da li ste zavisnik o sportu

petrica86

Aktivan član
Poruka
1.467
Da li toliko obozavate sport da ne mozete jednu nedelju da izdrzite bez trcanja,plivanja,aerobika...cime se vec bavite?Da li ste nervozni ako ne izbacite visak energije?Da li volite u drustvu da se bavite sportom ili da se osamite,izbacite negativno iz sebe i sredite misli?:think:
 
Posto mi je trening u osam ujutru nekad jedva ustanem,to jutarnje ubedjivanje same sebe izgleda bas smesno,pomislim ma rano je,ma sutra cu ici,imam vremena spremicu se za pet minuta za trening,ali ne kraju se nekako otkotrljam na trening posle zavrsenog treninga kazem sebi bas sam budala sto sam se neckala da li da odem-ovo mi se uglavnom desava zimi posto mi se ne ustaje na onu hladnocu.Ako napravim pauzu od treninga desi mi se da tesko krenem,covek se bas brzo ulenji,ali sreca pa sam karakter-bar sto se tice sporta:)
 
A kakvi su uslovi u gradu u kojem zivite za sport kojim se bavite?Novi Sad ima samo jedan bazen-zatvoren,svaki dan citam u Blicu posadili drvo onde,ekoloski grad,univerzijada,a tako veliki grad samo jedan zatvoren bazen koji se nije unapredjivao jos kad sam kao mala isla tamo.
 
Da li toliko obozavate sport da ne mozete jednu nedelju da izdrzite bez trcanja,plivanja,aerobika...cime se vec bavite?Da li ste nervozni ako ne izbacite visak energije?Da li volite u drustvu da se bavite sportom ili da se osamite,izbacite negativno iz sebe i sredite misli?:think:

U mom gradu je do jaja...veliki otvoren bazen,zatvoren bazen,4-5 teretana(ovo najvaznije)2 stadiona,sportski tereni....ma milina
 

Back
Top