Nepristojni domacin

Milanche.at

Ističe se
Banovan
Poruka
2.341
Sta vas najvise nervira kad odete u gosti
Tj šta vam najviše smeta kod istih
mene npr mnogo nervira kad pitaju sta cu da pijem i ispadne da nema pivo
ili ako ima ja popijem to pivo i moram ceo dan da cekam
da se seti da mi donese drugo kad je limenka ja gu spljeskam
i bravim buku kad vidim da nemoze da se seti
ima toga još, samo da se setim.... :think:
 
brew_wideweb__470x423,0.jpg
 
Nervira me kada krene da kucka porukice, ili da razgovara telefonom kao da ja nisam tu.
Secam se jednom kod drugarice, nju nazove njena drugarica pa onda su pocele da pricaju prvo o ocenama, pa o tome kako su obojile jaja za uskrs, pa onda o nekim svojim drugovima. meni je ostalo da zveram u plafon.
Protiv zajednickog gledanja tv-a nemam nista protiv. Makar imam necim da se zabavim.
 
spominjala sam na mojoj temi da me nervira kad odem kod nekog, a on gleda tv (ko što su ovde spominjali neki)
zatim me nervira predugačak razgovor telefonom (i to su neki spominjali)
onda me nervira kad se dogovorim sa nekim da ću da dođem, a njega nema kod kuće:thumbdown:
ili kad me zove----dođi bre, što ne dođeš, svrati...a kad dođem, osećam se da bolje nisam došla, onako uz put kao mi spominje kako je zauzeta i nema vremena da gubi vreme ispijajući kafe

ako se ove situacije ponove 2--3 puta, kod tih ljudi više ne dolazim, nemam šta da tražim tamo...
onda me nerviraju domaćini koje nerviraju moja deca ....sa decom se zaista ne zadržavam predugo pola sata - sat mximalno, i pazim da ne diraju ništa, al kad domaćin koji opominje decu koja pogledaju vazu, on odma ne diraj , razbićeššš:thumbdown:, oma se kupim i idem---
ima toga još setiću se:mrgreen:
 
A fora je sto takvi po vama nepristojni domacini koji ne dozvoljavaju deci da im butaju po kuci i prave haos, vas posmatraju kao nepristojne goste :lol:
@tema mene nerviraju vec pomenute stvari
1. gledanje TV-a
2. predugo pricanje telefonom
i dve ne pomenute
1. igranje igrica na kompu
2. butanje po netu
 
Prijateljima retko odlazim u goste, vidimo se najcesce van jer kad smo u poseti jedni drugima uvek je neko tu zauzet posluzivanjem, pepeljarama ili su mu deca kuci ili roditelji pa se malo ustrucavamo saliti se ili razgovarati o necemu sto je onako malo vise poverljivo.
U goste odlazim rodbini i jedino sto me nervira je sto me teraju da za dva sata koliko obicno traje poseta pojedem kao sto bi inace za dva dana svojoj kuci, ako ne mogu uvrede se i to jako kao da sam stvarno ucinila nesto lose. Stalna zapitkivanja da li mi je hladno ili prevruce ili da li mi je daleko sto a preblizu prozor naucila sam da iskuliram.
 
Као и већину и мене нервира када домаћин ћаска телефоном и када је упаљен ТВ па сви буљимо у њега и свака реченица се прекида због тога што је свима концентрација подељена између разговора и ТВ програма.

А сад се сетих још нечега, мада то данас ретко срећем :D :
- сећам се кад сам била мала били су популарни сокови на разблаживање (и домаћи и они куповни сирупи), па ме питају какав сок пијем, а ја кажем врло разблажен, а они ми кркну пола-пола, да се усереш од слаткоће...:sad2:...а кад шокирано прокоментаришем да је превише сладак они поносно кажу:''Нека, ми не штедимо на гостима!'':hahaha:
 
Moja jako dobra drugarica je poprilicno imucna i kad kod odem kod nje dobijem pola case soka i to one manje ... To im je izgleda neki manir, pojma nemam ... I uvek ostanem zedna jer mi glupo da trazim jos jednu casu (pola case) ... Nije mi jasno, ja imam mnogo manje od nje, ali kad god mi neko dodje sipam punu casu soka i to onu produzenu (ma makar samo ta jedna, ako nemam za vise) ... Primetila sam da sto vise ljudi para imaju to su skrti na posluzenju, a kad se ode kod nekog siromasnog ... gozba!
 
Smeta mi kad domacica kod koje sam u gostima pere soljice od kafe i ostale upotrebljene sudove dok smo jos u gostima.

To ja radim...:rumenko:
I ne-vaspitanoj deci kažem:"Ne diraj to!" sa sve ozbiljnom facom kad preteraju...
I pravim jaku cedevitu, jer je ja takvu pijem a i da ne pomisle ljudi da štedim...:rumenko:
Inače obožavam te sirupe što Hellen pomene, ali nisu zdravi pa sam pre par godina prestala da ih pijem...:( ... pila sam ih skoro bez vode... tek koja kap...

I da, svojim gostima sipam pune čaše soka, majke mi...;):mrgreen:
 
Као и већину и мене нервира када домаћин ћаска телефоном и када је упаљен ТВ па сви буљимо у њега и свака реченица се прекида због тога што је свима концентрација подељена између разговора и ТВ програма.

А сад се сетих још нечега, мада то данас ретко срећем :D :
- сећам се кад сам била мала били су популарни сокови на разблаживање (и домаћи и они куповни сирупи), па ме питају какав сок пијем, а ја кажем врло разблажен, а они ми кркну пола-пола, да се усереш од слаткоће...:sad2:...а кад шокирано прокоментаришем да је превише сладак они поносно кажу:''Нека, ми не штедимо на гостима!'':hahaha:
:eek::eek::eek:
helen psujeeeeeee
 
Secam se na selu, kao posluzuju sok na razblazavanje.
Domacica je stavila sirup u casu, skoro do vrha i razblazila je taj sirup sa jednim mililitrom vode.
Moja nana i ujak piju normalno, kao da i ne osecaju taj grozomorno slatki ukus. I iskape oni taj uzas.
Ja nemogu da izdrzim i kazem "Ima previse sirupa."
Jos uvek se secam domacicinog pogleda.
Jos su me moji clanovi familije prekorevali zbog toga moga "ispada"...
Ne shvatam...
 
Moja jako dobra drugarica je poprilicno imucna i kad kod odem kod nje dobijem pola case soka i to one manje ... To im je izgleda neki manir, pojma nemam ... I uvek ostanem zedna jer mi glupo da trazim jos jednu casu (pola case) ... Nije mi jasno, ja imam mnogo manje od nje, ali kad god mi neko dodje sipam punu casu soka i to onu produzenu (ma makar samo ta jedna, ako nemam za vise) ... Primetila sam da sto vise ljudi para imaju to su skrti na posluzenju, a kad se ode kod nekog siromasnog ... gozba!

Ej pa da dokle bi stigli da nisu stedeli.......na drugima :lol:
 
Jedna moja drugarica kad odem kod nje uzme telefon i mob i fiksni i telefonira samo tako, i to ne da nju zovu nego ona zove:hahaha:i tako trac teme od praistorije do danas :thumbdown: dok ja slusam muziku ili gledam tv, kod nje idem samo kad moram, isto tako nece kod nikog nista da uzme, nista da popije a kad se kod nje dodje izmedju razgovora smara nas sa svim i svacim :evil:
 
Meni skoro nista ne smeta kada odem u goste - ne zato sto su domacini savseni, nego zato sto ne zalazim u stanove gde mi je neprijatno da kazem sta mislim... pa ako zaborave da mi sipaju pice, ja trazim, a ako mi nije dosta, ja kazem daj jos :lol: Toliko sam gostila i gostim ljude, da uopste ne osecam blam... Jedina stvar koja mi nije jasna, i nikada mi nece biti jasna: zasto neki ljudi, kada znaju da ce da dodje poseta, ne sklone ves koji se susi sa vidljivog mesta (predsoblje, dnevna soba) tamo gde se ne vidi... to su ljudi koji su bas lezerni... ne mislim da je nepristojno, ali jeste bezveze... remeti estetski utisak... ali to mi se desilo samo jednom, ili dva puta...
 
Mene nerviraju oni koji me zovu, a kad dođem, osećam se baš neželjeno - telefoniraju, četuju, šalju poruke, uče, gledaju tv, ili što je najgore, žure negde da krenu!!!! Zašto onda zovu goste?... ja se bre tako ne ponašam! Kad neko dođe kod mene, posvetim se gostu, al ***.
Nervira me kad posluže hladnu supu/čorbu, toplo piće i sl, kad zaborave da ti dospu piće, a sami loču kao ludi... kod takvih sam prestala da idem!
 

Back
Top