pevacko takmicenje tinejdzera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

betty bub

Početnik
Poruka
26
U toku je pevacko takmicenje tinejdzera u nemackoj pod imenom BE A STAR.
Nasa devojcica Klara Jovanovic , 11 godina , je od 2100 takmicara uspela da udje u finale( najbolje 3 iz nemacke, austrije i svajcarske!!) Pobedice onaj takmicar koji bude dobio najvise glasova, a moze se glasati na www.disneychannel.de ( hannah montana, be a star, hier abstimmen)!
Glasanje je bezplatno i traje samo do 5 aprila!!
Molimo vas podrzite nas i glasajte ze Klaricu!!!
:hvala::super::klap:
 
U toku je pevacko takmicenje tinejdzera u nemackoj pod imenom BE A STAR.
Nasa devojcica Klara Jovanovic , 11 godina , je od 2100 takmicara uspela da udje u finale( najbolje 3 iz nemacke, austrije i svajcarske!!) Pobedice onaj takmicar koji bude dobio najvise glasova, a moze se glasati na www.disneychannel.de ( hannah montana, be a star, hier abstimmen)!
Glasanje je bezplatno i traje samo do 5 aprila!!
Molimo vas podrzite nas i glasajte ze Klaricu!!!
:hvala::super::klap:

Ovo je na tinejdzerima zato sto... [?!]

Stefane, budes li pomenuo eskimsku hortikulturu tesko ti se pise
 
Zato sto sam mislila da i vi slusate Hannu Montanu, doduse imam tek 11 godina....
Nisam ocekivala ovakvu reakciju, mislila sam da ce vam biti drago sto je neko ko je nas toliko napredovao i da cete mi pomoci, ali ako ne zelite nema veze.

Drago da, naravno uvek mi je drago kad se neko bavi umetnoscu (sad da li je ta vrsta muzike kategorizovana kao umetnost to je druga prica) ali nahvatati glasove preko ljudi koji ni za takmicenje ni za sta nisu culi je hipokrizija... Ako je zasluzila ima da pobedi i bez krstasa...
 
A jest vidis, to sam zaboravio... JOGURTA ZA POBEDNIKA!!!

moja_kravica_01.jpg


Just for the record, preferiram "Granice", al sliku ne mos' naci pa da te mlate...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top