KAVOS

E pa ja taman kad sam pohavtala sve o Krfu gdje sta kako, moje drustvo promijeni plan... ipak idemo na Lefkadu, danas je pala i uplata prvih 30%... ne mogu reci da me nije obradovala promijena plana, jer sam ja od pocetka imala zelju da idem na Lefkadu, ali sad mi opet zao i da ne idem na Krf :)... ipak ce me Krf sacekati do sledece godine, a vi koji idete sada saljite svije slicice i iskustva i lijep provod zelim svima :)
 
Sve sam do sada informacije pokupio u vezi Kavosa ostaloj je da se spremimo ja i zena i 05.09 odemo na letovanje, verujem u dobar odmor i dobro druzenje.
 
Poslednja izmena:
planiram za 10tak dana na krf-kavos :) zanima me koliko kosta povratna autobuska karta od kavosa do grada krfa? da li postoji negde rent bike i koliko kosta iznajmljivanje na 1 dan? sto se tice izleta, da li postoji nesto iz kavosa i koliko kosta?? koje plaze se trebaju obici a da su u blizini kavosa, da se moze pesaciti :D gde je najbolji giros? :D
 
Ja se vratih sa Krfa odnosno Kavosa i eto da napisem koju rec.Uzasno ali mogu reci i zgrozen sam samim mestom,prvo vila Tina u koju smo bili smesteni(isli smo preko Argusa)je je u ocajnom stanju u dvoristi se moglo videti sta je prthodna smena a verovatno i ona pre nje jela i pila posto je bilo kao da letujemo na deponiji.
IMG_2956.jpg
IMG_2957.jpg
.Stvari u sobi su takodje u ocajnom stanjuserpe i ostava za serpe su katastrofaa naravno oko serpi ima i crknutih buba
IMG_2951.jpg
IMG_2952.jpg
IMG_2953.jpg
.Reso je ocajan treba ustati sat vremena ranije da se ukljuci da bi se skuvala kafa mi takav reso u Srbiji bacamo .
 
E sad dalje,u brossuri Argusa stoji da je plaza 100 metara od vile,ono i jeste ali to nije plaza nego obala na kojoj se ne moze ni uci u more najblize plaze su bile gradska oko 20 min peske kroz Kavos ili do plaze kod restorana Sokrates gde su i inace dolazili nasi gosti a koja je takodje udaljena jedno 15-20 min . a da bi stigli i do jedne plaze treba ici putem koji nema pesacku stazu i tom prilikom zazirati od ludih engleza koji voze cetvoro tockase ili skutere ludacki
IMG_2963.jpg
.Naravno iduci i desno i levo od vile mozete videti samo rusevine i naravno otpad koji se nalazi pored puta a koji niko ne sklanja izuzev kontejnera jednom nedeljno
IMG_2958.jpg
IMG_2959.jpg
IMG_2960.jpg
IMG_2962.jpg
 
IMG_2965.jpg
IMG_2966.jpg
IMG_2967.jpg
.Ovo su samo jos neke slike koje govore o cistoci Kavosa odnosno njenog predgradja.A sto se samog Kavosa tice sta reci o mestu koje nema pakaru,mesaru ali zato ima 12 hitnih pomoci koje su u punoj pripravnosti nocu kad englezi izlaze iz jazbina i pocinju svoje ludovanje koje traje do jutarnjh casova i tom prilkom spopadaju sve devojke koje prolaze ulicom ne prezajuci od toga dali je sa momkom ili sa roditeljima te je bilo i vise incidenata.a ujutro kad prolazite Kavosom kojim slucajem sve smrddi na urin i povracku od nocnog ludovanja.
 
Ovo sam sve napisao da bi skrenuo paznju buducim turistima koji planiraju da odu do Kavosa preko Argusa ili bilo koje druge agencije ,mesto nije za odmor posto celu noc tutnji muzika i turiraju se masine .A jedna od velikih mana mesta je i to sto niko nije naveo da tople vode ima samo od 10 sat pre podne do 19,30 uvece odnosno dok ima sunca posle toga sledi kupanje u hladnoj vodi .
 
OBAVESTENJE ZA SVE KOJI BI ZELELI I IDU ZA KAVOS U PERIODU OD 4 AVGUSTA 2014. DO 12 AVGUSTA NEKA MI JE JAVE IMAM DVA-TRI SLOBODNA MESTA U KOLIMA NISLIJE I OKOLINA MOZE I BEOGRADJANI-BEOGRADJANKE :D
 

Back
Top