Hrvatski Jezik

Zdravo svima...ja sam otvorio ovu novu temu zato sto bih volio znat zasto vi srbi necete iskreno da priznate hrvatski jezik...a znate da dosta u bivsem srpskom-hrvatskom jeziku je bilo hrvatsko...

Пошто никад у животу нисам учио Хрватски а савршено те добро разумем, то само може да значи да ни ти не пишеш Хрватски.
 
Mislim da bi krajenje vreme bilo, da se na pdf politika uvede pravilo da nickovi, koji imaju ispod određenog broja postova, ne mogu da otvaraju teme...

Kako bi izbegli provociranja i da se po sto puta vrte jedne te iste priče...

Hvala
 
Zdravo svima...ja sam otvorio ovu novu temu zato sto bih volio znat zasto vi srbi necete iskreno da priznate hrvatski jezik...a znate da dosta u bivsem srpskom-hrvatskom jeziku je bilo hrvatsko...

I u bivšem hrvatsko-srpskom, dosta srpskog, logično, jel' da? :D

I zašto je uopšte važno da mi [I]iskreno[/I] priznamo hrvatski jezik? Naročito mi, ovde na forumu???:D
 
Мени језик не смета и не тврдим да не постоји. То би било исто као да тврдимо да чешки или словачки не постоје јер је то раније био чехословачки и скоро је исто ;)
Смета ми измишљање нових речи на силу а посебно како дају имена цртаним јунацима:
Спужва Боб Квадрихлаче :hahaha:
Зјекослав Мрква :hahaha:
Знанственик Мудрић :roll:
Пашко Патак и Влатка :rotf:

Они се нису тако звали док смо били у федерацији :whistling:
 
Мени језик не смета и не тврдим да не постоји. То би било исто као да тврдимо да чешки или словачки не постоје јер је то раније био чехословачки и скоро је исто ;)
Смета ми измишљање нових речи на силу а посебно како дају имена цртаним јунацима:
Спужва Боб Квадрихлаче :hahaha:
Зјекослав Мрква :hahaha:
Знанственик Мудрић :roll:
Пашко Патак и Влатка :rotf:

Они се нису тако звали док смо били у федерацији :whistling:

Na izmisljavanje nove rijeci slazem se sa tobom...;)
 

Back
Top