Slatki snovi

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Na ovoj temi mozete kad god se probudite, a prethodno ste sanjali, ljubavno sexualne snove
Juce ujutru sam sanjao jednu dosta mladju curu, koju retko srecem inace u privatnom zivotu ali uvek razmenimo poglede. Dosta je slatka, nije lepotica u licu ali ima nesto u svom pogledu i usnama, zgodnom guzu, ridjoj kosi koju je konacno uredila i lepo se osisala
uglavnom, sanjao sam nas dvoje zajedno, jednostavno sreli smo se negde, ne znam tacno gde ali kada smo prisli jedno drugom, samo smo se nasmejali i zagrlili, kao da smo znali da smo jedno za drugo
predivno je izgledala i samo sam gledao u njen veseo osmeh
ljubili smo se, samo je ona odma brzala i gurala svoj jezik meni duboko u usta
polako sam usporio njen ritam, i poceli smo da uzivamo jedno drugom u usnama..i toliko se secam, a i probudio sam se
 
smrc...nekad sam imala tako lepe snove...cista erotika....narocito kad je to bila predigra sa zenom....a ja sam uvek bila u ulozi muskarca.....u zadnje vreme nista.....steta, volela sam da se probudim posle takvih snova....
 
Na ovoj temi mozete kad god se probudite, a prethodno ste sanjali, ljubavno sexualne snove
Juce ujutru sam sanjao jednu dosta mladju curu, koju retko srecem inace u privatnom zivotu ali uvek razmenimo poglede. Dosta je slatka, nije lepotica u licu ali ima nesto u svom pogledu i usnama, zgodnom guzu, ridjoj kosi koju je konacno uredila i lepo se osisala
uglavnom, sanjao sam nas dvoje zajedno, jednostavno sreli smo se negde, ne znam tacno gde ali kada smo prisli jedno drugom, samo smo se nasmejali i zagrlili, kao da smo znali da smo jedno za drugo
predivno je izgledala i samo sam gledao u njen veseo osmeh
ljubili smo se, samo je ona odma brzala i gurala svoj jezik meni duboko u usta
polako sam usporio njen ritam, i poceli smo da uzivamo jedno drugom u usnama..i toliko se secam, a i probudio sam se



jao srecice, pa nisi ti toliko los kao sto izgledas.. i ti si neka romanicna dusa... :)))))))) prijatno si me iznenadio...
vecito sanjam slicne snove.. cim ness budem sanjala, napisacu.. :lol:
 
Danas sam sanjao da me neke fina zgodna doktorica pregleda. I kaze, bas je ovde vrucina, jel da? A ja naravno kazem ma da bas jeste! I krene ona da se skida i ja je uhvatim za sisu i krenemo da se vatamo (one meni ja numa) i krenemo da se sexamo... :lol:
 

Back
Top