Срби нису агресори !

estler

Iskusan
Poruka
6.392
Овај документарни филм доказује да Срби нису агресори у последњем рату.

У овом филму приказана је истина о страдању Срба


Многима ће отворити очи. ....

( мислим на оне Србе који окривљује свој народ..... а није крив )

Овај филм треба да види сваки Србин с овог форума.


https://video.google.com/videoplay?docid=5860186121153047571
 
Poslednja izmena:
Овај документарни филм доказује да срби нису агресори у последњем рату.

У овом филму приказана је истина о страдању срба


Многима ће отворити очи. ....

( мислим на оне србе који окривљује свој народ..... а није крив )

Овај филм треба да види сваки србин с овог форума.


https://video.google.com/videoplay?docid=5860186121153047571

Ja sam ovaj film gledao, i evo sad opet.... Ali i dalje sam pri tome da Srbi snose krivicu za ratove i sopstveno stradanje. Ne zato što su bili agresori, jer nisu, već što su umesto svojih interesa, sprovodili interese Slobe. Tuđmana i Alije. Indirektno ili direktno, ali da naša policija i vojska nije intervenisala sa ljudstvom, da se nisu skupljali dobrovoljci i da nije bilo budalašti zbog kojih su nam pripisani svi zločini, stvar bi bila drugačija. Ovako smo podržavali Slobu, a on zlikovce i kriminalce, i eto ti... Mi smo krivi sami sebi, jer nismo videli koji smo slepci i luzeri koračajući Slobinim putem.

Tako da kad mi sad dođu budaletine koje bi ponovo pod pušku i u ratove, onda se meni smuči, zato što su zatucana stoka zbog kojih su ginula dobra i pametna deca i ljudi!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da prostiš, film ti je najobičnija bljuvotina i prosrpska propaganda!
Još sam nekako i mogao da gledam izrazitu neobjektivnost svih pažljivo biranih sugovornika, ali kad je došlo do Dubrovnika i kad je rečeno da su Hrvati krivi što je banda uništavala Grad!, e to je ipak previše!

Najobičnije smeće od filma, a što je najbitnije, svatko normalan to vidi! :bye::bye:
 
Da prostiš, film ti je najobičnija bljuvotina i prosrpska propaganda!
Još sam nekako i mogao da gledam izrazitu neobjektivnost svih pažljivo biranih sugovornika, ali kad je došlo do Dubrovnika i kad je rečeno da su Hrvati krivi što je banda uništavala Grad!, e to je ipak previše!

Najobičnije smeće od filma, a što je najbitnije, svatko normalan to vidi! :bye::bye:

a ti si sasvim sluchajno kroat? :cao:
 
a ti si sasvim sluchajno kroat? :cao:

Ja sam Hrvat, ne slučajno, nego namjerno.
Aj mi reci gdje se spominje mitingovanje po Hrvatskoj, balvani, seoske straže, pobune, napad na Vukovar, rušenje sela Ravno u Hercegovini od strane JNA, ...
Ničega nema! Samo jedna strana medalje, i to prikazano izrazito neobjektivno i pristrano, a ima i dosta laži.
Primjer Dubrovnika.
Kao, HV napao kasarnu na Prevlaci 25.08.1991. i zato je napadnut Dubrovnik.
A Dubrovnik je napadnut 06.12.1991.!!!
Trebalo je JNA 3 i pol mjeseca da prijeđe 40 km udaljenosti!!! :hahaha::hahaha:
 
Istina je izmejdju.........sto se tice Hrvatske
A sto se tice bombardovanja istina se zna ko i zastto
Da je amerima ovo sve bilo ko slag na tortu jeste........
zato pamet u glavu!

Ja ti ozbiljno kažem. Nisam imao živaca gledati dalje od prikaza Dubrovnika, jer tu se stvarno pretjeralo.
Za bombardovanje neću da ulazim u polemike jer nisam odgledao. A i ne mislim.
 

Back
Top