Cigane sa Kosmeta neće ni seljaci u Boljevcima

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Pedesetak stanovnika naselja Boljevci sprečilo je postavljanje kontejnera za smeštaj i doseljavanje romskih porodica čije su kuće srušene na Novom Beogradu. Oni su blokirali put za Boljevce i pretili paljenjem tri kontejnera, koliko ih je bilo postavljeno. Ozbiljnijih incidenata nije bilo, mahom zbog toga što su u Boljevcima boravili samo predstavnici Ministarstva za ljudska i manjinska prava, OEBS-a i Svetske zdravstvene organizacije, ali ne i Romi čije su kuće srušene na Novom Beogradu.
http://www.vesti.rs/Politika/Romi-nepozeljni-i-u-Boljevcu.html

Sionski fasisti su isterali sve cigane sa Kosmeta i direktno ih naselili u Novom Beogradu. Ni jedan ciganin nema ličnu kartu, pa se ne zna odakle su cigane zapadni i jevrejski fasisti doveli u Beogard da prkose Srbima.

Juče su im srusili stracare, da bi se moglo zavrsiti Olimpijsko selo pred univerzijadu, a danas su cigani locirani da žive u Boljevcima kraj Surcina, gde su im dopremljeni i kontejneri o trosku gradjana Beograda.

Mestani Boljevca su demostrativno obustavili saobracaj i hoće da zapale kontejnere, jer neće da prime cigane da im zagadjuju selo. U Boljevcima je čitava guzva, obustavljen je saobracaj, a zapadne i jevrejske organizacije dezuraju s ciganima u ime evropskih cionistickih organizacija, Ombudsmana-Sase Jankovica kojeg placaju Srbi, a bori se za ljudska prava cigana, siptara i ostalih, samo ne Srba!

U Boljevcima, nocas zasedaju zapadne i jevrejske nevladine organizacije, koje ubeđuju mestane da prime cigane a neće da ih vrate na Kosovo i Metohiju odakle su i dosli!

Znaci, cionisti naseljavaju sve cigane sveta bez ikakvih papira u centru Beograda, pa kada im sruse stracare, onda ih vode u Boljevce, iako ih ne primaju slovaci u donjem Sremu velikog mesta Boljevca.
 
Mislim kad bi se ko naseljavao gdje bi stigao,kakav bi to haos bio...Treba obezbediti smestaj tim Romima,ali ispod Gazele su samo kvarili izgled Beograda,koji je inace prelijep grad...

Al mislim,da drzava i obezbedi tim romima smestaj na periferiji grada negdje,da oni ne bi pristali na to jer ipak hoce da su u centru,lakse im...
 
Mislim kad bi se ko naseljavao gdje bi stigao,kakav bi to haos bio...Treba obezbediti smestaj tim Romima,ali ispod Gazele su samo kvarili izgled Beograda,koji je inace prelijep grad...

Al mislim,da drzava i obezbedi tim romima smestaj na periferiji grada negdje,da oni ne bi pristali na to jer ipak hoce da su u centru,lakse im...

Najbolje bi resenje bilo vratiti ih na kosovu i metohiji, odakle su ih proterali siptari uz pomoc jevreja i zapada.
 
Najbolje bi resenje bilo vratiti ih na kosovu i metohiji, odakle su ih proterali siptari uz pomoc jevreja i zapada.

Odakle jevreji na Kosovu i kakve veze oni imaju sa ciganima?

I to su ljudi ali oni svojom nehigijenom i ponasanjem ugrozavaju druge...Drzava bi ozbiljnije trebala da se pozabavi problemom cigana u Srbiji,a proterivanje nije resenje,uostalom Kosovo je Srbija,a valjda imaju pravo da se krecu slobodno po svojoj drzavi?
 
Ja sam rodjen u Beogradu, i moj otac, i moja majka, al' iskreno Beograd je nakazna sirotinjska rupcaga a ne prelep grad.

Cigani u karton naseljima su bas u fazonu Beograda, kao i olupane fasade, trotoari puni dzombi i parkiranih kola, zapisani ulazi i plasticne kese po drvecu.

Dobro ima i toga,ali ima i veliki broj lijepih mesta,Kalemegdan,Ada,Zemunski kej...
 
Ja sam rodjen u Beogradu, i moj otac, i moja majka, al' iskreno Beograd je nakazna sirotinjska rupcaga a ne prelep grad.

Cigani u karton naseljima su bas u fazonu Beograda, kao i olupane fasade, trotoari puni dzombi i parkiranih kola, zapisani ulazi i plasticne kese po drvecu.

Ja sam rodjen u Beogradu i, iskreno, ne mogu da kazem da je prelep. Ali svakako nije nakazan. Ono, normalan grad. Bude chak i lep kada se naviknesh. :cool:
 
Haha, pa zove, al' ko krezuba, brkata baba-strina koja te voli, i znas da te voli, i volis i ti nju... al' *** opet je i baba, i krezuba, i brkata.

Претера га побратиме. Знам да има негативности, главни је проблем у онима који га воде и пренасељен је. Али има лепих места у Београду. Згаде ми се комплексаши којима нешто значи кад кажу да су из Београда. То су јадници. Нек је из села најмањег, нема то везе, може да буде лепо и пријатно у том селу.
 
Jedino sto je prelepo u Beogradu su Beogradjanke. Jedan od najruznijih i soc-realizmom najunakazenijih gradova u Evropi. Al', yebiga, volim ga i ne bih ziveo nigde drugde.

Sto se Cigana tice, drzava treba da preuzme odgovornost i za njih i za Srbe raseljene sa Kosmeta i da im da smestaj dostojan coveka, dok se jednom, ako Bog da, ne vrate kucama. Toliko im dugujemo.
 
malopre bio na pijaci

boje, vitamini, hlorofil,

je, je, je, je, je, je, je, jeee...

i predlazem da se vratimo temi, pljuckanje po boljevcanima i njihovim nesudjenim komsijama, moze i po gradskim vlastima i investitoru koma smetaju cigani a nece da se `otvori` za sica lovu
 
Poslednja izmena:
. Ni jedan ciganin nema ličnu kartu, pa se ne zna odakle su cigane zapadni i jevrejski fasisti doveli u Beogard da prkose Srbima.



Mestani Boljevca su demostrativno obustavili saobracaj i hoće da zapale kontejnere, jer neće da prime cigane da im zagadjuju selo.


zapadne i jevrejske organizacije dezuraju s ciganima


neće da ih vrate na Kosovo i Metohiju odakle su i dosli!


cionisti naseljavaju sve cigane sveta bez ikakvih papira u centru Beograda.


Kakva zbirka na jednom mestu:eek:
 
Yebote.........komentari su kao da sam na stormfrontu........

dakle , poslovicno i tradicionalno gostoljubiv ( ali shatro ) srBski domachin ne da da mu "prljavi cigani" ( a on , onako suntav i krezav je nebeski narod ) , zagadjuju sredinu u nekim fckn Boljevcima , selendri na kraju sveta..........:roll:

Pre nekoliko meseci i "gradjani sela Umke" su se junacki, telima isprecili ispred najezde cigana, stiteci svoja vekovna ognjista..............:evil:

.pa gori ste od tih istih cigana, kojima ne date da zive.........pazi , keve ti......shabani iz Boljavaca previse fini za cigane...:hahaha:.......ko da su sa monmartra,........:dash:

Elem. iako je kod cigana broj narkomana zanemariv , u poredjenju koliko ih ima medju srbima.........iako je broj najtezih krivicnih dela sa ubistvima i silovanjima , kod cigana zanemariv koliko ih ima kod srba................

I dalje "nebeski Boljevchani i Umcharci" smatraju da su suvise fini da im komsija bude cigan.........pa nije ni cudo sto se ovde slavi Ratko fckn Mladic..........fasizam u Srbiji je postao folklor......deo tradicije.......naciJonalnog identiteta
 
Poslednja izmena od moderatora:
Beograd bi bio jako lep grad...da se ulozi par milijardi u njega i da ga ne vode ovi chobani koji gancije rasteruju tek kad naprave deponiju u sred centra...ma ni tad kad se pogleda stanje oko mostova
zbog komunistichkog staza zadnjih pola veka i nesretje da je rushen do temelja preko 40 puta kroz istoriju nikad ne bi mogao da bude u rangu najlepshih evropskih gradova al ako bi se sredio mogao bi u 2. kategoriju,odma iza njih
interesantno je kako od pada slobe broj gancija u BG porastao drastichno....nema belog shengena al su nam zato eUropljani uvalili sve koje nisu potrebili ciklonom b pre pola veka...bash bash onako evropski transparentno:)
taj problem se ne oze reshiti ni jednom od "demokratskih" metoda
jedino shto mora da se uradi je popisati ih na neki nachin,imati evidenciju o njima,dati im JEDNOM neshto van centra,bilo gde...i kad prodaju i ponovo krenu da gomilaju djubre po centru da reaguju organi reda i mira na vreme
 

Back
Top