Vlažni snovi...

Hexy Bee

Buduća legenda
Poruka
36.858
Prvi put kad vam se to desilo, verovatno ste bili jako iznenađeni, možda i uplašeni.
Ako vam se to često dešava, moguće je i da se pitate da li ste normalni.
Da li je sa vama sve u redu ili ste bolesni na neki čudan i zastrašujući način.
Jeste to iskustvo i prijatno, ali, joj, koji blam!
O čemu govorimo? O "vlažnim" snovima (ili "mokrim" snovima, kako ih još nazivaju).
Imaju ih i mladići i devojke, samo su kod muškaraca uočljiviji, zbog ejakulacije do koje često dovedu.





Kakva su vaša iskustva ?

Da li su oni samo deo vaših fantazija ili su povezani i sa iskustvima iz RL ?

Imate li i sada takve snove ?

Koliko često Vam se to dešava ?

Kako se osećate posle njih ?

 
Poslednja izmena:
jel ti zivis u nekim laboratorijskim uslovima, kada ne sanjas
ili si naprosto sebicna da bi pozelela nekog muskarca, makar i u snovima

nije poenta u tome da ne sanjam jer sanjam, vec u tome da ne sanjam nista eroticne prirode

Kako bre ni poljubac, možda se ne sećaš?

ne znam, valjda nije bilo potrebe :mrgreen:
znam da sam se osjecala kao vanzemaljac neko vrijeme zbog toga
 
Ako ću se usrati od snova, onda i bolje da se ne sećam...:sad2:
dolazi lik kod doktora i kaze mu da piski u snu - covek srednjih godina
pita ga doktor, jel ima neke probleme sa snovima mozda, jel sanja nesto ruzno i sl.
ovaj odgovara da ne sanja ruzno ali kao ima neke cudne snove
- Ispricaj sta tacno sanjas, kaze doktor
- Zaspem ja i u san mi dodje jedan patuljak i pita me da li sam pikio....Nisam, odgovaram patuljku, a patuljak kaze : A sta cekamo? i tako se ja upisam u snu, odgovara jadan covek
Doktor se zamisli i kaze ovom, da kada mu sledeci put dodje patuljak u san i kada ga pita da li je pikio, nek mu kaze da jeste i da ce problem nestati.
Posle par dana, dolazi taj isti covek, kod tog istog doktora - Doktore, pomagajte, jos je gore nego sto je bilo.
- Pa sta se desilo covece, ispricaj , govori doktor
- Zaspem ja i cekam patuljka da se pojavi u snu, dolazi patuljak i pita me : Jel smo pikili?, ja kazem : Jesmo....A da li smo kakili? pita patuljak...Nismo, odgovaram ja...Pa sta cekamo, govori patuljak
 
Nemam vlazne snove, ali jednom sam spavala kod decka i sutra ujutru sam videla da je posteljina sva umazana. Malo sam se iznenadila, a on mi je rekao da su to vlazni snovi i da je to zbog mene, jer hoce da me ima celu, a ja se jos predomisljam. Posle toga sam ga otkacila. Da me stvarno voleo suzdrzao bi se.
 

Back
Top