Paul Di Anno u Srbiji!!!

Paul Di'Anno, originalni pevač Iron Maiden-a, ponovo dolazi u Beograd. Pevač će 18. novembra nastupiti sa svojim bendom Killers u maloj sali SKC-a.

Specijalni gost je norvaški sastav Thunderbolt. Organizator "Legacy Promotion" najavljuje da će pevač pored svojih solo pesama izvesti i hitove Iron Maiden-a poput "Prowler", "Murder in The Rue Morgue", "Remember Tomorrow", "Killers", "Phantom Of The Opera", "Running Free", "Transylvania", "Sanctuary" i "Wrathchild".

Karte su u prodaji po ceni od 1400 dinara od 18. Marta preko Eventima i u Felix Shopu. Limitiran je broj na 350 karata, koliki je kapacitet male sale SKC-a.

AAAAAAAAAAA GLEDAJTE PESME!!!! ps. 350 karata? majku vam... i kao vec su izasle u prodaju
 
Održao je dan za danom 2 koncerta u martu 2002, a ovo kasnije što je bio, nisam nešto baš pohvatao :lol: jednom su bili zajedno on i Max Cavalera, jednom je on došao bez svog benda pa mu svirala naša neka ekipa, članovi Rapid Force i još nekog benda valjda...

Ma ne verujem da će biti neko posebno veliko interesovanje. Realno, tu će dolaziti samo najzaluđeniji fanovi Maidena koji dolaze samo zato što je to lik koji je pevao na prva 2 Maiden albuma, inače njegovo pevanje odavno nema mnogo veze sa onim pevanjem u Maidenima, peva više u HC/punk fazonu, a i ova fora da nema svoj bend nego pokupi neki lokalni Maiden tribute mu je... :rolleyes:

Elem, ja sam nekako uspeo da propustim sva ova prethodna gostovanja pa sad moram da odem. :mrgreen: (da, ja sam od tih zaluđenih Maiden fanova :lol: )
 

Back
Top