Horoskopi poznatih astrologa

gost 83076

Zainteresovan član
Poruka
284
Halo svima,

Da bi znali tko je dobar Astrolog, zelela bih da vidim njihove Natalne Karte.
Da li se mogu dobiti ili je to neka tajna?

Kao sto Mile Dupor pise: kada ides kod lekara, proveri u kojem znaku je rođen! Nije svaki lekar dobar za svakog pacijenta.

Hvala za pomoc!
 
Jesam ja to pogresila ili si ti vec Loncarickinu kartu postavljala, sa inicijalima M L, pricala si o njenoj smrti?
edit - Hehe, evo ga http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9038802&postcount=135
Pa ja nisam znala da je ona umrla...uzas :( Moja prva knjiga je bila upravo njena "zvezde govore"...

Madrilena,

To je ona, Maja. Jos uvek nista neznam a bas me zanima, sta se dogodilo i na koji nacin je umrla? Zasto je to neka velika tajna?
Ovde sam je stavila, jer bih htela da vidim horoskope drugih Astrologa sa podrucja bivse Jugoslavije.

LP
 
Ovako, voleo bih da vidim kartu GORANA MILEKICA.

Pa ako neko ima njegovu kartu- molim da je postavi. Molim jako!! :D

I ako neko ima i Igora Ognjenovica. Hvala svakako. :)

A da tumacim, e presozleno mi je sada da tumacim njihove karte. Vise posmatram sam. :)
 
I mene, pokusacu nesto da iskopam na netu, mada mislim da nisi mozda daleko ako je vladae 3. otisao u 8. .. ko zna. Ona bese ucenica M. Dupora ili gresim?

Ona je studirala Astrologiju u Milanu. Pocela je sa 19 godina, jer je radila tamo kao fotomodel i zagrijala se za Astrologiju.
U njezinim knjigama je dosta utecaja od Mileta Dupora, a mislim da je vremenski bila mlada, da bi bila njegova ucenica.
Moram naci jos neke podatke pa cu napisati ovde.

Almsivi,

Bas Gorana Milekica i ja trebam. Znam da je bio Skorpion i to je sve.

Lep pozdrav.
 
Da, znam da je studirala u Milanu, citala sam delu knjige gde pise o sebi, i kao da mi je ostalo da je bila njegova ucenica. Dosta njih kaze i da je "pokrala" Dupora upravo u toj svojoj knjizi, ne znam koliko je to tacno. Meni je knjiga bila odlicna za pocetnika, posle preporucujem svima Imsiragica, jos uvek ga citam :)

Evo sad sam izguglala i isto sam samo nasla da je umrla 2005. nigde nema nista...

Evo i natalne Milje Vujanovic Regulus sa sajta Astrorion, ne znam podatke, ima samo ovako karta ...

milja-karta.JPG


Za Milekica sam samo nasla da je rodjen 17. novembra 1958. u Beogradu, i jos negde da je imao nekoliko planeta u Skorpiji.
 
Poslednja izmena:
Милекић је био човек који је на себи лично експериментисао замену енергија.
Хтео је да ишчупа за себе још коју годину живота покушавајући да обрне лоше аспекте у своју корист. Није успео и изјавио пред смрт да нам астрологија служи само да бисмо лакше прихватили неминовност догађаја који су нам предодређени.

Је л' зна неко где се може набавити његова ''Психолошка астрологија'' ?
 
Милекић је био човек који је на себи лично експериментисао замену енергија.
Хтео је да ишчупа за себе још коју годину живота покушавајући да обрне лоше аспекте у своју корист. Није успео и изјавио пред смрт да нам астрологија служи само да бисмо лакше прихватили неминовност догађаја који су нам предодређени.

a od cega je on umro?
 
Nesto sa crevima mislim. :) Ma ja verujem da je mogao izbeci smrt. Bolest se resava zdravom
hranom i zdravim mislima. A Milekic je volio razne lagodnosti, alkohol i slicne stvarcice. To nije zdravo.

Hvala vam na informacijama. Neki imaju kartu, al ne responduju, ne ogovaraju. :D
 

Back
Top