gde je Sofija Jovic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nedostizni

Zainteresovan član
Poruka
270
Ovih dana sa zadovoljstvom gledam fenomenalnu seriju ,,Otvorena vrata,, na happy TV. Lik male Milice tumaci Sofija Jovic, koja je u vreme snimanja serije (1995) imala oko 13-ak godina. Iako je kao dete neverovatno dobro glumila, sada posle 9 godina kada je odrasla, nema je na glumackoj sceni. Da li neko zna sta je sa tim ,,detetom,,?
 
sad gledam reprizu serije,pa se setih da vidim da li mogu da je nadjem preko neta:-))
Ona je isla samnom u odeljenje u osnovnoj skoli( Sv. Sava na Vracaru).
Saznao sam da je zavrsila reziju u Njujorku ( NYU),i da je paralelno zavrsila psihologiju,i da sprema doktorat!!
a u mudjuvremenu se i udala (inace,ona je '82 godista),i mogu reci da sam veoma ponosan na to sto sam je poznavao
Svaka joj cast
 
sad gledam reprizu serije,pa se setih da vidim da li mogu da je nadjem preko neta:-))
Ona je isla samnom u odeljenje u osnovnoj skoli( Sv. Sava na Vracaru).
Saznao sam da je zavrsila reziju u Njujorku ( NYU),i da je paralelno zavrsila psihologiju,i da sprema doktorat!!
a u mudjuvremenu se i udala (inace,ona je '82 godista),i mogu reci da sam veoma ponosan na to sto sam je poznavao
Svaka joj cast

Stvarno?
Ja sam isla isto u Svetog Savu (3 godine mladja od vas).Zamisli kad do danas uopste nisam imala pojma da sam imala takvu zvezdu u skoli.
A ona je u to vreme bas snimala seriju.Jel pod uticajem serije pocela da lici na svoj lik?
Mogu da zamislim kako bi se Milica slagala sa Janjickom npr.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
sta reci osim bravo sofija:klap:!!!! i ja bih volela da je ponovo vidim ako ne na fimlmu ili seriji barem da je sretnem negde. obzavala sam da gladam otvorena vrata i ako sam tada bila veoma mala. koje se godine to uopste bilo prikazivalo?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top