Rastanak

Hektor

Aktivan član
Poruka
1.253
Posto mi je Incognito zapretio da se ne bavim religijom na forumu filosofija,i da ce napraviti cistku sledeceg vikenda,i da ja ne mogu da ne budem ono sto jesam,uz duzno Incognitovo neznanje ko su pravoslavni svetitelji(ne zna nijednog)a ko katolicki(koje je nabrojao nekoliko krvolocnih),tuzna srca Vas obavestavam,ako stvari ovako stoje,da je ovo moja poslednja poruka i za rastanak Vam zelim da budete ono sto svi vi jeste:CASNI I POSTENI LJUDI!
 
Iako sam i ja ateista, protivim se ovakvim "zabranama". Zatvorili ste ceo forum religija jer niste uspeli da izađete na kraj 2-3 ljudi. Sad, kao, uopšte ne sme da se priča o religiji?

Što onda i ovde ne primenite pravila iz foruma ljubav i sex? Tamo se topik momentalno zatvara ako sadrži 5 reči koje se pojavljuju u nekom drugom topiku... :roll:
 
Hektor:
Posto mi je Incognito zapretio da se ne bavim religijom na forumu filosofija,i da ce napraviti cistku sledeceg vikenda,i da ja ne mogu da ne budem ono sto jesam,uz duzno Incognitovo neznanje ko su pravoslavni svetitelji(ne zna nijednog)a ko katolicki(koje je nabrojao nekoliko krvolocnih),tuzna srca Vas obavestavam,ako stvari ovako stoje,da je ovo moja poslednja poruka i za rastanak Vam zelim da budete ono sto svi vi jeste:CASNI I POSTENI LJUDI!

Hektore, neces valjda tako lako da odustanes. Nikom ne dozvoljavaju da prica o religiji na filosofiji, iako mnogi od tih nazovi filosofa nemaju pojma ni o njoj, a kao otvaraju vrlo pametne filosofske topike. Sto se tice prepucavanja ateista i vernika, pa to verovatno pokazuje nezrelost, i to obostranu...Pitanje vere i Boga je krajnje licna stvar i kao sto ne dozvoljavam da meni neko soli pamet, tako nemam ni ja nameru to da cinim drugom...E sad, druga je prica opsta nekultura, netolerancija, i nerazumevanje kod pojedinih na ovom forumu...

A sto se tice tzv. zabrane religije, pa sila Boga ne moli....Niko nema pravo da te otera sa foruma....

Pozdrav
8)
 
ajde jos malo u slavu Hektora....
a sto je on takav mucenik osim sto se sam proglasio za istog?
sve cete uraditi da ispadnete mucenici pa da imate alibi da se reklamirate...i uopste nema veze kojim se metodama sluzite...sve dok se rec Bog pominje makar 5 puta u postu...nema veze ni koja je tema u pitanju....a to je tako visoko moralno, iskreno....skoro da ste makijavelisti...
histerijom i vredjanjem uspete da isprovocirate normalan svet samo da biste rekli "aha, eto!!!"...

sto lepo ne platite reklamu?

a ja ovde dodjem da diskutujem....
 
[b]anakin:
[/b]
ajde jos malo u slavu Hektora....
a sto je on takav mucenik osim sto se sam proglasio za istog?
sve cete uraditi da ispadnete mucenici pa da imate alibi da se reklamirate...i uopste nema veze kojim se metodama sluzite...sve dok se rec Bog pominje makar 5 puta u postu...nema veze ni koja je tema u pitanju....a to je tako visoko moralno, iskreno....skoro da ste makijavelisti...histerijom i vredjanjem uspete da isprovocirate normalan svet samo da biste rekli "aha, eto!!!"...
sto lepo ne platite reklamu?

a ja ovde dodjem da diskutujem....[/quote]

kojote::
...Ti, kafanska duso koristis u marketinske svrhe!!!
Kakav to -NORMALAN SVET - ti poznajes?
AHA-ETO!!! je BOJNI poklic propale pijanistkinje-Amazonke, koja proterana iz Rusije, zemlje KRALJEVA klavirske muzike, ne birajuci sretstva, zeli posto-poto, NE BIRAJUCI SRETSTVA, da u SIBIR odu, njenom "zaslugom i(porodjajnim)trudom"
svi oni koji o umetnosti koja se zove ZIVOT, znaju ,makar malo, vise od nje!!!
I koji ces ALIBI sad da smislis za ovu svoju GNUSSOBU
MAKIJAVELISTKINJO:!: :?: :!: :roll:
 
jesi ti meni brljao po profilu pa nasao ICQ broj pa ti odatle Rusija?
ajd procitaj malo bolje sta tamo pise...u smislu proterivanja i slicnog...

a kad smo kod proterivanja...pazi kad si na ivici..
 
vidi...mogu ti naci podatke...pa cu ja tebe da krenem da maltretiram...a imam maste...ovo sto ti radis je decja igra..
shvati ovo kao prvo upozorenje...
za dalje ne odgovaram...
 

Back
Top