Dirty Kichen Eternity

Dirty Kichen Eternity

Primećen član
Poruka
595
Reći ću par stvari kako bi shvatili bit Plutona.

Pluton je dalek, malen je, a iza njega ima objekata slične veličine. Čak su i neki asteroidi iz Kuiperovog pojasa veći od samog Plutona. Tako da njegovo djelovanje mora biti ograničeno.

Ultiman i ja smo često pričali o tome i iznio mi je tezu da se Pluton ponaša kao fixna zvijezda i to mišljenje i dan danas dijelim.

Naime, mi kao ljudi, kao živa bića živimo u okviru prostora i vremena - Saturn / Jupiter. I sve što se događa na ljudskoj razini je time ograničeno.

Sve što je preko Saturna - označava stvari koje su primarno ali ne i generalno izvan prostora i vremena.

E sad nekad se zna desiti da im Saturn da dopuštenje, pa se napravi vremenski otvor pa ove planete rade, a nekad one same probiju vremenski kontinuum - to je moj zaključak.

Dakle za Uran mislim i Neptun da je prihvatljivo gledati do nekih 6-7 stupnjeva, ali za Pluton mislim da su 3 stupnja ono što se broji. I to prije svega treba gledati sa osobnim planetama.

Jupiter je već društvena planeta, a aspekt Saturn / Pluton će radije ukazati na tragedije generacija ili porodično prokletstvo.

Međutiiiiim, kad se Ur,Ne, ili Pl nađu na samom AC-u, MC-u, IC-u ili DC-u neovisno o vremenskim okvirima oni su primarno ugrađeni u ličnost.

I zato takve osobe jednostavno imaju život kakav moraju imati i idu prema tamo gdje je Bog odredio.


Prochitala sam temu i vrlo je zanimljiva, narochito onaj deo o egzakciji.Ono shto meni nije jasno jeste sledeca stvar. Pluton je sam po sebi (ispravite me ako greshim) razorna planeta koja ne donosi nishta dobro.Da li je u blizancima i ribama njegov uticaj pozitivniji nego u ostalim znacima?
I konkretno imam zanimljiv sluchaj u mojoj natalnoj karti. Prochitala sam da si napisao sledece: "Međutiiiiim, kad se Ur,Ne, ili Pl nađu na samom AC-u, MC-u, IC-u ili DC-u neovisno o vremenskim okvirima oni su primarno ugrađeni u ličnost. ". Ja imam ovakav sluchaj.




Da li tranzit plutona preko mog ascedenta (za par godina kada bude prelazio) znachi da ce se aktivirati odredjeni specifichni deo moje lichnosti koji ja vec posedujem,a ovaj aspekt ce ga ojachati? I kako da znam u kom delu mog horoskopa je taj pluton "miroljubiv"?

Takodje me interesuje shta mogu da ochekujem od prelaska plutona preko marsa, koji je u jarcu u 12 -toj? Da li pluton moze da utiche na drastichno pojachavanje ovog aspekta?
 
Poslednja izmena:
@ Dirty kichen, kad ti Pluton prodje preko Asca bice svaceg, destruktivnog.
Pogledaj simboliku stepena 17 Jarca, videces da je uzduz i popreko borben stepen.

Wow, Vindex kako super tema. Ti si ponekad tako ostrouman i genijalan. Svaka cast. :)

Bas mi Jozef Mengele zadaje nesto muke kad mu gledam kartu, no sa ovim tvojim objasnjenjem
ima vise smisla. Njemu je Pluton egzaktno u kvadratu sa Suncem.
 
@ Dirty kichen, kad ti Pluton prodje preko Asca bice svaceg, destruktivnog.
Pogledaj simboliku stepena 17 Jarca, videces da je uzduz i popreko borben stepen.

Wow, Vindex kako super tema. Ti si ponekad tako ostrouman i genijalan. Svaka cast. :)

Bas mi Jozef Mengele zadaje nesto muke kad mu gledam kartu, no sa ovim tvojim objasnjenjem
ima vise smisla. Njemu je Pluton egzaktno u kvadratu sa Suncem.

Koliko je to opasno kad pluton pravi kvadrat?...tada bi trebalo da daje one njegove losije osobine....destrukcija,agresija......dok bi trigon dao drugu stranu medalje...izdrljvost,snaznu volju,regeneraciju....Dok onda konjunkcija daje i jedno i drugo
I ako je aspekt egzaktan....sa nekom vaznom tackom...onda se pluton oseti?!
Jer ja ovog i tek kako osetim!
 
Da tako nekako. No sve zavisi. I vatra je destrukcija npr, ali nalozis drva u peci da bi si ugrejao kucu,
to je korisno dejstvo Plutona npr. Pluton valjda je i analiza, resavanje problema, odricanje, zavrsetak neceg..
Sila koja razdvaja, cepa nesto. :)
 
@ Dirty kichen, kad ti Pluton prodje preko Asca bice svaceg, destruktivnog.
Pogledaj simboliku stepena 17 Jarca, videces da je uzduz i popreko borben stepen.

Wow, Vindex kako super tema. Ti si ponekad tako ostrouman i genijalan. Svaka cast. :)

Bas mi Jozef Mengele zadaje nesto muke kad mu gledam kartu, no sa ovim tvojim objasnjenjem
ima vise smisla. Njemu je Pluton egzaktno u kvadratu sa Suncem.

Uh, sad si me bash zaintrigirao. Nikad nisam obracala paznju na stepene. Sad cu izguglati i pokushati da povezem sve informacije i protumachim ih, a bila bi ti zahvalna da me ispravish ako negde greshim.
 
@ UpIntheSKY, aj postavi natal, na podforumu natalnih karti... :)
To sto sam rekao za Pluton je teoretski, sta on znaci. Nije Pluton uvek agresija. Nego agresija je jedna
od karakteristika Plutona. A bazira se na tome, sto Pluton voli da nagriza, analizira, cepa, razdvaja stvari.
Da ih menja, tj dovodi kraju, pa onda naravno sledi novi pocetak.

Bar ja tako mislim, da Plutonova kljucna rec je razdvajanje. Npr smrt je razdvajanje duse od tela,
pa onda raspadanje tela. Explozija je cepanje energicnih molekula velikom brzinom, sagorevanje, razdvajanje.
I sve tako u simbolici razdvajanja. :)
 
@ Dirti K. trebas obratiti paznju i na stepene, posebno stepen Ascendenta.
Njegova simbolika je vazna, Sabijski simbol, i simboli razlicith astrologa koji su dali tom stepenu,
Charubel, Mathews, i Lo Volasfera, ima i drugih valjda.

Ja sve sto sam nasao o tom 17 stepenu Jarca je prikaz nekog naboja, borbe, duala. :)
 
@ UpIntheSKY, aj postavi natal, na podforumu natalnih karti... :)
To sto sam rekao za Pluton je teoretski, sta on znaci. Nije Pluton uvek agresija. Nego agresija je jedna
od karakteristika Plutona. A bazira se na tome, sto Pluton voli da nagriza, analizira, cepa, razdvaja stvari.
Da ih menja, tj dovodi kraju, pa onda naravno sledi novi pocetak.

Bar ja tako mislim, da Plutonova kljucna rec je razdvajanje. Npr smrt je razdvajanje duse od tela,
pa onda raspadanje tela. Explozija je cepanje energicnih molekula velikom brzinom, sagorevanje, razdvajanje.
I sve tako u simbolici razdvajanja. :)

Moj je u trigonu sa asc 0.16 egzaktni orbis.......i to na nekoj jakoj fiksnoj zvezdi, shkorpije 19.23 stepeni, e sad ne secam se koja je.
E sad nece da mi se postavi natal:confused:
 
@ Dirti K. trebas obratiti paznju i na stepene, posebno stepen Ascendenta.
Njegova simbolika je vazna, Sabijski simbol, i simboli razlicith astrologa koji su dali tom stepenu,
Charubel, Mathews, i Lo Volasfera, ima i drugih valjda.

Ja sve sto sam nasao o tom 17 stepenu Jarca je prikaz nekog naboja, borbe, duala. :)

E tu mi je Neptun:)....on the Descedent.
 
@ Dirti K. trebas obratiti paznju i na stepene, posebno stepen Ascendenta.
Njegova simbolika je vazna, Sabijski simbol, i simboli razlicith astrologa koji su dali tom stepenu,
Charubel, Mathews, i Lo Volasfera, ima i drugih valjda.

Ja sve sto sam nasao o tom 17 stepenu Jarca je prikaz nekog naboja, borbe, duala. :)

Ja sam juche pokushavala da rastumachim to za stepene ali nikako da se snadjem.
Ono shto sam nashla, i na shta sam obratila paznju je sledece:
Sunce na 1 stepenu strelca - Ljudi koji imaju moć, iscelitelji, kriminalci, bogataši; potrebno je čuvati se otrova i prevara.
Moj komentar je da se trenutno ne nalazim ni u jednoj od opisanih karakteristika. Podsvest mi definitivno natprosechno dobro radi , kao i intuaicija ali bih pre to povezala sa vrlo razvijenom logikom, nego sa nekakvim isceliteljskim mocima. Sve ostalo nema veze sa zivotom.
Mars na 0 stepenu |(skoro prvi) - 1. stepen odgovara znaku Ovna i planeti Mars
- Apsolutni početak, začetnik nečega, nešto prelomno. Kritično ako se nađe malefik (naručito ako je loše aspektovan)


Pored urana u 10, moze da se kaze da sam explozivnoh, preterano borbenog karaktera.
Pluton na 23 stepenu (karakteristican je broj stepeni za pluton, jer mi je datum rodjenja 23.11.1980., a pluton je na 23. stepenu, 11 minuta, i o4 sekunde) (ps. valjda se tako chita)
Nisam nashla karakteristiku za taj stepen

I 17 -ti stepen jarca gde mi je ascedent - 15 - 17. stepen - Nalaženje svoje prave ljubavi preko neke osobe ( predstavljena planetom na tom stepenu )

Venera 29 stepen - 29. stepen je grupa duboke mistike, objedinjavanja svega saznanja


To je sve shto sam nashla, i skreno nishta mi nije jasno. Radila mi je horoskop, pre godinu dana, zena astrolog, i recheno mi je da cu na poslu dostici najmanje mesto direktora, da nikad ne pristanem da budem predsednik, da se klonim politike kako znam i umem, jer mi stoji u horoskopu pretanja od metka kadfa pluton dodje na ascedent, za otprilike 10 godine. Takodje mi je recheno da cu imati poteshkoca kada mi pluton bude prelazio preko marsa, ali se to nije desilo. Recheno mi je da necu naci svoju pravu ljubav do 32 godine, ali sam je u medjuvremenu nashla. Jedina stvar koju je zaista tachno predvidela jesu problemi sa crevima, koje mi nosi taj saturn u 8 u devici.
I od tada pokushavam da shvatim gde je omanula za tumachenje jer jad efinitivno nisam i neshto mi se chini da je mal nerealno da cu biti "drugi Djindjic" i da cu da zavrshim od metka. :lol:
Definitivno sam 100% sigurna da imam natprosechnog talenta i ambivije za posao, i po porodichnoj liniji imam dosta veze sa politikom, ali nisam uchlanjena ni u jednu stranku niti sam u skorije vreme planirala da se bavim tim poslom.
Ako si primetio neshto shto ja ne vidim ili shto mi nije recheno slobodno napishi javno, bez ustezanja.
 
Ps. ne znam da li je pitanje zxa borilachke veshtine upuceno meni. Ako jeste, odgovor je ne, i nisam planirala, ali po tim prognozama mlataranje rukama i nogama me definitivno ne bi zashtitilo od metka...:lol:...koji mi kako rekoshe nosi taj pluton...:lol:

Shto se tiche mog karaktera, tu ceo natalni ima logike, i jesam ogroman borac i kad treba i kad ne treba. Prosto karakterne osobine mi najvishe diktira taj mars.
 
I evo uradih dopunski horoskop sa svim fiksnim zvezdama, ali mi tek sad nishta nije jasno. Ako neko moze da mi pomogne i da mi skrene paznju bila bih mu zahvalna.

astro2gw01jahp475792435.gif
 
Pokushavala sam da odgonetnem znachenje ovih zvezda, i upalo mi je u oko da na skoro istom stepenu na kom mi je pluton imam zvezdu koja iznad koje pishe SPI. Izguglala sam sledece:
"23 Vage Fiksna zvezda Spika,slava iznad ocekivanja,daje visoke polozaje,titule (Jung ovde ima JU,koji vlada njegovom 10.kucom karijere i profesije,a nalazi se u 8 kuci psihologije i istrazivanja.On je dobio titulu i slavu univerzitetskog profesora.Henri Kisindzer,covek koji je oblikovao americku spoljnu politiku sedamdesetih i imao tokom zivota brojna titularna zvanja-drzavni sekretar,profesor na cuvenom Harvardu,na kome je bio i direktor mirovnih studija,dobitnik Nobelove nagrade ,kao i medalje za mir,ima ovde MO koji mu je vladar ASC.Bil Klinton,koji je vec sa 32 godine bio guverner Arkanzasa,a kasnije takodje predsednik SAD ima ovde JU.)"

Da li neko moze da mi potvrdi tachnost ovog podatka?
 
U bre Zoka, ali imas cudan stil. Ti bese Zoka na nekom drugom forumu? :)

Ne znam dali je opasnost od metka, ali od rata moze biti. Cek, ratovi mogu izbiti svakog casa, vidis da se blizi 2012,
neki tamni vladari namerno planiraju globalni haos. No ne gubi nadu. :)

A ti se guras na pogresna mesta ponekad, :D hahaha, pa se pazi.

Za borilacke vestine, pitao sam UpINtheSKYa :)
 
Prochitala sam temu i vrlo je zanimljiva, narochito onaj deo o egzakciji.Ono shto meni nije jasno jeste sledeca stvar. Pluton je sam po sebi (ispravite me ako greshim) razorna planeta koja ne donosi nishta dobro.Da li je u blizancima i ribama njegov uticaj pozitivniji nego u ostalim znacima?
I konkretno imam zanimljiv sluchaj u mojoj natalnoj karti. Prochitala sam da si napisao sledece: "Međutiiiiim, kad se Ur,Ne, ili Pl nađu na samom AC-u, MC-u, IC-u ili DC-u neovisno o vremenskim okvirima oni su primarno ugrađeni u ličnost. ". Ja imam ovakav sluchaj.


Uz duzno postovanje... ja ne vidim navedene planete na uglovima? Jes Uran u 10. ali je podalje od ugla?

Meni je upecatljiva postavka Meseca na Rigelu, Pa jos u trigonu sa Plutonom na Arcturusu~ili Spicom(?) :brus:
 
Prochitala sam temu i vrlo je zanimljiva, narochito onaj deo o egzakciji.Ono shto meni nije jasno jeste sledeca stvar. Pluton je sam po sebi (ispravite me ako greshim) razorna planeta koja ne donosi nishta dobro.Da li je u blizancima i ribama njegov uticaj pozitivniji nego u ostalim znacima?
I konkretno imam zanimljiv sluchaj u mojoj natalnoj karti. Prochitala sam da si napisao sledece: "Međutiiiiim, kad se Ur,Ne, ili Pl nađu na samom AC-u, MC-u, IC-u ili DC-u neovisno o vremenskim okvirima oni su primarno ugrađeni u ličnost. ". Ja imam ovakav sluchaj.


Uz duzno postovanje... ja ne vidim navedene planete na uglovima? Jes Uran u 10. ali je podalje od ugla?

Meni je upecatljiva postavka Meseca na Rigelu, Pa jos u trigonu sa Plutonom na Arcturusu~ili Spicom(?) :brus:


Za sad sam izguglala sledece o mesecu na rigelu:

"Meteori iz grupe Orionida dolaze iz sazvežđa Orion koji predstavlja ratnika ili lovca. Jedna od većih svetlijih zvezda ovog sazvežđa je zvezda Rigel koja je uglavnom istaknuta kod osoba na položaju. Kada neka osoba ima na 16.stpenu Blizanaca Sunce, Mars, Jupiter, Mesec ili Veneru, mora kad tad postati po nečemu poznata ili slavna. Pošto se ova fiksna zvezda aktivira i u vreme vladavine znaka Vage, može se zaključiti da će Vage biti pod najvećim uticajem kiše meteora u oktobru ali će se pri tom aktivirati taj 16. stepen Blizanaca i kod onih koji imaju navedene planete ili podznak na tom stepenu"

Znachenje zvezde spika:
Spika je najbeneficnija od svih fiksnih zvezda, I je velicine i u stanju je da "spasi" i najgoru situaciju.

Moj zakljuchak:
Negativan uticaj plutona shtiti zvezda spika,u trigonu sa mesecom na rigelu , trebalo bi da donese zashtitu. E sad ono shto meni priolazi kroz glavu jeste da mi je mesec u 5 kuci, i da to sve moze da se odnosi na moje dete (koje trenutno nemam, ali verujem da cu ga do tad imati :))?

Ma nishta mi vishe nije jasno...:confused:

@ Almsivi. Nemam nick zoka, ime mi je Marija (Maja), i nikad ne stavljam ime kao nick.
 
Poslednja izmena:
U bre Zoka, ali imas cudan stil. Ti bese Zoka na nekom drugom forumu? :)

Ne znam dali je opasnost od metka, ali od rata moze biti. Cek, ratovi mogu izbiti svakog casa, vidis da se blizi 2012,
neki tamni vladari namerno planiraju globalni haos. No ne gubi nadu. :)

A ti se guras na pogresna mesta ponekad, :D hahaha, pa se pazi.

Za borilacke vestine, pitao sam UpINtheSKYa :)

Pa ja odgovorio...ali obrisao posto sam mislio da si pitao @Dirty kitchen:)
Odgovor je da! 10 godina....ali kakve veze to ima,posto je na descedentu?:)
 
"Meteori iz grupe Orionida dolaze iz sazvežđa Orion koji predstavlja ratnika ili lovca. Jedna od većih svetlijih zvezda ovog sazvežđa je zvezda Rigel koja je uglavnom istaknuta kod osoba na položaju. Kada neka osoba ima na 16.stpenu Blizanaca Sunce, Mars, Jupiter, Mesec ili Veneru, mora kad tad postati po nečemu poznata ili slavna..

Jeee xD meni je tu konjukcija vladara ASC-a i MC-a xD ...



Moj zakljuchak:
Negativan uticaj plutona shtiti zvezda spika,u trigonu sa mesecom na rigelu , trebalo bi da donese zashtitu. E sad ono shto meni priolazi kroz glavu jeste da mi je mesec u 5 kuci, i da to sve moze da se odnosi na moje dete (koje trenutno nemam, ali verujem da cu ga do tad imati )?

Zbog cega uopste tako posmatras Pluton u svojoj karti? On kod tebe nije toliko bitan, da ne kazem uopste ... Veliki su orbisi i sa Mesecom i Venerom da bi se on ispoljio na sebi svojstven nacin ... milioni ljudi ima takvu postavku Plutona ... ja mislim da je u tvojoj karti mnogo bitniji Merkur, dispozitor Meseca na MC-u, Mars u dvanestoj i Venera jer je dispozitor konujukijce vladara ASC-a i vladara Sunca i nalazi se u sedistu ... stvarno mi nije jasno sto ste se zalepili toliko sa taj Pluton :S ... ?

Sto se tice dece, ne brini nista, Mesec u petoj kuci u Blizancima, ihihi, sta ces vise, a dispozitor na MC-u gde se skuplje energija ...

BTW, u toku dana cu vase postove nevezane ze temu, koja je egzeltacija Plutona, prebaciti na podforum Natalne karte - gde cu otvoriti temu posvecenu karti Dirty Kitchen Eternity ...
 
Jeee xD meni je tu konjukcija vladara ASC-a i MC-a xD ...





Zbog cega uopste tako posmatras Pluton u svojoj karti? On kod tebe nije toliko bitan, da ne kazem uopste ... Veliki su orbisi i sa Mesecom i Venerom da bi se on ispoljio na sebi svojstven nacin ... milioni ljudi ima takvu postavku Plutona ... ja mislim da je u tvojoj karti mnogo bitniji Merkur, dispozitor Meseca na MC-u, Mars u dvanestoj i Venera jer je dispozitor konujukijce vladara ASC-a i vladara Sunca i nalazi se u sedistu ... stvarno mi nije jasno sto ste se zalepili toliko sa taj Pluton :S ... ?

Sto se tice dece, ne brini nista, Mesec u petoj kuci u Blizancima, ihihi, sta ces vise, a dispozitor na MC-u gde se skuplje energija ...

BTW, u toku dana cu vase postove nevezane ze temu, koja je egzeltacija Plutona, prebaciti na podforum Natalne karte - gde cu otvoriti temu posvecenu karti Dirty Kitchen Eternity ...


Ja zamalo da otvorim novu temu sa istim nazivom. Nisam videla da je vec otvorena. :)
Stavila sam akcenat na pluton jer su mi uvek astrolozi skretali paznju na njega, i na saturn u 8, u negativnom smislu. Ali su mi uvek govorili da jupiter shtiti taj saturn i da on ne bi trebalo da donese probleme. Npr. kad je tranzitni saturn bio u 6 kuci nisam nikakve probleme imala...
Pritom, ja sam totalni laik, i shto se tiche tumachenja uglavnom se vodim onim na shta me neko struchniji uputi, pa guglam, prelistavam knjige i pokushavam da saznam znachenje i da povezem aspekte.
E sad. Drugi deo tvog posta uopshte ne mogu da skontam. Ono shto mi je recheno za merkur jeste da je na jako dobrom polozaju, i da mi donosi dobre verbalne sposobnosti (shto jeste istina), za Mesec, poshto je u 5 kuci da cu imati dete koje ce biti uspeshno (nisam sigurna kako je astrolog doshla do tog zakljuchka), i za Veneru da se nalazi na "vrhu neba" i da necu nikad imati manjka u ljubavi (shto se tiche veza), i to isto jeste tachno.
E sad, za Mars mi je recheno da mu i nije bash najprijatnije u toj 12 -toj kuci, da moze doneti psihichke probleme, ali da mi Saturn kao vladalac horoskopa pomaze u tome da odem duboko u problem taman onoliko koliko sam svasna da mogu da se izvuchem iz njega. Znachi Saturn me drzi "chvrsto prikovanu za zemlju".

Pokushala sam da izguglam shta znachi dispozitor neke planete i nashla sam jedino ovo:Dispozitor je planeta koja vlada znakom u kome se nalazi neka druga planeta. Ali mi uopshte nije jsano kako sam to sve da tumachim.:(:dontunderstand:
 
Sto se tice loeg uticaja Plutona u tvojoj karti mislim da tu nemas nikakve brige :) PLuton je daleka planeta i jako mala i deluje u aspektima sa malim orbisima, sta ja znam, ja ga gledam dva do tri :) kao sto rekoh da bi se on ispoljio onako strasan kao bas sto ga opsiuju. Inace orbis je broj stepeni koji fali nekom aspektu do egzaktnosti ... tj ako je konjukcija 0 stepeni, ako su planete udaljene 2 stepena jedna od druge, to ce opet biti konjukcija, ali sa orbisom od dva stepena ... isto tako za svaki aspekt, trigon je 120 , neka planeta je 124 npr. stepeni udaljena, kazemo da ima orbis od cetiri :) ... a tvoj Pluton ima samo lepe aspekte, kao i njegov dispozitor Venera koja je jos u sedistu(kasnije cu objasniti) ... a i ti Plutonovi aspekti imaju orbise, konjukcija sa Venerom 6 stepeni, a sa Mesecom trigon 7 stepeni :) tako da zaista ne deluje previse jako, imas bitnijih planeta na koje trebas paznju da obratis :)

Dispozitor planete je vladar znaka u kome se ona nalazi :) npr ako imas Mesec u Blizancima ... Blizancima vlada Merkur, znaci on je dispozitor Meseca i moze nam dati neke informacije o kvalitetu Meseca, on je vladar onog gde je Mesec polozen, tako da je normalno da ce opisati taj Mesec ;) Mesec u petoj kuci daje veliku ljubav prema deci, pogotovu u Blizancima :) tako da ce deca definitivno obeleziti pozitivno tvoj zivot ;)
Merkur ti je na vrhu neba, a ne Venera, mada je i ona lepo polozena i u sedistu :) to da ti ne fali ljubavi daje i Mesec u petoj kuci, kao i vladar pete na vrhu neba, tj MC-u :) ...
Mars u dvanestoj jeste problematican, pogotovu sto je tebi vladar MC-a, moze se odnositi na tajne neprijatelje na poslu koji ti cak u jednom trenutku mogu ruinirati ugled i napraviti probleme, mozda i sa zakonom, eventualno sefom, pa bi tu trebala da se pazis da ne budes zrtva podvala :) ...
 
Hvala immph.
Sve shto si rekla ima logike. Od priche koja se tiche dece, do ovoga za mars i tajne neprijatelje.
Do sada sam imala dosta loshih iskustava sa uglavnom najblizim prijateljima. Nije mi nepoznato da mi najblizi prijatelj zabije na najpokvareniji nachin noz u ledja, ali sam se vremenom izveshtila, nauchila da povuchem crtu na prvi losh znak u nekom prijatljstvu...tako da sam na oprezu...
Shto se tiche posla, mogu da rezimiram samo odonose na fakultetu, jer nisam bila stalno zaposhljena. Definitivno imam problema sa autoritetima, ali se nekako uvek izvuchem. Chovek kad postane svestan neke svoje osobine u mogucnosti je da je kontrolishe shto je dobar znak. :)
Ono shto je pretpostavljam losh aspekt tog marsa, jeste preterana kolichina energije koju posedujem, i ne znam kako da je ispraznim chesto. Previshe me tera nekako da se borim, mozak mi radi 300 na sat i kad to ne zelim,neprekidno sanjam (ne secam se kad sam zadnji put spavala a da nisam sanjala neshto, iako nisu u pitanju nocne more) i to poprilichno iscrpljuje.
E sad. Htedoh da pitam sledece stvari. Shta znachi descedent u raku? Negde sam prochitala da on govori o partneru za kog cu se udati....mada mi se to ne chini kao tachno tumachenje. Vidim da je tu i zvezda sirius?
I ono shto sam primetila jeste da mi su mi zvezde nabijene u 7 i 9 kuci pretezno. Znam da se 7 -a odnosi na brak i tajne neprijatelje, a 9- ta na fax i inostranstvo. Pokushala sam da izguglam znachenje tih zvezda ali nishta znachajno nisam nashla, sem shto sam se josh vishe spetljala.
Ono shto mi je upalo u ochi jesu sledece stvari i ne znam kako da ih rastumachim.
Reg zvezda preko Veste na 3 stepenu 39' u 7 kuci?
Fortuna 2 stepen 55' u konjukciji sa zvezdom orcus 2 stepen 09'?
Hiron na 15 stepenu 04'na IC (ne znam znachenje IC-a) u biku (nisam sigurna da li je u konjukciji sa zvezdom Sedna)?

Ps.Znam da se 18 stepen blizanaca tumachi kao djavolji stepen, a meni je descedent na 17 stepenu 29', i pretpostavljam da to nema veze, ali ne shkodi da pitam?
Ps1. Kako se gleda da li cu zavrshiti fakultet i kada? Nisam daleko od kraja, josh 6 ispita mi je ostalo, ali me interesuju aspekti kroz koje to mogu da gledam.
Ps2. nadam se da nisam smorila sa svim ovim pitanjima :)
Ps3. Hvala puno!
 
neprekidno sanjam (ne secam se kad sam zadnji put spavala a da nisam sanjala neshto, A ja zaboravila kad sam NESTO sanjala...
E sad. Htedoh da pitam sledece stvari. Shta znachi descedent u raku? Negde sam prochitala da on govori o partneru za kog cu se udati....mada mi se to ne chini kao tachno tumachenje. Vidim da je tu i zvezda sirius?
I ono shto sam primetila jeste da mi su mi zvezde nabijene u 7 i 9 kuci pretezno. Znam da se 7 -a odnosi na brak i tajne neprijatelje,na javne neprijatelje a 9- ta na fax i inostranstvo. Pokushala sam da izguglam znachenje tih zvezda ali nishta znachajno nisam nashla, sem shto sam se josh vishe spetljala.
Ono shto mi je upalo u ochi jesu sledece stvari i ne znam kako da ih rastumachim.
Reg zvezda preko Veste na 3 stepenu 39' u 7 kuci?
Fortuna 2 stepen 55' u konjukciji sa zvezdom orcus 2 stepen 09'?
Hiron na 15 stepenu 04'na IC (ne znam znachenje IC-a) IC je pocetak kuce (ili polje) kuce, doma...iz kog potices i koji ces ti stvarati, jednog od roditelja. korene,itd. u biku (nisam sigurna da li je u konjukciji sa zvezdom Sedna)?

Ps.Znam da se 18 stepen blizanaca tumachi kao djavolji stepen, a meni je descedent na 17 stepenu 29', i pretpostavljam da to nema veze, ali ne shkodi da pitam?
Ps1. Kako se gleda da li cu zavrshiti fakultet i kada? Nisam daleko od kraja, josh 6 ispita mi je ostalo, ali me interesuju aspekti kroz koje to mogu da gledam.
Ps2. nadam se da nisam smorila sa svim ovim pitanjima :) Uh,uh! Mene nisi...jer dalje ne znam ni ja! :)
Ps3. Hvala puno![/QUOTE]
??A Venera na 29 st.? Rascivijala si? :brus:
 

Back
Top