Бела Русија уместо Белог Шенгена

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Slobodna trgovina s Belorusijom

desk - 31. mart 2009. u 16.16

Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko i potpredsednik srpske vlade Mlađan Dinkić izjavili su u Minsku da će danas potpisani sporazum o slobodnoj trgovini ojačati saradnju Srbije i Belorusije.

U susretu sa Lukašenkom, Dinkić je kazao da je interes srpskog biznisa „ne samo investicija kapitala, stvaranje zajedničkih preduzeća, već i izlazak sa zajedničkim proizvodima na tržišta trećih strana”, prenosi Itar-Tas.

Lukašenko se založio za stvaranje srpsko-beloruskog saveta za poslovnu saradnju.

:super::super::super::super::super::super:
 
Slobodna trgovina s Belorusijom

desk - 31. mart 2009. u 16.16

Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko i potpredsednik srpske vlade Mlađan Dinkić izjavili su u Minsku da će danas potpisani sporazum o slobodnoj trgovini ojačati saradnju Srbije i Belorusije.

U susretu sa Lukašenkom, Dinkić je kazao da je interes srpskog biznisa „ne samo investicija kapitala, stvaranje zajedničkih preduzeća, već i izlazak sa zajedničkim proizvodima na tržišta trećih strana”, prenosi Itar-Tas.

Lukašenko se založio za stvaranje srpsko-beloruskog saveta za poslovnu saradnju.

:super::super::super::super::super::super:

хехе ко би рекао да ће млађа да се шлихта лукашенку:hahaha::hahaha: која комедија,па зар ми нећемо у еу:rtfm: шта је сад ово братимљење са белорусијом и русијом,они изгледа по слобовом рецепту,следећи је савез држава:ok:
 
pa imaju dobre traktore ,nije bas Dzon Dir al su i ovi odlicni , a za ostalo ne znam , al sve jedno mi treba da tezimo da njima vise prodajemo nase proizvode ,a nego da kupujemo od njih , ustvari da taj odnos bude povoljniji za nas

A zamisli tu tugu da pored IMR-a,IMT-a i ZMAJA ...u Srbiji vise nema proizvodnje bar solidnih traktora....:D
 
Slobodna trgovina s Belorusijom

desk - 31. mart 2009. u 16.16

Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko i potpredsednik srpske vlade Mlađan Dinkić izjavili su u Minsku da će danas potpisani sporazum o slobodnoj trgovini ojačati saradnju Srbije i Belorusije.

U susretu sa Lukašenkom, Dinkić je kazao da je interes srpskog biznisa „ne samo investicija kapitala, stvaranje zajedničkih preduzeća, već i izlazak sa zajedničkim proizvodima na tržišta trećih strana”, prenosi Itar-Tas.

Lukašenko se založio za stvaranje srpsko-beloruskog saveta za poslovnu saradnju.

:super::super::super::super::super::super:

Najbitnije da je Tadic ponovo izbegao Lukasenka. :roll:
BTW procitah u novinama da sa Belorusima imamo neku mizeriju od robne razmene ali pazi cuda opet deficit :hahaha: . Zivo me zanimaju podaci za Zimbabve, Centralno-africku republiku ili Dr Kongo, ne bi me iznenadilo da smo u debelom minusu :hahaha:
 
Najbitnije da je Tadic ponovo izbegao Lukasenka. :roll:
BTW procitah u novinama da sa Belorusima imamo neku mizeriju od robne razmene ali pazi cuda opet deficit :hahaha: . Zivo me zanimaju podaci za Zimbabve, Centralno-africku republiku ili Dr Kongo, ne bi me iznenadilo da smo u debelom minusu :hahaha:

имамо дефицит и са белорусијом???ауууу стварно смо пукли.....:roll:
 

Back
Top