9 miliona Srba u Turskoj

Pa inace imam dosta poznanika koji su u Turskoj bili sto na letovanju sto ovako i kazu da cesto nabasaju na nekoga ko parla srpski...

Ја сам био једном у Турској, и на неком бродићу...седи нека моја раја и Србујемо ти тако ми..неки турци са нама...и неки дебели муслиман из Тузле...почео да **** турету....када туре нама прилази и вели, опет ови ваши Срби муслимани ****ју, оли ви да их баците у воду, или ћу ја!
:hahaha::hahaha:
Наравно није га нико бацио у воду, него се муслиман бунио што смо ми Срби гласни том турету, а туре га напушило!
:hahaha:
 
Укупна популација
12.5-13 милиона [1]

Популација
Србија 6.212.838 (2002.) [2]
Босна и Херцеговина 1.703.415 (2008.) [3]
Немачка 600.000 (2005.) [4]
САД 600.000 [1]
Хрватска 201.631 (2001.) [5]
Црна Гора 223.492 (2008.) [6]
Швајцарска 185.953 (2008.) [7]
Аустрија 300.000 (2008.) [8]
Канада 121.050 [1]
Аустралија 96.895 (2006.) [9]
Француска 119.889 (2007.) [10]
Уједињено Краљевство 70.000 (2005.) [11]
Словенија 38.964 (2002.) [12]
Македонија 35.939 (2002.) [13]
Шведска 76.600 (2008.) [14]
Румунија 22.518 (2002.) [15]
Русија 15.000 [1]
Данска 12.000
Италија 10.000
Албанија 10.000
Јужноафричка Република 7.000
Норвешка 15.000
Холандија 6.000
Грчка 5.500
Мађарска 5.000
Луксембург 4.000
Шпанија 3.000 (2006.) [16]
Бразил 2.000
Чиле 2.000
Чешка 1.801 (2001.)
Нови Зеланд 1.400
 
Torrente Bgd
U najmanju ruku zanimljiv članak koji nam pojašnjava
Dragan Milosavljević, predsednik Udruženja srpsko-turskog prijateljstva
Link:
http://www.pressonline.rs/page/stori...0&sectionId=33
@Torrente, ризикујем да испаднем досадан, али не могу а да не приметим да текст тачно илуструје намере Ватикана према Србији. Па нису Турци генерацијама узалуд учили српски језик, јер ће им требати када се поново врате "на свој посед" - у Србију. Само се чека да садашњи режим утера Србију у Европску Унију.

"...
ЕВРОПСКА ИСЛАМИЗАЦИЈА СРБИЈЕ

Према плановима Папско-Рабинске Коалиције, улазак Србије у Европску заједницу представљаће уједно и почетак њеног коначног нестајања.

С обзиром да државе које се налазе у оквиру Европске заједнице имају слободан проток радне снаге, роба, kao и право куповине некретнина на читавој територији заједнице, неколико година после пријема Србије, у Европску заједницу ће бити примљено и 80 милиона Турака који ће као и пре 6 векова, и у 21 веку бити искориштени за поновну и коначну исламизацију Србије.

Овај процес је замишљен да се одвија у две фазе:

У првој фази - непосредно после пријема у заједницу, предвиђено је да европске државе из Србије прихвате и запосле све квалитетне стручњаке из свих грана науке и привреде, како би на тај начин ојачали своје, а ослабиле српску државу. Осим што ће на овај начин узроковати нагли пад и застој у њеном научном и привредном развоју, додатно ће се појавити потреба за попуном упражњених радних места.

У другој фази је предвиђено да се "због засићености радном снагом" прилив турака уместо у Европу, усмерава ка балканским земљама - Румунији, Бугарској, Грчкој, Македонији и Србији. Ово насељавање и запошљавање турака у Србији неће бити хаотично, већ ће они бити усмеравани ка оним деловима Србије у којима већ живи муслиманско становништво, али и широм земље.

Према њиховим пројекцијама, због разлике у наталитету између срба и муслимана - као и због њиховог сталног досељавања и куповине некретнина, предвиђено је да кроз две генерације од почетка пројекта европске исламизације Србије, већинско становништво у њој буде исламске вероисповести.
..."
 
Poslednja izmena:
Samo budala moze da poveruje u ovu glupost da u Turskoj ima 9 miliona Srba.Da se skupe svi koji poticu sa ovih prostora pa ne moze da se dodje do te cifre.A najludji je ovaj predsednik udruženja srpsko-turskog prijateljstva.Da ne misli mozda na ono cuveno prijateljstvo koje je trajalo 5 vekova? Koji bolid.
 
Samo budala moze da poveruje u ovu glupost da u Turskoj ima 9 miliona Srba.Da se skupe svi koji poticu sa ovih prostora pa ne moze da se dodje do te cifre.A najludji je ovaj predsednik udruženja srpsko-turskog prijateljstva.Da ne misli mozda na ono cuveno prijateljstvo koje je trajalo 5 vekova? Koji bolid.

I ja sam prvo to pomislio ali kad bolje razmislim u svim tadasnjim gradovima srbije su ziveli turci a srbi su ziveli na selima ustvari to nisu bili turci vec islamizirani srbi a turaka je bilo jako malo .Posle srpskih ustanaka su vecina proterana, ima cak i slika velikog izbegklickog naselja ispred istanbula naravno izbeglica sa ovih prostora .Kako je jedan nemacki putopisac napisao Srbija je zemnja u kojoj je islamizacija uhvatila najvise maha pa gde su otisli nego u Tursku i delom u Bosnu.Oni i jesu ustvari bosnjaci ali sta su drugo bosnjaci nego srbi muhanedanske vere.
dodati jos i veliki prirastaj koji imaju u turskoj i manjak ratova koji su nas prepolovili moguce je to .
 

Back
Top