Albanija?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
gorandyu:
:?:
Da li je netko bio u Albaniji? (podrucje Tirane, Drac)
Ako ste bili, kakvi su utisci.

Jug Albanije je prelep, a sad ako neko ima predrasuda radi ovog ili onog isto bi moglo vaziti i za neke druge zemlje (npr. Hrvatska). Mislim da Albanija ima prelepe plaze i obalu (jug narocito) samo sto im je turizam jos u ranoj fazi razvoja
 
Sto se tice Albanije i samih albanaca nemam nista protiv njih, cak mi je najbolja drugarica albanka, ali mislim da u Evropi ima puno boljih mesta na kome treba spiskati novac. npr. Spanija ***** Francuska **** Turska**** Italija***
:roll: ...pa sta kazete na predlog :?:
 
ancika:
Molim te, ne rasprostranjuj mrznju na nacionalnom nivou!!! Imam cimerku Albanku (iz Tirane) i sasvim je ok!!! Divno se druzimo. Cak pricamo na temu "Kosovska kriza".


Ajd kazi mi, ali realno, jel opasno za nas Srbe da idemo u Albaniju tek tako, da ne kazem naivno?! Deluje mi da smo tamo ipak nepozeljni, ja bih bez ikakve frke za Hrvatsku, koja se ovde spominje, al nesto mi ta Albanija deluje skroz nesigurna. Ocu da kazem da bi se trzao na svaki shum tamo :shock:

Ajd ako si upucena kazi mi kakva je situacija po pitanju nase bezbednosti dole - mozda se razlikuje po oblastima (katolicki vs muslimanski)
 
[/quote]
Molim te, ne rasprostranjuj mrznju na nacionalnom nivou!!! Imam cimerku Albanku (iz Tirane) i sasvim je ok!!! Divno se druzimo. Cak pricamo na temu "Kosovska kriza".[/quote]

Pa ti se draga moja preseli u Albaniju, kad su vec tako fini tamo!!!
I bas me zanima da li si ti bila u Albaniji pa mozes tako da stanes u njihovu odbranu? A ako nisi bila, da li mislis da bi tebe tamo tako dobrodusno docekali?
 
Anonymous:
ancika:
Ejpril:
I tamo da trošim novac? U njihovu budžetsku kasu! Molim vas!
Molim te, ne rasprostranjuj mrznju na nacionalnom nivou!!! Imam cimerku Albanku (iz Tirane) i sasvim je ok!!! Divno se druzimo. Cak pricamo na temu "Kosovska kriza".

Ne mogu da verujem sta ti pises! TI SI TOTALNI KRETEN!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ti si veci kreten sto se ne registrujes, da znam sa kim pricam. Mada, nisam primetila odmah da mi se neko obratio na ovu temu. Ja sam, evo, opet u sobi sa istom albankom i ne fali mi dlaka s glave. Sta se, bre, brecas na pomen albanaca- nisu svi oni isti!!! Evo, sad sam bila u drustvu petoro albanaca u mojoj sobi. Mogli su me raskomadati da su hteli, ali ziva sam i zdrava i dobro raspolozena.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top