Др. Војислав Шешељ- идеологија

..sta god da kazem...nayebo sam...
AKO..kazem nek se vrati...isapst cu licemjeran...i izmedju redova Srbiji zelim ..zlo...
AKO..kazem...neka trune u zatvoru...crko dabogda..zamjerit cu se radikalima...
......svakako sam nayebo..sta god da kazem..bolje da šutim..i smijem se...
..:hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotf: :rotf: :rotf: ...
albumpicgggmv4.jpg
 
Poslednja izmena:
Верујем у њега и његову идеологију у СРС а своју идеилију не мењам.

Још увек вам није јасно ко је крив за Крајину.....чудно.

Ко је крив за Косово?....Зар исто он?

Alo koliko je ljudi ginulo za tu ideologiju..dok su ostali profitirali?
 
A kako se zove vasa ideologija po kojoj svi rvati treba da zive u jednoj drzavi?
a uz to jos,samo rvati?:rtfm:

Otkud tebi to da mi imamo takvu ideologiju?
Mi nismo ni u jednom trenutku išli na to da napravimo državu u kojoj bi okupili sve Hrvate.
Jesmo mi napadali Srbiju ili Crnu Goru? Nismo. Nego su te dvije države napale nas.
A Hrvati žive u Vojvodini i u Boki, a bogami bilo ih je i na Kosovu (ostalo nešto malo).
Bio jeste plan zajednički Slobe i Franje da podijele BiH, pa da Hrvate, odnosno Srbe priključimo maticama, ali to je brzo propalo.
 
Вратиће се и биће уз народ!
Neće. I neće biti uz narod, jer je prošlog četvrtka u poslednjem pojavljivanju u sudu rekao doslovce: "Meni nije cilj da izađem odavde već mi je cilj da pobedim haško tužilaštvo"! Kraj priče. Ende. Finito. The end. Konjec filjma. A vi i dalje blejite na samo pominjanje Šešeljevog imena. Pametnom dosta.
 
Neće. I neće biti uz narod, jer je prošlog četvrtka u poslednjem pojavljivanju u sudu rekao doslovce: "Meni nije cilj da izađem odavde već mi je cilj da pobedim haško tužilaštvo"! Kraj priče. Ende. Finito. The end. Konjec filjma. A vi i dalje blejite na samo pominjanje Šešeljevog imena. Pametnom dosta.

Vjerojatno mu je jasno da će ga smaknuti ako izađe. :roll:
 

Back
Top