Samantha Jones moja karta

Evo malo pocetnicki da probam :)
Unapred sorry ako se izlupam, hehe...

Postoji mogucnost da si veoma okrenuta karijeri, odnosno da ti je mozda cak i bitna slika kakvu ostavljas na druge...isto je vrlo moguce dasi vezana za majku, koja je takodje veoma privrzena tebi i bitan faktor u tvom zivotu. Jos je vladar tvog horoskopa u konjukciji sa Mesecom, definitivno neka vezanost...moguce da si veoma otvorena, optimista, pricljiva... da ti je komunikacija veoma bitna stavka u zivotu ... isto tako, moguci su neki sukobi sa muskarcima...ne znam kako funkcionises s njima, ali trebalo bi da u sebi pomiris neki zenski i muski princip...posto su ovde u opoziciji 3. i 9. kuca, to bi moglo da znaci i da moras da se malo dajes u jednoj oblasti, malo u drugoj, kako bi ispostovala opoziciju - e sad kako bi to moglo da se protumaci...ne znam da li studiras pa da li ima smisla da nastavim da lupam, hehe :) Ili mozda neka veza sa inostranstvom?

Moguce je da ces bolje sanse za zaradu imati u svojoj domovini nego napolju ...a isto tako, moguce je da si cesto menjala mesto boravka, ako se tu ne pronalazis, onda si definitivno neko ko se ne zadrzava dugo u kuci, nego zuji napolju....u ljubavi si veoma slicna...cini mi se da se lako zaljubljujes, da si veoma drustvena, pricljiva, postoji neka veza ovde izmedju ljubavi i novca mozda.

Moguce da ce ti partner biti neko iz komsiluka, ili neko ko ima veze sa komunikacijama/saobracajem.. mozda neko koga ces upoznati preko brata ili sestre...moguce da ce te suprug pomagati finansijski, ali moguce da nece da bude saglasan sa tvojom karijerom, poslom ili sl....ne znam zasto, ali mi se cini iz tvoje karte da nema puno nekih kvalitetnih predispozicija za inostranstvo, ali mozda je to moja greska :)

E da, vrlo je moguce da si imala neke neprijatne situacije sa prijateljima, odnosno da si imala neke neiskrene ljude oko sebe, ali si najverovatnije iz toga izasla kao pobednik...na kraju 11. je jupiter koji je uvek neka dobra sreca :)

Eto toliko, nek' pokusa jos neko :)
 
Poslednja izmena:
HIHIMHIM Hvala... nije kralj imao problem, no pile! :)

Kompleksna prva kuca, uklestena~pa treba gledati Uran~Saturn. Neptun. Mars.... a automatski i za 7. Sunce, Merkur i Veneru. UH~UF!
Mozda Saturn~Mars konjunkcija u 9. pravi problem oko skolovanja? A ta siroka konjunkcija je u opoziciji sa Venerom u 3. moguca nestrpljivost ili bolje reci situacija STANI ~KRENI..
Karijera koja ima menjanja, dinamicnost..zbog Urana.
Kolege sa posla postaju i privatno drugari.
Cijevi jos nekako neodredjeni, nedefinisani..(Neptun, vladar uklestene, u 11.polju)?
SVE je u formi znaka pitanja...:brus:
 

Back
Top