KAVOS

Dajte ljudi citam sada ovo i neveruem ! Zar je bas toliko losa plaza i more ? Jel ste bili nekada u Bugarskoj , mislim tamo more nije nista posebno a ni plaze , ali meni je ok :) . Da li je losije od toga ? Bas ste ispljuvali Kavos sto se tice mora , a idem tamo pocetkom avgusta hehe :D :D. Ima li meduza ? Pa sta ako je malo prljavo , nema vezeeeee.
 
Sasvim sam ozbiljan, postoje razne vrste odmora i sve su legitimne.

Niko ne osporava legitimnost. Svako moze uzivati na sebi svojstven nacin. Apropo toga mozes setati gradom u donjem vesu, to je legitimno i niko ti nesme nista. Ti ces imati legitimno pravo na to, nama ostaje legitimno pravo da o tebi mislimo ono sto mislimo.

Ima ljudi koji obuki kozne gace i izmu bic (kamsik) i udaraju sebe ili nadju jos neku/nekog legitimnog istomisljenika pa se uzajamno mlate. Njima je lepo i to je njihovo legitimno pravo. Neki drugi na to gledaju pomalo sa cudjenjem, ali ostaje da je legitimno uzivati u mucenju samog sebe. Sa druge strane ovi u koznim gacama kazu da ne muce sami sebe, vec da sebu prave uzitak.
Tako je isto i sa pesacenjem (5 km) do plaze, valjda jos toliko nazad. Ja na to gledam kao na ove u koznim gacama.
 
Sad si bezobrazan! Mada, ne bi bilo loše da razmisliš zašto imaš baš tu asocijaciju sa kožnim gaćama i bičevanjem, pripazi šta ti prvo pada na pamet. Inače, ima nas koji za život zarađujemo sedeći za nekim stolom tokom cele godine, tako da nam malo fizičke aktivnosti nije na odmet. Možda ćeš se u svojoj uskogrudosti iznenaditi, ali postoje ljudi koji na odmor idu da bi šetali, pogledaj u tom smislu sledeći link: http://www.thecorfutrail.com/ . Uostalom, i kad nisam na odmoru, šetam 5 km dnevno, pa sam živ.
 
Poslednja izmena:
Iskren moram da budem, bas ste me nasmejali. Konislav sa svojim sarkazmom a ti gnu sa svojom dobrodusnoscu (valjda se tako kaze). Frapelo nisam bio u Bugarskoj ali je bila moja devojka i kaze da je plaza u Agios Petrosu bar 5 puta bolja nego te plaze u Bugarskoj. Nema meduza, nema jezeva... Tako da neces biti razocaran. Gnu ako volis da pesacis odusevices se je ono sto vidis pesaka nikada ne mozes da vidis ako ides kolima a tamo stvarno ima sta da se vidi (mislim na prirodne lepote). Ponesi dobro raspolozenje, patike za pesacenje (a mozes i kozne gace i biceve)... Konislave do ovih plaza koje sam ti nabrojao ranije mozes kolima, mozes da se parkiras na pesak, u more gde god pozelis.
Ljudi opustite se i uzivajte, SVAKO NA SVOJ NACIN :super:
 
  • Podržavam
Reactions: gnu
Dajte ljudi citam sada ovo i neveruem ! Zar je bas toliko losa plaza i more ? Jel ste bili nekada u Bugarskoj , mislim tamo more nije nista posebno a ni plaze , ali meni je ok :) . Da li je losije od toga ? Bas ste ispljuvali Kavos sto se tice mora , a idem tamo pocetkom avgusta hehe :D :D. Ima li meduza ? Pa sta ako je malo prljavo , nema vezeeeee.

Pa dobro ne znaci da se tebi nece svideti , mozda se samo njima nije svidelo. :think: :D
 
Bila sam n Krfu ove godine, u Dasiji. Plaza je fenomenalna ispred hotela Chandris (Corfu i Dassia). Isplati se uzeti rent a car i obici ostrvo. Ima mnogo lepih plaza, sama Dassia je dosadna a za Kavos sam cula da je lud provod, isto je i u Ipsosu, ruzna plaza ali je dobar provod. Ako nekoga jos nesto zanima sto se tice Krfa neka pita. Ja sam isla preko Kontikija i odlicno mi je bilo....
 
Mi smo doputovali prekjuče iz Kavosa. Ustvari bili smo smešteni na oko kilometar od Kavosa, mestu koje se zove Agios Petros u vili Tina. Smeštaj, u odnosu na cenu nije loš, bili smo u prizemlju, imali veliku i lepu terasu, u kojoj uvek ima hlada. Dvorište je svo u zelenilu i cveću, a uz to i okruženo maslinjacima. Na plažu u Kavos nismo išli, a plaža u Agios Petrosu, desetak minuta hoda od vile, u smeru suprotnom od Kavosa, nije uopšte loša kao što pričaju. Peščana plaža, bistra voda, nikad nema gužve, a popodne ima prirodni hlad, ko voli. Plićak jaaaako dugačak, što je super za decu, ali plivače ume da smori, pošto mora dugo da se hoda do pogodne dubine. Išli smo pešaka na Arkoudila plažu, prođe se kroz Kavos, pa onda uskim putem kroz šumicu preko brda. Lepa, duga, peščana, divlja plaža. Triput smo bili na Issos plaži, u blizini jezera Korission. Išli smo zelenim autobusom do stanice Linia, i onda pola sata peške. Nadmorska visina Linije je tridesetak metara, tako da nije preterano napotno za povratak. Cena autobusa je 2 evra. Issos je, inače, stvarno jako lepa plaža. U noćni provod u Kavos nismo išli, a vila je dovoljno daleko od grada da nas ta gungula nije mnogo doticala. Išli smo jedan dan i do grada Krfa. Uglavnom, Agios Petros kod Kavosa je veoma jeftin način da se letuje na Krfu, mi smo veoma zadovoljni.
 
Mi smo doputovali prekjuče iz Kavosa. Ustvari bili smo smešteni na oko kilometar od Kavosa, mestu koje se zove Agios Petros u vili Tina. Smeštaj, u odnosu na cenu nije loš, bili smo u prizemlju, imali veliku i lepu terasu, u kojoj uvek ima hlada. Dvorište je svo u zelenilu i cveću, a uz to i okruženo maslinjacima. Na plažu u Kavos nismo išli, a plaža u Agios Petrosu, desetak minuta hoda od vile, u smeru suprotnom od Kavosa, nije uopšte loša kao što pričaju. Peščana plaža, bistra voda, nikad nema gužve, a popodne ima prirodni hlad, ko voli. Plićak jaaaako dugačak, što je super za decu, ali plivače ume da smori, pošto mora dugo da se hoda do pogodne dubine. Išli smo pešaka na Arkoudila plažu, prođe se kroz Kavos, pa onda uskim putem kroz šumicu preko brda. Lepa, duga, peščana, divlja plaža. Triput smo bili na Issos plaži, u blizini jezera Korission. Išli smo zelenim autobusom do stanice Linia, i onda pola sata peške. Nadmorska visina Linije je tridesetak metara, tako da nije preterano napotno za povratak. Cena autobusa je 2 evra. Issos je, inače, stvarno jako lepa plaža. U noćni provod u Kavos nismo išli, a vila je dovoljno daleko od grada da nas ta gungula nije mnogo doticala. Išli smo jedan dan i do grada Krfa. Uglavnom, Agios Petros kod Kavosa je veoma jeftin način da se letuje na Krfu, mi smo veoma zadovoljni.

Mi smo doputovali prekjuče iz Kavosa

Ustvari bili smo smešteni na oko kilometar od Kavosa

Na plažu u Kavos nismo išli

U noćni provod u Kavos nismo išli

Namecu mi se dva pitanja.
1. Kako si ti bio u Kavosu, kad nisi bio smesten u Kavosu, nisi isao na plazu u Kavosu i nisi izlazio uvece u Kavosu?
2. Gde si ti izlazio ako nisi izlazio u Kavosu? Tu gde si ti bio smesten nema bas gde izaci, a jos manje nesto za videti.

P.S. bas me zanima i kako si (cime) isao do grada Krfa? Ako si isao autobusom to je 2 sata voznje.
 
Tebi treba prevodilac? Bli smo smešteni ovde: http://www.argus.rs/strana.php?idH=2097&idA=592
Uveče ne izlazimo, noću spavamo, možda je i to tebi perverzno, ali tako je. Sa nama u smeni su bili svi klinci od 20-tak godina i išli su noću u grad, ali mi smo nešto stariji i provod zamišljamo drugačije. U Krf smo išli zelenim autobusom, cena karte je 4.40 evra i put traje sat i po, a ne dva.
 
Bila sam n Krfu ove godine, u Dasiji. Plaza je fenomenalna ispred hotela Chandris (Corfu i Dassia). Isplati se uzeti rent a car i obici ostrvo. Ima mnogo lepih plaza, sama Dassia je dosadna a za Kavos sam cula da je lud provod, isto je i u Ipsosu, ruzna plaza ali je dobar provod. Ako nekoga jos nesto zanima sto se tice Krfa neka pita. Ja sam isla preko Kontikija i odlicno mi je bilo....

Pa ne znam sta je tebi tu fenomenalno,po meni je ta plaza-djubre,pogotovo na tom delu koji si pomenula gde su one ogromne cevi koje tu ulaze u more(nije tesko pogoditi sta je u pitanju).U Ipsosu je provod dobar ukoliko imate do 20 god.Plaza takodje djubre,mesto skroz bezveze.
Po meni ubedljivo najlepsi je naravno grad Krf i to je i jedini razlog sto bi mozda u perspektivi posetio ovo ostrvo.
E da ne zaboravim i Paleokastriciu,zaista ovo mesto ima dusu.
Ostala mesta su daleko manje interesantnaza Kavos ne znsm,nisam bio).
 
Tebi treba prevodilac? Bli smo smešteni ovde: http://www.argus.rs/strana.php?idH=2097&idA=592
Uveče ne izlazimo, noću spavamo, možda je i to tebi perverzno, ali tako je. Sa nama u smeni su bili svi klinci od 20-tak godina i išli su noću u grad, ali mi smo nešto stariji i provod zamišljamo drugačije. U Krf smo išli zelenim autobusom, cena karte je 4.40 evra i put traje sat i po, a ne dva.

Normalno da mi treba prevodioc. Treba neko da mi prevede kako je neko "prekjuce doputovao" iz Kavosa u kojem ustvari nije bio smesten, u kojem nije isao na plazu i u kojem nije uvece izlazio (danju nisi ni mogao da izlazis u Kavosu jer si bio na nekoj plazi). Kako si ti doputovao iz Kavosa??
 
Ne može ******? Jel može kreten?

Zamoli nekoga da ti procita sta si napisao. Videces onda koliki si kreten.

Nisi ti Kavos ni video osim mozda kad si kroz Kavos promarsirao ka nekim divljim plazama sa one strane Kavosa. Ti ili nisi svestan sta si napisao ili ne znas gde si bio na odmoru. Jesi bar jednu kafu popio u Kavosu?? Ja bih rekao da nisi, sudeci po onome kako si ti opisao.

Ovo sto si ti napisao bilo bi isto kao kad bih ja napisao da sam bio u Beogradu, ali u Beograd nisam bio smesten vec u Zemunu ili Pancevu, u Beograd nisam izlazio, jedino sam jednom prosao kroz Novi Beograd do Ade Ciganlije.. To tvoje bas tako izgleda. A, da, bio sam autobusom.

Velika je verovatnoca da me opet ne razumes.
 
Mi smo doputovali prekjuče iz Kavosa. Ustvari bili smo smešteni na oko kilometar od Kavosa, mestu koje se zove Agios Petros u vili Tina. Smeštaj, u odnosu na cenu nije loš, bili smo u prizemlju, imali veliku i lepu terasu, u kojoj uvek ima hlada. Dvorište je svo u zelenilu i cveću, a uz to i okruženo maslinjacima. Na plažu u Kavos nismo išli, a plaža u Agios Petrosu, desetak minuta hoda od vile, u smeru suprotnom od Kavosa, nije uopšte loša kao što pričaju. Peščana plaža, bistra voda, nikad nema gužve, a popodne ima prirodni hlad, ko voli. Plićak jaaaako dugačak, što je super za decu, ali plivače ume da smori, pošto mora dugo da se hoda do pogodne dubine. Išli smo pešaka na Arkoudila plažu, prođe se kroz Kavos, pa onda uskim putem kroz šumicu preko brda. Lepa, duga, peščana, divlja plaža. Triput smo bili na Issos plaži, u blizini jezera Korission. Išli smo zelenim autobusom do stanice Linia, i onda pola sata peške. Nadmorska visina Linije je tridesetak metara, tako da nije preterano napotno za povratak. Cena autobusa je 2 evra. Issos je, inače, stvarno jako lepa plaža. U noćni provod u Kavos nismo išli, a vila je dovoljno daleko od grada da nas ta gungula nije mnogo doticala. Išli smo jedan dan i do grada Krfa. Uglavnom, Agios Petros kod Kavosa je veoma jeftin način da se letuje na Krfu, mi smo veoma zadovoljni.

Ono što sam ovim izveštajem hteo da kažem jeste da Argusova ponuda za Kavos može da bude upotrebljiva i za one koje noćni provod između 1h i 7h ujutro ne zanima, već bi samo da odu na more, a da prođu što jevtinije. Samo treba izabrati neku vilu u predgrađu, a ne u samom mestu, i nema nikakvih problema. Pretpostavljam da će od sledeće godine i druge agencije imati vile u Agios Petrosu, a čini mi se da nije loše ni za otići na bum, u sopstvenom aranžmanu. Na jednoj, doduše skromnijuj kući u Petrosu piše da je cena sobe 10 evra dnevno.
 
Nikakva frka, možeš me banovati, nije mi mnogo stalo do članstva ovde. Ja sam ispričao kako mi je bilo na moru, a morončina koji me je već, isto ničim izazvan, poredio sa sa sado-mazo perverznjacima, me opet saskače. Mislio sam da forum služi da deleći iskustva pomažemo jedni drugima, ali to ovde izgleda nije tako. Možeš me banovati, neće me to nimalo uznemiriti, ja samo stvari nazivam njihovim imenima. Što znači - ****** je ******. I nisam momak, srećno sam oženjen već trinaest godina.
 
I da, za slučaj da ne budem banovan, da se zna da sam Kronislava stavio na ignore-listu, tako da, što se mene tiče, može da piše šta hoće.
 
da se zna da sam Kronislava stavio na ignore-listu

Ovo cu tesko preziveti. Sigurno ce ostaviti poseban trag na moj dalji razvoj.

P.S. Necu vise nista da te pitam, ali samo mi jos odgovori kad si me stavio na ignore-listu? Pitam te zato sto sam nocas lose spavao, moguce je da je to zbog ovog tvog strasnog cina.
 
Ako želite da se odmorite sa porodicom zaobiđite Kavos. Ali ako hoćete lud 24-časovni party odmor sa gomilom mlade i razuzdane ekipe , Kavos je najbolji izbor definitivno.
Plaža u mestu nije za pohvalu , ali tako je uglavnom u svim gradskim plažama ali u okolini Kavosa ima sjajnih plaža.
 
Da, Kavos je stvarno jedno od najjeftinih mesta u na Krfu pa i u celoj Grčkoj. Pre svega je to mesto za provod, mada kao što rekoše nije loše ni za neko relaksiraniju varijantu odmora jer područje Kavosa i Lefkimija je zaista veliko i ima tu za svakoga ponešto. Najbolje je otići u sopstvenoj režiji kolima i onda je ceo Krf dostupan. Ako ništa drugo Kavos je ektra jeftin.
 

Back
Top