Krivi penis...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Verujem da svi raspolazete velikim iskustvom koje mozete podeliti sa clanovima ovog foruma posebno iz onih oblasti sa kojima ste i sami mozda imali problem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kakve tegobe mogu još da se jave kao prateći problem ?
Da li imate iskustava vezanih za konkretan problem ?
Ako ste uspeli da rešite problem "zakrivljenog" ili "krivog" penisa, molim odgovorite...
Da li je taj problem rešen i na koji način ?


Elem drage i uvažene kolege...:D

Da li je neko od vaših poznanika,poznanica ili prijatelja imao ovakvu vrstu problema ?

I da li je morao da se podvrgne hiruškom zahvatu, ili ne ?

A ako nije koje je rešenje našao ?

Ovo će prvenstveno shvatiti oni koji su zaista u problemu...
Unapred Vam se zahvaljujem na odgovorima i predlozima...
 
@ postavljac teme

pa daj neku ilustraciju da vidimo sta znaci stvarno problematicna zakrivljenost?
jel ima neki linak negde, neka fotka, skica...?
nis' tu meni nije jasno, osim ako tema nije navlakusa da se odredi kome je koliko kriv :)
 
Imati kriv penis (Pejronijeva bolest) može zadavati mnoge probleme uključujući bolnu i/ili slabu erekciju, iritaciju vaginalnih zidova tokom odnosa i probleme ejakuliranja.
Krivi penis može nastati i kao posledica prekomernog onanisanja...
Zakrivljenost penisa je patološka ukoliko ometa seksualni odnos ili je prećena bolovima ili dovodi do poremećaja u postizanju i održavanju erekcije...

Javlja se tek kroz nekoliko godina od početka onanisanja, pa kasnije pravi probleme
pri sexualnim odnosima...
Čak kod muškaraca stvara i psihičke probleme...

Verujem da svi raspolazete velikim iskustvom koje mozete podeliti sa clanovima ovog foruma posebno iz onih oblasti sa kojima ste i sami mozda imali problem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kakve tegobe mogu još da se jave kao prateći problem ?
Da li imate iskustava vezanih za konkretan problem ?
Ako ste uspeli da rešite problem "zakrivljenog" ili "krivog" penisa, molim odgovorite...
Da li je taj problem rešen i na koji način ?

Ima to i dobre strane.
Ne mora se ispravljati u krivini.
 
Pa dobro i ne očekuje se od nas da zagledamo penise...
Mislim nije to ko na auto pijaci...
A verovatno postoji i problem raznih manjih ili većih deformiteta vagine...
Priroda ipak ne može stvoriti savršenstvo...

A za ovo oko ne poznavanja komadića ženskog tela...malo mi se na veruje...:cool:

ма има девојака које обожавају да се играју са пенисом.то их пали ваљда.а и ја се не буним:rumenko:
 
Ne, mislim, svaki put se zblanem kad iznova shvatim koliko su samo sposobni dugo i detaljno da zagledaju svoj penis. I znaju svaki detalj napamet. Potpuno je nepotrebno dati im vremena da pogledaju pa da odgovore.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top