Lhasa Apso trazi dom

jelennabg

Početnik
Poruka
50
Ovaj preslatki muzjak je pronadjen na Bezanijakoj Kosi pre vise od mesec dana. Pokusali smo da mu nadjemo vlasnike, ali se do sada niko nije pojavio. S obzirom da pas nema smestaj i da je proslo vec dosta vremena odlucili smo da mu nadjemo dom. Star je oko 6 godina i prava je mala maza i dobrica, pa ako ga neko zeli neka se javi pp.
 

Prilozi

  • Apso.jpg
    Apso.jpg
    65,4 KB · Pregleda: 41
  • Apso1.jpg
    Apso1.jpg
    66,5 KB · Pregleda: 33
  • Apso2.jpg
    Apso2.jpg
    65,6 KB · Pregleda: 35
zema koja ga je usvojila je lecila i placala sigurno preko 100 evra.vise nema para.hoce da proda auto (juga)samo da ga spasi.ima jos dva psa i macku u stanu.jako joj je tesko.ona ga predivno cuva i mnogo voli.on ima vise od 6 godina.
ima poslednji stadijum katarakte,kesice kod analnog otvora koje moraju da s eoperisu.operaacija je 250 evra.ujedno i kastracija jer mu sve to pritska besiku i ima jake bolove ...

znaci ko moze i hoce neka pomogne.

malog je pregledao i uradilo rendgen ,ultrazvuk i analizu krvi novak..
 
Pa jel ima neki žiro račun na koji zainteresovani mogu uplatiti novac? Verovatno su ga strvine izbacile zato što je bolestan mukica. Nadamo se da će i oni u trenutku bolesti ostati bez krova nad glavom, ako su to zaista uradili.
 
pomozimo malom jogiju i zeni koja ce ge cuvati do kraja zivota..

To je varijanta sa vecom mogucnoscu za uspeh jer mnogi nece ni zdrave zivotinje, a kamoli one kojima treba lecenje.

Nadavala sam se novca oko poslednjeg macora i njegovih bolesti + zarazio mi je postojece ljubimce = jurnjava oko svih voljenih bica, n tura injekcija, pregleda, lekova, terapija (sve bez popusta i iz svog dzepa), sterilizacija, brdo ljubavi, celicni nervi...

Mislim da i Jogi ima lepe sanse za solidan zivot kad se obavi sve redom sto treba :ok:.
 
jelena novak ima visoke cene.ali je jedini koji sve detaljno uradio i kako treba.vrlo pedantno.sa celom ekipom.operacija je vrlo teska,trajala je pola dana danas.plus je dodato jos 50 eura za skidanje kamenca sa zuba.
nije mogao da jede.sada nema jos 6 zuba koji su bili truli.
ivadjena mu je kila koja je pritiskala besiku,kastriran je.i to debelo crevo mu je namesteno.ne razumem se sad ja strucno kako i sta.uglavnom puno stvari.


ovo nije mlad pas da se zezamo sa njim i da ga dajemo bilo gde.
otac novak,stariji covek je operisao ,sa sinom i jos nekoliko njih valjda.sve je uradjeno na visokom nivou zaista.samo smo naj naj naj najbolje hteli za njega.da s eto jednom uradi al kako treba pa makar bilo i 300 evra.a ne da ga vodamo na dopunjavanja

jako je star i sve ga boli.

naplatio je 250 evra operaciju
50 evra zube
3000 2 kontrole


eto tako.

ljudi koji su uvek pomagali su i sada izasli u susret,hvala im na uplatama.
hvala svima na interesovanju.

imam par hiljada koje cu dati.


inace jogija su kod novaka snimali sa tv-a..verovatno ce biti u emisiju onoj na drugom o ljubimcima.
 
Nadam se da će se Jogi uspešno oporaviti!
Naravno da zdravlje neme cenu. Nisam znala da je sve već odrađeno, mislila sam čisto da se raspitamo i na drugom mestu, ali na osnovu onog što si ti napisala, mislim da je ova varijanta ipak bila daleko najbolja.
Javi nam kada će zvezda biti na TV:klap:
 

Back
Top