Зашто ОТПОР, ФХП, ЈУКОМ, ХЕЛСИНШКИ ОДБОР...нису учествовали на антиратним протестима

Зашто наведене организације нису учествовале у протестима у Лондону и Стразбуру?

  • Није им стигло наређење из Ленглија

  • Нису им стигле паре из Ленглија

  • Не сматрају да у нацистичкој идеологији има ичега лошег


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Parsifal

Aktivan član
Poruka
1.008
Питање је и више него логично, јер протести у Лондону и Стразбуру су антиратни, антинацистички, антиглобалистички и усмерени су у циљу формирања једног хуманијег и праведнијег друштва, од овог које нам је наметнуто бомбама.

 
Poslednja izmena:
pajac ti je keva podrzavaocuy nacizma i okupacije srbije

Pajac mu je na avataru, drveni advokatu ...


Jedinu okupaciju ste vi priznali nakon bombardovanja 1999 kada ste se odrekli Kosova i kada ste pustili stranu neprijateljsku silu da okupira deo srpske zemlje!
Jedine izdajice ste vi patriJote kada ste predali stranim silama zemlju srpsku, a sada ocete malo da se vadite i da krivicu prevalite na druge!
Pa nece moci - OVE NOCI!

Zna se shta je kazna za patriJoteske IZDAJICE! Josh imate obzira da prichate o nekom patriotizmu, a tada ste izgubili rat i predali okupatoru svetu srpsku zemlju!

Sram da vas bude bilo :evil:
 
Pajac mu je na avataru, drveni advokatu ...


Jedinu okupaciju ste vi priznali nakon bombardovanja 1999 kada ste se odrekli Kosova i kada ste pustili stranu neprijateljsku silu da okupira deo srpske zemlje!
Jedine izdajice ste vi patriJote kada ste predali stranim silama zemlju srpsku, a sada ocete malo da se vadite i da krivicu prevalite na druge!
Pa nece moci - OVE NOCI!

Zna se shta je kazna za patriJoteske IZDAJICE! Josh imate obzira da prichate o nekom patriotizmu, a tada ste izgubili rat i predali okupatoru svetu srpsku zemlju!

Sram da vas bude bilo :evil:


koji vi..ti nisi srbin..idi bre lechi se bolidu..
 
Pajac mu je na avataru, drveni advokatu ...


Jedinu okupaciju ste vi priznali nakon bombardovanja 1999 kada ste se odrekli Kosova i kada ste pustili stranu neprijateljsku silu da okupira deo srpske zemlje!
Jedine izdajice ste vi patriJote kada ste predali stranim silama zemlju srpsku, a sada ocete malo da se vadite i da krivicu prevalite na druge!
Pa nece moci - OVE NOCI!

Zna se shta je kazna za patriJoteske IZDAJICE! Josh imate obzira da prichate o nekom patriotizmu, a tada ste izgubili rat i predali okupatoru svetu srpsku zemlju!

Sram da vas bude bilo :evil:

Kao prvo shabane nauci da Srpsku juznu pokrajinu nazivas pravilnim imenom.

Naravno da ce moci,jer ste je vi prodali i niko drugi.

Zna se dobro ko je izdajnik,a ti ovde pozivas na saradnju sa okupatorom non stop,a za to je kazna-streljanje(porodicno).

Mi izgubili rat?a gde ste vi bili?po nemackoj ili sta ti ja znam?e to je izdaja a izgubiti rat nije izdaja.

Nas od gowana nikada ne moze biti sram............;)
 
Cicoka
Parsifal ,pa i ti znas zasto zlato moje.
Мислим да су у питању све три опције из анкете, ал пошто је дозвољено чекирање само једне, кликнуо сам на последњу.



serbiano
Jedinu okupaciju ste vi priznali nakon bombardovanja 1999 kada ste se odrekli Kosova i kada ste pustili stranu neprijateljsku silu da okupira deo srpske zemlje!
Jedine izdajice ste vi patriJote kada ste predali stranim silama zemlju srpsku, a sada ocete malo da se vadite i da krivicu prevalite na druge!
Pa nece moci - OVE NOCI!

Zna se shta je kazna za patriJoteske IZDAJICE! Josh imate obzira da prichate o nekom patriotizmu, a tada ste izgubili rat i predali okupatoru svetu srpsku zemlju!

Sram da vas bude bilo
Ма немој одмах да се осећаш прозваним због тога што си Отпораш - много људи је из најчаснијих намера учествовало у протестима против Милошевића, али такви су се већ одавно отрезнили и схватили шта су учинили свом народу.

Није срамота бити наиван, али је срамота подржавати геноцид свог народа и окупацију своје земље. Примљени новац се ионако пре или касније потроши.
 
Poslednja izmena:
Cicoka
Мислим да су у питању све три опције из анкете.



serbiano
Ма немој одмах да се осећаш прозваним због тога што си Отпораш - много људи је из најчаснијих намера учествовало у протестима против Милошевића, али такви су се већ одавно отрезнили и схватили шта су учинили свом народу.

Није срамота бити наиван, али је срамота подржавати геноцид свог народа и окупацију своје земље. Примљени новац се ионако пре или касније потроши.

:hahaha::rotf::hahaha::rotf::rotf::hahaha::hahaha::rotf::super:

Ma vazi......:super:
 
Kao prvo shabane nauci da Srpsku juznu pokrajinu nazivas pravilnim imenom.



Nas od gowana nikada ne moze biti sram............;)

Alo bre, nauchi vec jednom da se srpsko/srpski/srpskog uvek pishe malim slovom!
Pa sto puta su te opomenuli zbog toga, a ti i dalje nepismen!
Kakav si ti to patriJota kada ni srpski ne znash!
Sram te bilo!
Em ste predali Kosovo okupatorima, izgubili rat i potpisali okupaciju, em se blamirash ovde nepismen!
:eek:
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
...Ма немој одмах да се осећаш прозваним због тога што си Отпораш - много људи је из најчаснијих намера учествовало у протестима против Милошевића, али такви су се већ одавно отрезнили и схватили шта су учинили свом народу.

:hahaha::rotf::hahaha::rotf::rotf::hahaha::hahaha: :rotf::super:

Ma vazi......:super:
Било је часних људи, не можеш све сврстати у групу са овима, који су од почетка знали да им је задатак уништење Србије.

Много људи је мислило да ће 5-им октобром направити једну бољу и паметнију Србију, од оне која је била за време Милошевића. Као што сам већ рекао такви су се одавно отрезнили, јер није срамота признати да си преварен, мада за то треба имати унутрашње снаге.
 
Poslednja izmena:
Alo bre, nauchi vec jednom da se srpsko/srpski/srpskog uvek pishe malim slovom!
Pa sto puta su te opomenuli zbog toga, a ti i dalje nepismen!
Kakav si ti to patriJota kada ni srpski ne znash!
Sram te bilo!
Em ste predali Kosovo okupatorima, izgubili rat i potpisali okupaciju, em se blamirash ovde nepismen!
:eek:

Niko me nije opomenuo nikad,znaci nauci ime nase juzne pokrajine pa posle pricaj o njoj.

2-ne pise se patriJota nego patriota,nepismeni shtakoru :mrgreen:

3- vi ste predali Kosmet(tako se pishe shabane) :mrgreen:,a ne mi.

Okupaciju je potpisala demoNkratska vlast...........shiptarcino :mrgreen:

Em povrh svega lazes(sto me ne cudi s' obzirom ko te je otelio).............;)
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Било је часних људи, не можеш све сврстати у групу са овима, који су од почетка знали да им је задатак уништење Србије.

Много људи је мислило да ће 5-им октобром направити једну бољу и паметнију Србију, од оне која је била за време Милошевића. Као што сам већ рекао такви су се одавно отрезнили, јер није срамота признати да си преварен, мада за то треба имати унутрашње снаге.

Ne,nije bilo castnih.........a ako jeste oni se ne mogu svrstati u casne nego u zaostale(retardirane) ljude.

Ja sam tada bio maloletan al' sam sve video zbog cega i kako i sta ce da bude,tako da nekom balvanu ne moze da bude opravdanje neznanje ako je imao 20 i vise godina.
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ne,nije bilo castnih.........a ako jeste oni se ne mogu svrstati u casne nego u zaostale(retardirane) ljude.

Ja sam tada bio maloletan al' sam sve video zbog cega i kako i sta ce da bude,tako da nekom balvanu ne moze da bude opravdanje neznanje ako je imao 20 i vise godina.
Разумем што си бесан на њих, јер је сада већ свакоме јасно да су се читавих 13 година борили у корист интереса српских непријатеља, а на штету свог народа. Већина се због тога осећа непријатно, неке је срамота, неки се јавно кају (бубњар Ђуричић...) и то треба прихватити људски, без злурадог весеља и држања лекције о томе ко је био у праву, а ко не. Ако уништиш онога са киме делиш зграду, трамвај, студентски амфитеатар, радно место... ниси победио само њега, већ истовремено и себе.

Срба сада има само 4 милиона ( 4 милиона "наших" и 4 милиона "ваших" ) што је мање и од једне Хрватске.
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Разумем што си бесан на њих, јер је сада већ свакоме јасно да су се читавих 13 година борили у корист интереса српских непријатеља, а на штету свог народа. Већина се због тога осећа непријатно, неке је срамота, неки се јавно кају (бубњар Ђуричић...) и то треба прихватити људски, без злурадог весеља и држања лекције о томе ко је био у праву, а ко не. Ако уништиш онога са киме делиш зграду, трамвај, студентски амфитеатар, радно место... ниси победио само њега, већ истовремено и себе.

Срба сада има само 4 милиона ("наших" 4 милиона и "ваших" још 4 милиона) што је мање и од једне Хрватске.

Neam ja sta da budem besan,jednostavno ja sam to kapirao sa 13,14,15 godina a oni nisu mogli sa 25..........i jos kojekavi sveznajuci politicari............i ne mogu ja da budem besan na retardiranog coveka..........nije lepo :(

Ne kaje se Curcic,to je obicno govance sta ima sad da se kaje........kajanje je moglo da usledi posle 6 meseci kada su DOS-ovci krenuli da razbijaju vojsku.......iole normalan covek je mogao da zakljuci da je to kraj.
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Neam ja sta da budem besan,jednostavno ja sam to kapirao sa 13,14,15 godina a oni nisu mogli sa 25..........i jos kojekavi sveznajuci politicari............i ne mogu ja da budem besan na retardiranog coveka..........nije lepo :(

Ne kaje se Curcic,to je obicno govance sta ima sad da se kaje........kajanje je moglo da usledi posle 6 meseci kada su DOS-ovci krenuli da razbijaju vojsku.......iole normalan covek je mogao da zakljuci da je to kraj.
Са политичким уверењима је као и са фудбалом - клуб за који навијаш је најбољи, а сви остали су треш. Одрећи се таквих илузија уме да буде болно и понижавајуће за многе.

Ако Срби схвате да њихов напредак лежи у њима самима - а не у Бекаму, Мурињу и Енфилд стадиону, онда ће све остало доћи на своје место.
 

Back
Top