Južni tok preko Švajcarske!

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Иако у „Гаспрому” не желе да коментаришу да ли ће и зашто српско-руска фирма бити у Швајцарској, порезници тврде да је то због – пореског раја

Да ли ће грађани Србије, после све чешћих повика на разне „контроверзне“ бизнисмене који новац држе на егзотичним острвима како би избегли опорезивање, ускоро то моћи да кажу и за једну српско-руску компанију. После објављивања вести да ће седиште заједничке компаније „Гаспрома” и „Србијагаса” за градњу гасовода Јужни ток највероватније бити у Швајцарској а не у Србији, поставља се питање зашто је руски партнер одлучио да заобиђе Србију којој је по сопственом признању пројектом гасовода желео да помогне и зашто је „Србијагас“ пристао (иако мањински акционар) да остави Србију без уносног пореза.
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Juzni-tok-preko-SHvajcarske.sr.html

Hvala braćo Rusi!
 
Иако у „Гаспрому” не желе да коментаришу да ли ће и зашто српско-руска фирма бити у Швајцарској, порезници тврде да је то због – пореског раја

Да ли ће грађани Србије, после све чешћих повика на разне „контроверзне“ бизнисмене који новац држе на егзотичним острвима како би избегли опорезивање, ускоро то моћи да кажу и за једну српско-руску компанију. После објављивања вести да ће седиште заједничке компаније „Гаспрома” и „Србијагаса” за градњу гасовода Јужни ток највероватније бити у Швајцарској а не у Србији, поставља се питање зашто је руски партнер одлучио да заобиђе Србију којој је по сопственом признању пројектом гасовода желео да помогне и зашто је „Србијагас“ пристао (иако мањински акционар) да остави Србију без уносног пореза.
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Juzni-tok-preko-SHvajcarske.sr.html

Hvala braćo Rusi!

зато што неће да га пљачкају жути лопови,виде руси са ким имају посла:per:
 
Kako da pljačkaju kad rusi imaju 51% i mogu sami da odlučuju o svemu?

Baš vole srbiju, pa će porez da plaćaju švajcarskoj, a vi onda kukajte za malim penzijama, socijalnim davanjima...... hvala braćo rusi!

дупло мањи порез,него да плаћају нашим жутим лоповима.зато си и сјебали динкића за пунто,мислиш да је случајно?у следећој влади нема динкића,живи били па видели...
 
pa ako neko zeli da ti pomogne to ne znachi da je budala
dobili smo juzni tok,bescarinski ugovor na robu PROIZVEDENU u Srbiji...a nismo morali
shta smo dobili od amerikanaca sem bombi po bagatelnim cenama?

Pa što ne rekoste onda, kad ste slavili koštunjavog, da će sedište firme da bude u švici?
Jel imaš uopte predstavu koliko će srbija izgubiti kroz razne poreze?
Nemaš, naravno.
 
дупло мањи порез,него да плаћају нашим жутим лоповима.зато си и сјебали динкића за пунто,мислиш да је случајно?у следећој влади нема динкића,живи били па видели...

Porez se plaća državi, iz tog poreza se izdvaja za školstvo, zdravstvo, socijalna davanja.... jesi srećan što će srbija biti uskraćena za stotine miliona evra?
 
ova tema je kao...
recimo da si ti cigan
i prosish od mene na ulici:'daj 5 dinara daj 5 dinara daaaaj"
i ja ti dam 10
a ti kazesh"pu pischqo,kakav si to chovek s 10 dinara ne mogu ni lebac da kupim"
:hahaha:

Ne ova tema je: braćooooo rusiiiii, volimo vas, skidamo gaće i guzimo se, samo udrite, a mi ćemo i dalje da vas obožavamo i slavimo:mrgreen:
Niko se sa rusima nije usrećio. NIKO.
Smešni ste jer branite glupost.
 
Porez se plaća državi, iz tog poreza se izdvaja za školstvo, zdravstvo, socijalna davanja.... jesi srećan što će srbija biti uskraćena za stotine miliona evra?

хехе па знају рује да су лопови на власти,не би обичан народ имао ништа од тих пореза,као што нема ни сада.знају руси веома добро ко су жути,и зато нема пореза.прво нека наши врате оно што су покрали у нису и испоклањали зграде држави,отписали дугове јавних предузећа.довешће их у ред шојгу није он за џабе официр ФСБ
 
Naslov je iz "Politike"

Ok, pošteno. Znači Politika ubacila u petu sa jadnom propagandom :) Politika Liht, to za manje mozgove, Politika Classic to bilo za ostale. A biće jopet :D

Ima ona fora iz Frejžera, "moj ujak novinar u nekom londonskom tabloidu jednom imao strašan naslov, 'Premijer uhvaćen kako nosi žensko rublje'. Kad ste pročitali tekst na trećoj strani videli ste da je reč o Margaret Tačer, al do tad ste već kupili novine".
 
Ne ova tema je: braćooooo rusiiiii, volimo vas, skidamo gaće i guzimo se, samo udrite, a mi ćemo i dalje da vas obožavamo i slavimo:mrgreen:
Niko se sa rusima nije usrećio. NIKO.
Smešni ste jer branite glupost.

Hocesh da kazesh Tadic i tvoji zuti DS drugari skidaju gace?:think:
Od rusa smo neshto i dobili,a od zapada nishta i ti se sad zalish shto rusi po tvom mishljenju nisu dovoljno dali da zasluze"ljubav":mrgreen:
 
хехе па знају рује да су лопови на власти,не би обичан народ имао ништа од тих пореза,као што нема ни сада.знају руси веома добро ко су жути,и зато нема пореза.прво нека наши врате оно што су покрали у нису и испоклањали зграде држави,отписали дугове јавних предузећа.довешће их у ред шојгу није он за џабе официр ФСБ

Ne mogu da verujem da se šojgu kol'ko juče sastaje sa svim tim lopovima i diluje sa njima, mora da je i on lopov, a?:mrgreen:
I šta zabole ruse ko je šta pokrao?:rotf:
 
Ne ova tema je: braćooooo rusiiiii, volimo vas, skidamo gaće i guzimo se, samo udrite, a mi ćemo i dalje da vas obožavamo i slavimo:mrgreen:
Niko se sa rusima nije usrećio. NIKO.
Smešni ste jer branite glupost.

..a ko se usrecio sa amerikancima i evropskim kolonijalnim silama?..dakle ti bi da budesh kolonizovan po svaku i ako te smatraju za nizhu rasu, i ako su ti rasturili zemlju, i ako su ti napravili vojnu bazu na okupiranoj teritoriji, i ako te maltretiraju 20 god. , a ti vichesh, to braco, karajte nas, mi to volimo?
 
..a ko se usrecio sa amerikancima i evropskim kolonijalnim silama?..dakle ti bi da budesh kolonizovan po svaku i ako te smatraju za nizhu rasu, i ako su ti rasturili zemlju, i ako su ti napravili vojnu bazu na okupiranoj teritoriji, i ako te maltretiraju 20 god. , a ti vichesh, to braco, karajte nas, mi to volimo?

Nikad i nigde nisam rekao da se bilo ko usrećio sa amarikancima. Jednako kao ni sa rusima.
Ista je to bagra.
Samo što se na jedne ložite, a drugi su vam mrski:mrgreen:
 
Porez se plaća državi, iz tog poreza se izdvaja za školstvo, zdravstvo, socijalna davanja.... jesi srećan što će srbija biti uskraćena za stotine miliona evra?


Nek me ubije munja iz EU Borg Hive ako spamujem, oprostite :)

Al samo još ovo, pošto vidim da brineš za budžet. Kako komentarišeš odluku režima da jednostrano primenjuje trgovinski sporazum iz SSP sa EU? Znaš li koliko to vrlo konkretnih miliona eura košta budžet zbog carina koje država ne može da naplati?
 

Back
Top