Tehnomarket prodaje potpuno uništenu belu tehniku sa popustom od 10ak procenata
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Tehnomarket prodaje potpuno uništenu belu tehniku sa popustom od 10ak procenata

Zaslužan član mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    305

Podrazumevano Tehnomarket prodaje potpuno uništenu belu tehniku sa popustom od 10ak procenata

šetajući tako i tražeći rernu za novu kuhinju, naleteh na otpad bele tehnike u tehnomarketu.
    Prodaju potpuno uništene i izlomljene frizidere, veš mašine koje su se kotrljale niz liticu ali je vrhunac bila ravna staklokeramička ploča koja je bila polomljena
    Sve sam mogao da progutam ali ovo me je bas iziritiralo da prodaju nesto sto je potpuno uništeno i neispravno!
    Zar ne postoji u Srbiji zastita potrošača?
    Svi znamo da se u svetu prodaje malo oštećena roba u transportu po znatno nizim cenama ali ovo su uništeni i izgaženi uredjaji.

Ovaj jedan frizider se iskrivio koliko je nagnječen.

Potpuno razbijena staklokeramička ploča
    Poslednji put ažurirao/la Hellen : 01.04.2009. u 18:09 Razlog: обрисан линк

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Tehnomarket prodaje potpuno uništenu belu tehniku sa popustom od 10ak procenata

Aha, polomljena , nemoj onda ni slucajno da kupis i bacis pare. Ne znam sta drugo da kazem na ovu temu!

Ističe se Mille Dragic (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Tehnomarket prodaje potpuno uništenu belu tehniku sa popustom od 10ak procenata

свака рупа нађе своју закрпу, свака роба нађе свог купца... и тако то у том смилсу.

Obećava
    Učlanjen
    05.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Jednom sam videla u Terranovi bundice na snizenju, bele, od vestackog krzna. Samo oni znaju kako su ih tako iscepali. Na njima vise rukavi,delovi neki, ne odsiveni vec kao nozem da su secene. dronjci bukvalno! To nijedna snajderka ne moze da sastavi! Snizeno sa 6000 na 2000. To je bilo pre par godina u Knez Mihajlovoj.

Zainteresovan član zaba.zaba (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Citat Original postavio Regenerique Pogledaj poruku
    Jednom sam videla u Terranovi bundice na snizenju, bele, od vestackog krzna. Samo oni znaju kako su ih tako iscepali. Na njima vise rukavi,delovi neki, ne odsiveni vec kao nozem da su secene. dronjci bukvalno! To nijedna snajderka ne moze da sastavi! Snizeno sa 6000 na 2000. To je bilo pre par godina u Knez Mihajlovoj.
    Tako isto snizen dzemper, kad ga obuces nema nista napred samo se vide dugi rukavi ,u stvari ceo dzemper je na leđima, tako nesto nemam pojma ni ja

Zaslužan član
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ja sam u tehnomarketu pre dve godine kupila ves masinu i evo nista joj ne fali ki nova je a svaki dan radi bar dva puta. elem, svugde imas felere koji se naravno placaju po nizoj ceni, imas ljude koji zele bas neki model a nije im bitno to sto je nedge izgrebano ili sto nesto ne radi. nije tu poenta o zastiti potrosaca nego o tebi kao pojedincu da obratis paznju na robu, detaljno je pregledas i tek onda platis. plus imas i garantni rok u kome mozes nesto da vratis.

Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    305

Citat Original postavio milica cobanica Pogledaj poruku
    ja sam u tehnomarketu pre dve godine kupila ves masinu i evo nista joj ne fali ki nova je a svaki dan radi bar dva puta. elem, svugde imas felere koji se naravno placaju po nizoj ceni, imas ljude koji zele bas neki model a nije im bitno to sto je nedge izgrebano ili sto nesto ne radi. nije tu poenta o zastiti potrosaca nego o tebi kao pojedincu da obratis paznju na robu, detaljno je pregledas i tek onda platis. plus imas i garantni rok u kome mozes nesto da vratis.
    Čekaj, konkretno je u pitanju ravna staklokeramička ploča koja je polupana cela???
    Mada joj je tu negde i frizider koji kao da je ispao iz kamiona i nagnječen 15 cm tako da vrata vise ne mogu da se otvore
    Pričam o uništenim stvarima a ne malo ulubljenim ili ogrebanim

Buduća legenda DJM (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    116

Thumbs up Re: Tehnomarket prodaje potpuno uništenu belu tehniku sa popustom od 10ak procenata

Хахаха.
    Која лудница, а фотографије су заиста врх.
    Доста смо се упознавали.
    Срьбїя Срьбомъ 6897!

Zaslužan član
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Problem je sto gospoda iz nabavke nisu ugovorila zamenu ostecene robe s dobavljacima, kao ni osiguranje robe prilikom transporta i manipulacije (sto je preskupo da se odmah razumemo, i isplati se jedino na kontejner). Mali je broj firmi koje to rade, oni koji to rade su pravi profesionalci.
    Zavisno od toga kako je Tehnomarket registrovan kao firma, on moze da prodaje i takvu robu. Pretpostavljam da imaju potrebnu registraciju i za tu vrstu delatnosti.

Na kupcu je da izabere sta ce da kupi.
    To sto je ponuda losa je samo odraz losih trzisnih uslova za poslovanje, jer da su bolji njih bi bio blam da prodaju takvu robu.

Legenda
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa ta roba se prodaje, odnosno kupuje, zbog rezervnih delova kojih nema u prodaji..i onda vam je jeftinije da kupite čitav šporet nego da na deo koji se pokvario čekate mesecima. ovakve prodavnice koje prodaju oštećenu robu (ali radi!! negde je izgrebano, ulubljeno i sl) sa skoro 50% poputa sam viđao..to postoji i napolju, niša naši nisu tu posebni..je l, nije otpad, nego teh. roba sa greškom..o kom kvalitetu proizvoda i zaš. potrošača pričate kad je u pitanju otpad..sfašta..
    Poslednji put ažurirao/la gost 10000 : 02.04.2009. u 12:50

Zainteresovan član виртуелизација (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Фора је да ти, у ствари, купујеш само папире да би могао да увезеш исти такав комад, нешто слично као и за аутомобиле.
    Живела Краљевина Србија!
    Образовање треба овом народу!

Ističe se
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

e preteko me neko za ovaj iskrivljen frizider nema ga vise

o zivote

Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    305

Citat Original postavio Milanche.at Pogledaj poruku
    e preteko me neko za ovaj iskrivljen frizider nema ga vise

o zivote
    Imas iza malo dalje jedan sličan LG model bonnie & clyde čak 3.000 dinara jeftiniji

Slične teme

1. rezervni delovi za belu tehniku...
    Autor radovanIII u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.11.2006., 00:37

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •