамо радило!) изазивао националну, расну и верску мржњу и да је физички малтретирао људе (множина од један човек) по верској, расној и националној основи.

Да ме рођена држава прогони за нешто за шта нисам крив, и у Ватикан бих бежао. Нека остане тамо где јесте, надам се да га Италија неће никада испоручити.
 
nije moj istom isljenik al davidovic je osudjen za klasican verbalni delikt

Ajde ćuti tu, računaljku u ruke, pa nadoknadi ono što su trebali da te nauče u Novom Pazaru na fakultetu... (procenti i to)

Šta je trebao, da ih pobije tamo da bi ti bio zadovoljan.

KZ

Изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости
Члан 317.​
(1) Ко изазива или распирује националну, расну или верску мржњу, или нетрпељивост међу народима или етничким заједницама које живе у Србији,казниће се затвором од шест месеци до пет година.
(2) Ако је дело из става 1. овог члана учињено принудом, злостављањем, угрожавањем сигурности, излагањем порузи националних, етничких или верских симбола, оштећењем туђих ствари, скрнављењем споменика, спомен-обележја или гробова, учинилац ће се казнити затвором од једне до осам година.
(3) Ко дело из ст. 1. и 2. овог члана врши злоупотребом положаја или овлашћења или ако је услед тих дела дошло до нереда, насиља или других тешких последица за заједнички живот народа, националних мањина или етничких група које живе у Србији, казниће се за дело из става 1. затвором од једне до осам година, а за дело из става 2. затвором од две до десет година.


Junačina prava... :mrgreen:

"politički emigrant" :hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top