Kafanica za bivše trudnice :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nastasa

Aktivan član
Poruka
1.410
Dragi bivsi stomaci..sadasnje mamice,bilo bi lepo da prestanemo da spamujemo temu za trudnice..iako je ja licno mnogo volim...Pa rekoh ( a uz nagovor mojih dragih bivsih stomaka ahm :lol::lol: ) da otvorim temu u kojoj cemo pricati o svemu po malo..Nasim malim andjelim :mrgreen::mrgreen:, iskustvima sa porodjaja..savetima..neobavezno - obaveznim stvarima..ko voli slatku , ko gorku kafu..hahaha....caskati jednom recju..

Aj sad...malo vi :manikir::manikir::manikir::manikir:
 
Jos da nam Hellen stavi lepljivu bas ce biti super...nego nesto nam veceras fale i bivsi i sadasnji stomaci...nema nikoga...

A sta radi tvoj bebiron?
PS tek sam sada videla da ti je nick NaStasa,ja uvek citala Natasa,e kad stomak udari u glavu:lol:

Moj bebiron sad spava..NAPOKON...on je jedan mali vrag..ne voli da spava..tu je na tatu..samo bi da zvera da prica da se vozi nosa i tako dalje...jutros je spavao do 11 i tek sam ga u pola 9 uspavala...aaaaaa...da je barem sinoc spavao lepo,pa da razumem, nego se u pola 1 probudio i od tada na svakih sat vremena...cak je bio budan sat vremena i pricao covek ..vriskao sav srecan :):)..a meniii dusa spava...i sad ga spustam u krevetac a on gleda na jedno oko..kao gde si posla sa cvetom u kosi..maa muke zive hehehehe....

A za Natasu sam navikla hahaha...svi procitaju prvo tako...:manikir::manikir:
 
dobro, jes da moja deca više nisu bebe, al sam ja još uvek bivša trudnica, tako da....:D evo i mene
borimo se, ali izdržavam:super:
sad smo predškolski uzrast (stariji ) i 3 ipo (mlađi)
sad su aktuelna igrališta, jurnjave....lepo vreme, jupiii:klap:, lopte....


Draga bivsa trudnica jednom=bivsa trudnica zauvek....Ja imam bebu ali i jedno predskolsko pa eto mozemo ovde da razglabamo o nasim velikim bebama:heart: i loptama
 
Moj bebiron sad spava..NAPOKON...on je jedan mali vrag..ne voli da spava..tu je na tatu..samo bi da zvera da prica da se vozi nosa i tako dalje...jutros je spavao do 11 i tek sam ga u pola 9 uspavala...aaaaaa...da je barem sinoc spavao lepo,pa da razumem, nego se u pola 1 probudio i od tada na svakih sat vremena...cak je bio budan sat vremena i pricao covek ..vriskao sav srecan :):)..a meniii dusa spava...i sad ga spustam u krevetac a on gleda na jedno oko..kao gde si posla sa cvetom u kosi..maa muke zive hehehehe....

A za Natasu sam navikla hahaha...svi procitaju prvo tako...:manikir::manikir:

mislim da gospodin hoće u disko, nije mu do spavanja:think:i ja sam bivša trudnica i sviđa mi se ova kafanica :cvet:
 
mislim da gospodin hoće u disko, nije mu do spavanja:think:i ja sam bivša trudnica i sviđa mi se ova kafanica :cvet:

E bas mi je drago...:heart:...a za disko hahahaha nacekace se...
Ali salu na stranu...nije mi jasno da tako malo dete..ima 3 meseca, nece da spava..prosto se bori da ne zaspi..propustice nesto msm...:rotf::rotf:
Taman se ponadamo , kad krene da spava ceo dan i celu noc ..jeeee odmoricemo se, kad cvrc on 2-3 dana tako i aj jovo nanovo..Napunio covek baterije i oopet zurka...S'tim sto lepo napreduje i bas je vesela beba...I ko nam je kriv kad smo i nas dvoje nocne ptice i zurkomani bili..sta smo ocekivali da dete lici na...:mrgreen::mrgreen:
 
moj je sa 2 mjeseca prespavljivao,al sam se borila sa njim da mi ne zaspi prije 11 ili 12 :lol:,kao da se umori pa da onda kao čovjek spava, al ima i toga kakvi roditelji takvo i dete:think: ,važno je da napreduje i da je vesela beba, a spavanja, baš se mora svaki dan i spavat:dontunderstand:
 
Samo da nam jos izmisle jednog smajlija tj smajlijicu trudnu i jednu sa bebom u ruci pa da onda mozemo k'o zene da pricamo:lol:

22_mummy.gif

tako moje dete i ja
 
Cao mamice i trudnice...ja sam i jedno i drugo, he, he...i moja velika beba je u vrticu, a mala jos uvek u stomaku tako da imam malo vremena...da se pohvalim, Ogi je danas prvi put otisao u vrtic u gacicama...skidamo pelene...ne mogu da verujem...mene je uhvatilo totalno ludilo...oprala sam sve sto se oprati moze...sve sto radim po ceo dan je da spavam i peglam...
I Ova kafana za bivse trudnice je mnooogo dobra stvar...
SVAKA CAST NA TEMI...samo hajde pisite...pozzz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top