Zapanjujuća sličnost .

kaai79

Poznat
Poruka
7.065
Kod nas se nekoliko vec nekoliko puta na crkvenoj televiziji Lgos emitoje ruski dokumentarac o padu Vizantije.Ostao sam zapanjen koliko su dogadaju koji su se desili u vizantiji slicni sa onima koji su se desili ili se jos desavaju medju nama .
Molim vas pogledajte isto sto se desava ovde sa nama ,vec davno se nekom desilo nebi da nama pridajem neki znacaj mi nismo bili ni blizu sjaja koji je imala Vizantija ali nacin na koji se urusila je veoma slican ili isti nacin na koji propada Srbija .
Tema nije za istoriju jer se radi o politici koja je vodjena a koju sada ovde vode i hvale demokratske vlasti.
Ja sam gledao na Srpskom ali na netu nema verzije na Srpskom ali ima na engleskom i Ruskom.
Ovaj deo je na mene ostavio najeci utisak a vi pogledajte sve delove.
 
и ја сам то гледао,потпуно је идентично ситуацији у србији.руси су направили тај документарац и приказују га стално у русији,они су изгледа схватили шта се дешава и који су планови запада
 
и ја сам то гледао,потпуно је идентично ситуацији у србији.руси су направили тај документарац и приказују га стално у русији,они су изгледа схватили шта се дешава и који су планови запада

Kod njih cak ima i predmet vizantologija i veoma je poucno pogledati sve delove bas je identicno sa onim sto se sada nama desava .
Bela kuga ,vojne reforme,kvazi demokratija, apatija,gazenje ucena svojih predaka zarad novih vrednosti....
 
Kod njih cak ima i predmet vizantologija i veoma je poucno pogledati sve delove bas je identicno sa onim sto se sada nama desava .
Bela kuga ,vojne reforme,kvazi demokratija, apatija,gazenje ucena svojih predaka zarad novih vrednosti....

то и јесте план ЦИА да уради са словенским народима,на тај начин уништавају младе генерације подмећући им лажне материјалистичке вредности,секс,исмевају морал,породицу,да ли се неко запитао зашто је цена хероина мања 6 пута откако су амери ушли у авганистан?одрађују они свој посао:ok:
 
Voleo bi da sam toliko optimistican kao ti:mrgreen:

Pa eto ja sam optimistican i za tebe,pa ces i ti da se provuchesh :rtfm:

а по чему мислиш да ћемо да опстанемо? по оном што се дешава у нашем друштву,нисам баш сигуран да ћемо опстати:rtfm:

Evo po cemu :rtfm:

:mrgreen:

Pogledaj i oni su tako mislili kako su samo svoj grad nazivali grad koji ce vecno da traje dok je meseca na nebu.A ironija je ta sto se na dan napada na Carigrad desilo pomracenje meseca.

Oni su mislili mi znamo :mrgreen:
 
Pa eto ja sam optimistican i za tebe,pa ces i ti da se provuchesh :rtfm:



Evo po cemu :rtfm:

:mrgreen:



Oni su mislili mi znamo :mrgreen:

ако ми спаднемо на митра мирића,нахебали смо.народ треба да смогне снаге за обнову и препород.у русији путин је као приоритет истакао наталитет,и морал нације:ok:
 
ја имам утисак да је народ колико толико ок,али су политичари и ове штеточине на власти катастрофа тотална,антисрби прве категорије
 
Ако већ о сличностима (запањујућим или не, како коме), присетите се, на пример, и политике Аустрије/Аустро-Угарске према Србији у другој половини 19. века, и почетком 20-тог. Политика данашњих моћника, крајем 20. века, према Србији и српском питању уопште (САД, и неких у ЕУ) је у многим елементима била заправо идентична, радило се по истом принципу.
 
Zapanjujuca slicnost :mrgreen::lol::per:


14934-slicnost.jpg
 
Ако већ о сличностима (запањујућим или не, како коме), присетите се, на пример, и политике Аустрије/Аустро-Угарске према Србији у другој половини 19. века, и почетком 20-тог. Политика данашњих моћника, крајем 20. века, према Србији и српском питању уопште (САД, и неких у ЕУ) је у многим елементима била заправо идентична, радило се по истом принципу.

Isto ce i da se zavrshi..........
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
ја имам утисак да је народ колико толико ок,али су политичари и ове штеточине на власти катастрофа тотална,антисрби прве категорије

malo cu grubo da se izrazim, ali,

u savremeno doba uvek su nas prodavali intelektualci.

za sica lovu, posto su poreklom ubogi siromasi, i kad u jednoj generaciji dodju u priliku da `odlucuju` o necemu ... prc

tejkmaniandran
 
Zapanjujuca slicnost :mrgreen::lol::per:


14934-slicnost.jpg
Да није Меда неки загубљени па пронађени ванбрачни син цара Николаја? :think: :lol:
(Пардон, син сина, или (пра-)унук сина? :lol: )
Или је клониран од њега, поступком којим су Руси већ овладали, а крију га као тајну? :think: :D
 
Poslednja izmena:
ја имам утисак да је народ колико толико ок,али су политичари и ове штеточине на власти катастрофа тотална,антисрби прве категорије
Ови сад на власти по томе антисрпству нису ни принети, на пример, Злободану, Шешљуги, краљу Ал. Карађорђевићу... (Говорим о нашим, то ме највише боли, ови страни непријатељи то ионако раде, њима је природно).
 

Back
Top