Којим путем даље?- Како наћи излаз?

Којим путем даље


  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Дакле волео бих да видим гласање којим путем би Србиај требала даље да иде?
Деморкатија, диктатура, комунизам, војна хунта...

Дакле, вишеструки избор:
Напрве три опције бирате са ким би смо у савез а даље бирате опцију какав облик управе да имамо у земљи!
 
Poslednja izmena:
Путем Божијим ћемо даље, уз Божији благослов!

А у анкети недостаје ово: теократија-сталешко органско друштво (тј. православни национал синдикализам) или како ове бабе из разних НВО кажу: "клерофашизам".
Србија ће се препородити само на овом путу!
www.teokratija.blogspot.com
 
Неутралност
Либерална деморкатија
Војна управа

Неутралност у смислу да немамо савезнике. (Као што их и немамо.)
Либерална демократија у смислу отворености за нове методе и могућности.
Војна управа у смислу стабилности и сигурности. :mrgreen:

Толико. :)
 
Savez sa Rusima.
Socijalizam uz demokratiju.

P.S. U ovom drugom slucaju se slozismo, Sale, sto je poen za mene:)
Definitivno sam ti u necemu dostojno parirala:ok:
Cudi me da nisi za savez sa Rusima, i kao politicki i vojni ekspert;) glasas za neutralnost.
I ja bih, ali, nemoguce je da jedna mala, izmorena, posustala i prilicno dugo bukvalno proganjana drzava - moze da bude neutralna.:think:
 
Savez sa Rusima.
Socijalizam uz demokratiju.

P.S. U ovom drugom slucaju se slozismo, Sale, sto je poen za mene:)
Definitivno sam ti u necemu dostojno parirala:ok:
Cudi me da nisi za savez sa Rusima, i kao politicki i vojni ekspert;) glasas za neutralnost.
I ja bih, ali, nemoguce je da jedna mala, izmorena, posustala i prilicno dugo bukvalno proganjana drzava - moze da bude neutralna.:think:

:)
Јеси веома си лепо одговорила:)
А ја сам изабрао неузтралност, наравно уз велико пријатељство са Русијим, али ако то неће да прихвати Запад, онда у савез са Русијом- Сасвим си лепо рекла да је немогуће д једна мала и напаћена земља буде неутрална. Гласао сам за орви део по својој жељи, али заиста си у праву-
Савез са русијом је једино реално решење за нас.

Социјализам, као друштвени систем, једини је исправан, фер и могућ, или најбоље речено, најмање лош.
 
:ok:
Ал када??
Не знам тачно када, нисам пророк, али знам да ће то ускоро бити (у наредних 10-15 година).
Са власти одлази Путинов режим и враћа се Михајло (по женској линији Романових) и Русија постаје самодржавна монархија.
Тек тада ће Србија (и остале православне словенске земље) моћи да буде у некој врсти Савеза са Русијом.
 
Неутралност - Краљевине Србије.
На челу парламентарне Монархије - СРПСКА ПАРТИЈА СПАСА!
То је једини излаз и једина опција за Србију.
Сви ови који су до сада били политички експонирани иду у политичку пензију.
Доста су нас будале водиле,крајње је време да паметни преузму ствар у своје руке.
Доста су паметни попуштали,зато су будале на власти.
Доста је тога.
Србијо ВРЕМЕ ЈЕ ЗА СПАС!
 
Poslednja izmena:

Back
Top