...shta mislite o...???

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
...elem, inspirisan onom dijenekovom temom (koja je, baj d vej, super) reshijo sam da otvorim jednu slichnu, ali nikako istu temu...:)
...evo ovde bi mogli da pishemo shta mislimo o sebi, u sehi smislu i ljubavnom, e a ovi ispod treba da kzzu el istina, tj. da li misle da je to stvarno tako ili ne...
...na ovaj tjemo nachin dotji do nekih saznanja o sebi, svojoj sexualnosti i mozzda stvoriti realniju sliku o sebi, koja tje nam kasnije pomotji da nadjemo partnera po svojoj meri...:)
...el ja recimo ima veoma visoko mishljenje o sebi, mislim da sam sharmantan, lep, zgodan i sexipilan, ali to mozzda nije tako, mozzda sam samo narcisoidan, pa eto ja sam pocheo, reko sam neshto o svome ja...:rumenko:
 
Poslednja izmena:
lenj sam i ako znam da radim
i sebican i nisam
uglavnom govorim istinu ali mi niko ne veruje
kreativan i umem da iznenadim
placem na razne emotivne scene
volim zivotinje kako u tanjiru, tako i u igri s njima
dobar ali sam tesko zlopamtilo
dobar jebach, losh ljubavnik
 
Ne mislim o tome peach ne volim da nagadjam cinjenica je da nisam citao dovoljno tvojih tekstova, da te ne znam licno i da na osnovu toga ne znam da l bi ti zeleo da si takav ili si zaista takav

ne napaljujem se ja tako lako na zenske nikove po forumu
sorry mozda ces sa zenskama imati vishe srece
 
:) Tacno :)
Hm, malo sam kontradiktorna i cesto u konfliktu sama sa sobom.. :dash: Volim cipele :lol: , i sve sam samo ne povrsna i sebe uvek dajem 100% sto je mach sa dve ostrice.. Ne umem da odvojim emocije i sex , a volela bih :neutral: U savrsenom sam skladu sa svojom sexualnoscu i telom i ne plasim se da to pokazem..
Konfuzna, sludjena i cesto haoticna, ali to je zato sto sam mala :rumenko:
I, da, imam dobre noge :rumenko: i volim anal sa svojim partnerom (izvini da izraz pichi:lol: )
 
zaboravan, dobričina, ne mnogo vredan, prosečan u krevetu, zaljubljenik u sve što pokreće benzin, iskren, pomogne svakom pa i nepoznatom, ne preterano emotivan, ponekad melanholičan, za pravog prijatelja daje maksimalno ponekad i na svoju štetu...
blabla...više ne mogu da se setim...s posla sam, pa sam umoran...:rumenko:
 

Back
Top