Pogresna porudzbina :(

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

EpOx_

Domaćin
Poruka
3.506
U novinama sam citala o jednom preparatu za mrsavljenje, i odlucila da ga porucim preko interneta.Ukucala sam sve moje podatke, ime, prezime, adresu, telefon, mesto i postanski broj i kada je trebalo da napisem koliko komada uzimam umesto jedan, u kome se nalazi 60 tableta ukucala sam 60 misleci da se to odnosi na broj tableta.Kontaktirala sam ih povodom te greske koju sam kasnije uvidela ali mi jos nista nije stiglo na e-mail.Znam da je glupo sto ovo uopste mpisem, ali ne znam kome da se obratim.Neki savet, pomoc.Da liu mislite da ce oni poslati 60 komada na moju adresu ne proverivsi da li je sve u redu, ili ce me kontaktirati da provere?Inace, posle te greske sam porucila ponovo, jedan komad.:(:(:confused::confused::dash:
 
A sto ti tako mlada pijes ta cuda za mrsavljenje uopste???

Zazvucala si mi mlado pa sam pogledao profil.

Neko ko je u pubertetu ne bi trebao da se kljuka preparatima za mrsavljenje


Potpisujem. Bez saveta lekara ovo je vise nego rizicno.
Ako neko zeli da smrsa mora da promeni ne samo nacin ishrane nego i nacin zivota. Osim sto je bacanje para te tablete bez saveta lekara su i veliki rizik.
 
Stvar je u tome sto su ta sredstva za mrsavljenje za moju majku, posto se ona ne snalazi dobro kompjuterom.Ja sam porucila, i nisam zelela da kazem majci za to.Mrzelo me je da objasnjavam.Nije bilo neophodno.Ali sve je u redu, (nadam se), zvala sam jutros i resila problem.
 
Stvar je u tome sto su ta sredstva za mrsavljenje za moju majku, posto se ona ne snalazi dobro kompjuterom.Ja sam porucila, i nisam zelela da kazem majci za to.Mrzelo me je da objasnjavam.Nije bilo neophodno.Ali sve je u redu, (nadam se), zvala sam jutros i resila problem.

ja kad cujem majka + tablete za mrsavljenje, uvek pomislim na onaj grozni film, Rekvijem za san - tamo je majka postala narkoman :( Retko jeziva epizoda...

 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top