Ginger

Poz, drugaru. :bye:

Ovako je preglednije... ako nemas nista protiv. ;)

karta.gif




Human i sklon porocima. Mozda imas i snaznu intuiciju... U vezama si ljubomoran. Iako si dupli Strelac, imas trigon Venere i Saturna, ovo upucuje na duge i ozbiljne ljubavi. Ne znam kako stojis sa umetnoscu, ovde imas lepe sanse za to, pa cak i da tako zaradjujes? Mozda te cak vise zanima istorija umetnosti. Ne bi ti lose isao posao u javnosti.

Imas lepe aspekte Urana i Plutona prema Merkuru u Skorpiji, ne bih iskljucila ni inteligenciju, i to jaku i brzu, kao i dobro vladanje recima. Rekla bih da su ti reci jaca strana, da njima zavodis. Ako povezemo tu inteligenciju sa humanoscu, imas vizije o boljem svetu. Izgleda mi da si povucen.

Sto se tice izgleda, mislim da si mrsaviji tip, za visinu si mi vec rekao da si visok. Crte lica su pre ostrije nego meke.

Volis da dominiras, imas snaznu mrznju prema autoritetima, a rekla bih i da nemas dobar odnos sa ocem, ili si mozda odrastao bez njega? Takodje, tvoj otac je imao problema sa tvojim dedom, muska linija je ovde lose povezana... Sa majkom nemas bas sjajnu komunikaciju, ne ulazim u to kakav vam je odnos, ali cini mi se da se ne razumete bas najbolje.

Zelje su ti velike, nikad nisi zadovoljan, uvek mislis da nemas dovoljno.
I ovde stoje problemi sa zakonom. Imas jedan jako zanimljiv aspekt, u vezi s tim, ali necu da ti kazem o cemu se radi. :)
 
Poslednja izmena:
Zvako, hvala za postavku preglednije karte!:)
Bogato 11. polje.
Dodjoh uz povuci~potegni do datuma rodjenja.. 25.11.1994. ?
Zavidim ti sto si sa toliko godina u "planetarnim" vodama. COOVEECE~ to ti je kao Bingo.:ok:
Uglavnom se slazem sa komentarom od NecuZvaQHocuQsur.
Otac, ako je tu, kao da nije. Majka i uopste zenska linija...zivot uz odricanja,patnju, borbu. Moz biti da majka cuti~cuti.. po kad vikne...spasavaj se ko kako zna? A ti volis da pobegnes na Nisavu?

Sredja skola tek predstoji ili si vec upisao..?
Mislim da te okolina vidi kao tajanstvenu,tajnovitu osobu, ...zbog Neptuna u 1. polju.
E...dosta od ja!
Dobicemo povratne informacije?:)
 
Hehe, i ja se slazem sa Zvakom, samo jos da dodam za Neptuna u prvom polju ... negde sam cula da je to cesto slucaj kod ljudi kod kojih ima nekih nejasnoca po rodjenju - u smislu, babica zaokruzila vreme, teskoce pri rodjenju (moja drugarica je imala gusenje po rodjenju jedva ostade ziva..) i sl. Isto tako, natus sa ovakvim Neptunom, ako je zaista tu, moze da oseca kao da ceo zivot nekako trazi sebe... mada sto se mene tice, to je i izuzetna intuitivnost, ...:)

Meni je zanimljiv uvek aspekt Mesec - Merkur jer znam malo vise o njemu...da li si malkice neuredan? ;)
 
Hehe :)
Moguce da ponekad imas kako Imsiragic kaze "znanja koja nikog drugog ne zanimaju" .. npr. interesuju te stvari koje nikog ne zanimaju i sl. .. ili se osetis npr. nelagodno u drustvu kad pricas a nekako imas osecaj da te sagovornik ne slusa .. isto, ponekad to moze da znaci i neka nesredjenost misli, konfuzija u glavi :)
 

Back
Top