MIladinu će biti suđeno u Srbiji! Srbija plaća 900.000 evra Americi!

tu tu tu

Buduća legenda
Poruka
45.209
http://www.novosti.rs/code/navigate...vest=141762&title_add=Kovačeviću <br/>naš sud

MILADINU Kovačeviću, srpskom studentu koji je optužen da je u Americi pretukao kolegu Brajana Štajnhauera, sudiće se u Srbiji. To su se u sredu dogovorili pregovarači Srbije i Amerike.
Pored toga, kako saznaju “Novosti”, porodici teško povređenog studenta biće isplaćeno 900.000 evra na ime odštete.Ovaj slučaj oko kojeg su se lomila koplja šest meseci i koji je pretio da ugrozi odnose između Srbije i Amerike, u četvrtak će, odlukom Vlade Srbije, postati javan.
Prve vesti o ovom slučaju stigle su u sredu iz Amerike. Tužilac okruga Brum Džerald Molen, koji je i podigao optužnicu protiv Kovačevića, saopštio da je odlučio da srpskom tužilštvu predoči sve dokaze, kao i da sa našim pravosuđem sarađuje u daljem procesu. Molen će, kako je dodao, ponuditi pomoć i u procesu koji se vodi protiv doskorašnjih službenika ambasade Srbije u SAD Slobodana Nenadovića i Igora Miloševića.
- Ova odluka predstavlja veliko priznanje za naš pravosudni sistem - izjavila je “Novostima” ministarka pravde Snežana Malović. - Uspešno smo rešili problem između SAD i Srbije, s obzirom da po našem zakonu ne postoji mogućnost da srpski državljanin bude izručen zemlji u kojoj se protiv njega vodi postupak. Amerika je pokazala da ima puno poverenje u naš pravni sistem, a mi da smo sposobni da na najblji mogući način procesuiramo najteža i najosetljivija krivična dela, a pogotovo slučaj u koji je umešan Kovačević.
Ministarka pravde naglašava i da su ovim dogovorom razrešeni problemi koji bi mogli da opterećuju odnose dve države, a pre svega, kako je objasnila, “posledice koje bi građani Srbije mogli da imaju u ovom teškom periodu ekonomske krize sa kojim se suočava ceo svet”.
Ambasada SAD saopštila je u sredu da će pomoći tužiocu Molenu da u najkrađem roku prebaci dokaze vlastima u Srbiji, kako bi mogle da sprovedu “energičan sudski postupak” protiv Kovačevića. Uz to, ambasada je pozdravila i spremnost Vlade Srbije da plati odštetu porodici Štajnhauer.
 
http://www.novosti.rs/code/navigate...vest=141762&title_add=Kovačeviću <br/>naš sud

MILADINU Kovačeviću, srpskom studentu koji je optužen da je u Americi pretukao kolegu Brajana Štajnhauera, sudiće se u Srbiji. To su se u sredu dogovorili pregovarači Srbije i Amerike.
Pored toga, kako saznaju “Novosti”, porodici teško povređenog studenta biće isplaćeno 900.000 evra na ime odštete.Ovaj slučaj oko kojeg su se lomila koplja šest meseci i koji je pretio da ugrozi odnose između Srbije i Amerike, u četvrtak će, odlukom Vlade Srbije, postati javan.
Prve vesti o ovom slučaju stigle su u sredu iz Amerike. Tužilac okruga Brum Džerald Molen, koji je i podigao optužnicu protiv Kovačevića, saopštio da je odlučio da srpskom tužilštvu predoči sve dokaze, kao i da sa našim pravosuđem sarađuje u daljem procesu. Molen će, kako je dodao, ponuditi pomoć i u procesu koji se vodi protiv doskorašnjih službenika ambasade Srbije u SAD Slobodana Nenadovića i Igora Miloševića.
- Ova odluka predstavlja veliko priznanje za naš pravosudni sistem - izjavila je “Novostima” ministarka pravde Snežana Malović. - Uspešno smo rešili problem između SAD i Srbije, s obzirom da po našem zakonu ne postoji mogućnost da srpski državljanin bude izručen zemlji u kojoj se protiv njega vodi postupak. Amerika je pokazala da ima puno poverenje u naš pravni sistem, a mi da smo sposobni da na najblji mogući način procesuiramo najteža i najosetljivija krivična dela, a pogotovo slučaj u koji je umešan Kovačević.
Ministarka pravde naglašava i da su ovim dogovorom razrešeni problemi koji bi mogli da opterećuju odnose dve države, a pre svega, kako je objasnila, “posledice koje bi građani Srbije mogli da imaju u ovom teškom periodu ekonomske krize sa kojim se suočava ceo svet”.
Ambasada SAD saopštila je u sredu da će pomoći tužiocu Molenu da u najkrađem roku prebaci dokaze vlastima u Srbiji, kako bi mogle da sprovedu “energičan sudski postupak” protiv Kovačevića. Uz to, ambasada je pozdravila i spremnost Vlade Srbije da plati odštetu porodici Štajnhauer.

Ko ce platiti ostetu za sve nanesene boli,ubijanja i proterivanja od strane amerike?Bombardovanja i bacanja OSIROMASENOG URANIJUMA,KASETNIH BOMBI?Otimanja teritorije i davanja podrske TERORISTIMA?Da li bi amerika platila KOVACEVICU da je bilo SUPRTNO?Da li bi vlada Srbije i tuzilastvo pokrenulo postupak da je bilo suprtno?Kome vise ta AMERICKA GOVNA PRIJETE.Zasto kaznjavati i sluzbenika ambasade sto je spasio Kovacevica,DRZAVA JE DUZNA DA STITI SVOJE GRADJANE.Kovacevic nije nikoga ubio vec je branio.Napisite kako je pocelo sve to i ko je KRIVAC tuce.Jesu li ti "amerikanci"-PRAVI SU U REZERVATIMA i na njih se ovo nista ne odnosi-nedodirljivi,oni mogu sve,da ubiju,muce i da tuku a kad nalete i dobiju po P.c.i onda kukaju i traze "pravdu" i odstetu.Pametnije bi bilo da SRBJA tuzi i trazi odstetu za bombardovanje i UBIJANJE NJENIH GRADJANA.Za otmice i vadjenje ORGANA ljudima u albaniji i tako dalje............Ovo se ne odnosi na tebe sto si postavio teme,samo si trebao napisati taj dodatak kako se desilo i zasto je Kovacevic tako reagovo.Moja podrska KOVACEVICU--R.Srpska.
picture.php
 
kakvi bilmezi i onaj tabadzija bez mozga a i ovi nasi na vlasti....umesto da je kreten bio izrucen iste sekunde....

Takvo izručenje bi bilo PROTIVUSTAVNO...
Ustupljen je slučaj našem pravosuđu isključivo zbog međusobne nagodbe naše vlasti i oštećenog, a nema govora o poverenju u naše pravosuđe, naročito ako se zna da su kod nas kazne za takva dela najčešće prekršajne, a ovde pogotovo jer se radi o najobičnijoj kafanskoj tuči...
 
Sramota! Slažem se da vlada Srbije treba da plati 100 000 eura zbog kršenja zakona SAD-a od strane vašeg službenika, ali 900 000 eura bi trebala da plati porodica Kovačević. Ovo je zaista sramota

Hahaahh nasho se ********* da pricha o sramoti loooooooooooooool. Ovo i jeste sramota, ali kada to vi kazete onda vishe ni ne izgleda tako strashno:hahaha:
 
http://www.novosti.rs/code/navigate...vest=141762&title_add=Kovačeviću <br/>naš sud

MILADINU Kovačeviću, srpskom studentu koji je optužen da je u Americi pretukao kolegu Brajana Štajnhauera, sudiće se u Srbiji. To su se u sredu dogovorili pregovarači Srbije i Amerike.
Pored toga, kako saznaju “Novosti”, porodici teško povređenog studenta biće isplaćeno 900.000 evra na ime odštete.Ovaj slučaj oko kojeg su se lomila koplja šest meseci i koji je pretio da ugrozi odnose između Srbije i Amerike, u četvrtak će, odlukom Vlade Srbije, postati javan.
Prve vesti o ovom slučaju stigle su u sredu iz Amerike. Tužilac okruga Brum Džerald Molen, koji je i podigao optužnicu protiv Kovačevića, saopštio da je odlučio da srpskom tužilštvu predoči sve dokaze, kao i da sa našim pravosuđem sarađuje u daljem procesu. Molen će, kako je dodao, ponuditi pomoć i u procesu koji se vodi protiv doskorašnjih službenika ambasade Srbije u SAD Slobodana Nenadovića i Igora Miloševića.
- Ova odluka predstavlja veliko priznanje za naš pravosudni sistem - izjavila je “Novostima” ministarka pravde Snežana Malović. - Uspešno smo rešili problem između SAD i Srbije, s obzirom da po našem zakonu ne postoji mogućnost da srpski državljanin bude izručen zemlji u kojoj se protiv njega vodi postupak. Amerika je pokazala da ima puno poverenje u naš pravni sistem, a mi da smo sposobni da na najblji mogući način procesuiramo najteža i najosetljivija krivična dela, a pogotovo slučaj u koji je umešan Kovačević.
Ministarka pravde naglašava i da su ovim dogovorom razrešeni problemi koji bi mogli da opterećuju odnose dve države, a pre svega, kako je objasnila, “posledice koje bi građani Srbije mogli da imaju u ovom teškom periodu ekonomske krize sa kojim se suočava ceo svet”.
Ambasada SAD saopštila je u sredu da će pomoći tužiocu Molenu da u najkrađem roku prebaci dokaze vlastima u Srbiji, kako bi mogle da sprovedu “energičan sudski postupak” protiv Kovačevića. Uz to, ambasada je pozdravila i spremnost Vlade Srbije da plati odštetu porodici Štajnhauer.

Ebt, ova Malovićka k.enja za medalju...:roll:
Za 900k evra ko ne bi "imao poverenja u naš pravni sistem"...Doduše, ja ću steći poverenje ako država Srbija za taj iznos zaduži mamu i tatu koji ga napraviše takvog debilnog....
 
Mislim da treba da shvatite da Srbija plaća grešku svog diplomate, a ne Kovačevićev delikt.

Nadam se strogoj kazni za primer.
Лично мислим да би мање добио у АмериКи и да би боље прошао!
Када ови наши сада почну да доказују да су способни и одговорни - наје6'о је чворка!
 
Лично мислим да би мање добио у АмериКи и да би боље прошао!
Када ови наши сада почну да доказују да су способни и одговорни - наје6'о је чворка!

E upravo zato. Da vidi da se nije izvukao, već da nahebe. Ko mu je kriv što je bežao?
I da se postavi primer sličnim zvekanima da ovakve stvari neće biti tolerisane.
 
Znaci u ovoj ekonomskoj krizi kad ti legne na racun neki dinar a kamoli 900.000 dolara.

Mislim da se porodica Stajnhauer ponosi svojim sinom kako je naleteo na glupavog Srbina,

kakvih je ne mali broj
, i jos izvukao od njegove drzave lovu za mirniju buducnost.
Па где си ти нама трудбениче!?:whistling:
Је л' одради шихту!?:whistling:
А ти ово болдовано по личном примеру, а!?
Ако,ако!:ok:
Снага и ауторитет личног примера!:ok:
 
E upravo zato. Da vidi da se nije izvukao, već da nahebe. Ko mu je kriv što je bežao?
I da se postavi primer sličnim zvekanima da ovakve stvari neće biti tolerisane.

Stvarno ne znam zasto je zvekan,sta bi ti uradio da si bio tamo i da si branio prijatelja.Amer je dobar momak a on zvekan.Jadno, nije ni cudo sto se svasta desava u Srbiji i R .Srpskoj kad tako razmisljate.Kad su pretukli svesteno lice i njegovog sina i kad prebijaju Srbe onda je to ispravno i dokaz da se nece tolerisat nikakav pokusaj da se covjek brani ili da odbrani prijatelja skim je u drustvu.
picture.php
 
Stvarno ne znam zasto je zvekan,sta bi ti uradio da si bio tamo i da si branio prijatelja.Amer je dobar momak a on zvekan.Jadno, nije ni cudo sto se svasta desava u Srbiji i R .Srpskoj kad tako razmisljate.Kad su pretukli svesteno lice i njegovog sina i kad prebijaju Srbe onda je to ispravno i dokaz da se nece tolerisat nikakav pokusaj da se covjek brani ili da odbrani prijatelja skim je u drustvu.
picture.php

Izvoli i citiraj me gde sam rekao da je Amerikanac dobar.
Od čega ga je branio? Do koje tačke se ide kada se neko brani? Što nije ostao i rekao da je branio druga, već je zbrisao kao ona stvar?

Ne moraš mi ti pričati o svešteniku i njegovom sinu. Ja znam i kako se zovu i kako izgledaju i kako pričaju, jer ih lično znam, dok su oni za tebe samo naslov iz novina. Video sam svu tu farsu kada se desila, jer živim baš preko puta parohijskog doma na Palama.

Nađi nekog drugog da mu prosipaš te fore i forice o tome šta je fer, a šta nije.
 

Back
Top