Windows Live Messenger

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
9gc0o3.jpg


c3tc7.jpg
 
Jesi ti siguran da to nije neka stetocina.Malo je cudno da se ne moze iskljuciti startup WLM-a.Zasto ga ne reinstaliras,nece ti oduzeti mnogo vremena,a mislim da ce da te pita u toku instalacije da li zelis da se startuje sa win-om.
 
Nema ni wlcomm.exe.

Koristim XP.

Pa mislio sam da oborim sistem! Uz ovo mi se jos javlja neki Windows Intaller! Kad god pokrenem Winamp, MSN ili neki drugi program, uvek mi se javlja to Windows Instaler i trazi neki sku.011.cab fajl. Na netu sam nasao 4 resenja ali nijedno ne odgovara mom kompu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hello... jel moze mala pomoc?
Instalirala sam xp black edition i downloadovala windows live... Sve radi, ali msn kad se sign up-ujem, on pokaze online i posle mozda 5 sekundi samo ga izbaci i tako stalno... obrisala sam windows messenger ali i dalje nece da radi...

Zna li neko kako da to popravim?
 
Hello... jel moze mala pomoc?
Instalirala sam xp black edition i downloadovala windows live... Sve radi, ali msn kad se sign up-ujem, on pokaze online i posle mozda 5 sekundi samo ga izbaci i tako stalno... obrisala sam windows messenger ali i dalje nece da radi...

Zna li neko kako da to popravim?

Udji u Control panel pa onda Windows Firewall Settings i idi gore na Exceptions tu nadji Windows live Messenger i Windows Live Messenger 8.1 ili koja ti je već verzija i isključi ih i idi na OK i javi jel sad radi! pozz!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top