Najgore serije

Oni americki sitkomi su jos gori od spanskih serija.
Vec sam videla 4 americke serije u kojima je advokat glavni junak.
Nemaju nove fore, a ne mogu ni da ih izmisle.
Secam se jednom, gledam seriju o nekim studentima (propali pokusaj da se napravi komedija).
Ulazi jedan protagonista sav tuzan, drugi mu kaze "Cemu ta faca, Saro Dzesiko Parker?"
Prvi upita "Sta?"
Drugi spremno odgovara "Znas vec, ta konjska, tuzna faca kakvu ima Sara..."
 
Oni americki sitkomi su jos gori od spanskih serija.

Mislim da je odgovarajući naziv - latinoameričke sapunice, a ne "španske serije".
A uglavnom se slažem da i među američkim sitkomima ima podjednako umobolnih serija.
Čast izuzecima, kao što je npr- po mom mišljenju "Arrested Development", a ima ih naravno još kvalitetnih, no to nije tema...:mrgreen:
Nego, nešto ubedljivo najdebilnije što sam u trenutku dokolice pogledala na TV-u u poslednje vreme (mislim da je Fox Life u pitanju) je upravo američki sitkom "According To Jim" - glupost bez premca. :dash:


edit:sad primetih da postavljač teme nije odgovorio na svoje pitanje pa ga ovom prilikom pozivam da to i učini... :lol:
 
Poslednja izmena:
Mislim da je odgovarajući naziv - latinoameričke sapunice, a ne "španske serije".
A uglavnom se slažem da i među američkim sitkomima ima podjednako umobolnih serija.
Čast izuzecima, kao što je npr- po mom mišljenju "Arrested Development", a ima ih naravno još kvalitetnih, no to nije tema...:mrgreen:
Nego, nešto ubedljivo najdebilnije što sam u trenutku dokolice pogledala na TV-u u poslednje vreme (mislim da je Fox Life u pitanju) je upravo američki sitkom "According To Jim" - glupost bez premca. :dash:


edit:sad primetih da postavljač teme nije odgovorio na svoje pitanje pa ga ovom prilikom pozivam da to i učini... :lol:
Slazem se. Ima kvalitetnih americkih sitkoma (na pr. pomenuti Arrested Development, ranije Frasier, americka verzija The Office je isto OK i za divno cudo niej slabija od originala...) ali vecina sitkoma su umobolni, i sto me posebno nervira, prepuni odvratnih stereotipa, a nisu uopste ni smesni. Od According to Jim sam videla tek ponesto, stvarno je uzas, pa onda ono sa Charlie Sheenom, Two and a Half Man, kako me to nervira. :thumbdown:


Oni americki sitkomi su jos gori od spanskih serija.
Vec sam videla 4 americke serije u kojima je advokat glavni junak.
Nemaju nove fore, a ne mogu ni da ih izmisle.
Secam se jednom, gledam seriju o nekim studentima (propali pokusaj da se napravi komedija).
Ulazi jedan protagonista sav tuzan, drugi mu kaze "Cemu ta faca, Saro Dzesiko Parker?"
Prvi upita "Sta?"
Drugi spremno odgovara "Znas vec, ta konjska, tuzna faca kakvu ima Sara..."
:eek: :eek::thumbdown:
Sve naucno-fantasticne tipa Star Trek i takve gluposti...:thumbdown:
:roll::dash:
 
@ smells like carrots
istina, moja greska...spanske serije nisu latino - americke;)
A, ima i dobrih americkih kao sto su "CSI", "Treci kamen od sunca"...nije da nema...:)
Ali vecinom, ove novije komedije me razocaravaju, kao i neke starije npr. "Totalno fantasticne"
 
@ smells like carrots
istina, moja greska...spanske serije nisu latino - americke;)
A, ima i dobrih americkih kao sto su "CSI", "Treci kamen od sunca"...nije da nema...:)
Ali vecinom, ove novije komedije me razocaravaju, kao i neke starije npr. "Totalno fantasticne"

Od CSI volim jedino Las Vegas verziju,a "Treći kamen od sunca" nažalost nikada nisam gledala :rumenko:(i zbog toga se osećam kao vanzemaljac :lol:, zato što sam ubeđena da osim mene ne postoji osoba koja nije gledala tu seriju i uglavnom sam čula pozitivne komentare).
Naravno da postoje dobre američke ;), tačnije većina mojih omiljenih serija su upravo američke serije. Moja zamerka se odnosila isklučivo na američke sitkome, ponavljam : naravno ne baš sve sitkome, i među njima ima kvalitetnih kao što su na primer oni koje je TimeTravellingBunny navela.
 
Od CSI volim jedino Las Vegas verziju,a "Treći kamen od sunca" nažalost nikada nisam gledala :rumenko:(i zbog toga se osećam kao vanzemaljac :lol:, zato što sam ubeđena da osim mene ne postoji osoba koja nije gledala tu seriju i uglavnom sam čula pozitivne komentare).
Naravno da postoje dobre američke ;), tačnije većina mojih omiljenih serija su upravo američke serije. Moja zamerka se odnosila isklučivo na američke sitkome, ponavljam : naravno ne baš sve sitkome, i među njima ima kvalitetnih kao što su na primer oni koje je TimeTravellingBunny navela.
Meni pricas, ja mislim da sam jedina osoba na svetu koja nije gledala ratove zvezda. :p
Al, bas me briga ;)
 
Od domaćih je definitvno najgora Bela lađa. Ostale nisu bolje, ali ova je stvarno za debile. Od stranih, definitivno Scrubs. . . According to Jim, sve one advokatske serije... U stvari, toliko su glupe da ne mogu da izdržim duže od 30 sekundi da gledam
 

Back
Top