Rođendanski poklon jednoj ženi

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Da li vam se desilo da kao rođendanski poklon od vašeg "dragana" dobijete stvari tipa: šerpa, lonac, oklagija, kutlača, pegla, usisivač, mašina za sudove isl. umesto da dobijete neki parfem, šminku, haljinu, ručni sat, ogrlicu, tašnu, cipelice?
Kako reagujete u tiakvim situacijama?
Koji rođendanski poklon vas je najviše obradovao?
A iznervirao?
Koji ste poklon dobile za poslednji rođendan od vašeg "dragana"?
Šta bi ste volele da dobijete za predstojeći rođendan?
 
Šerpe, lonce i ostale kućne potrepštine koristimo zajedno, tako da to ne može biti poklon meni.
Obradovala bih se bilo kakvom poklonu, volim da se seti.
Poslednji poklon za rođus je bio praktičan, dobila sam novi telefon jer se stari raspao.

Za sledeći poklon bih volela da dobijem neko putovanje. Bilo gde, samo da me iznenadi.
Ali za sada je to nemoguće, jer ja ne mogu da dobijem godišnji odmor u vreme mog rođusa.
 
Tesko da cu od mog muza ikad dobiti nesto kao serpe, lonci ili bilo sta za kucu, on se bas u te stvari i ne razume, rekla bih da od serpi (naravno praznih) bezi kao djavo od krsta :lol:
Obicno mi kupuje zlato, a posto volim minduse, imam vec poprilicnu kolekciju zlatnih mindjusa. Mada pokusavam da ga naviknem da bude praktican - on meni lepo da da pare a ja da kupim nesto i da se iznenadim kako je dobro izabrao :lol:
 
Meni je bas pre nekoliko dana bio rodjendan i dobila sam lep poklon od svog dragog: rukavice, tasnica i knjiga...medjutim, to uposte nije najlepsi deo poklona. Pravo iznenedjenje je bilo kada je u autu izvadio svecicu, drzao u ruci i pevao: Danas nam je divan dan....i ja morala da duvam svecicu...a on jos na to rekao BRAVO:klap:! Kao da imam izmedju 2 i 3 godine
 
.......... Ovaj.......... ja sam pitala mogu li sama da izaberem poklon za godišnjicu braka (wooow, svaki put me nasmeje to ,,godišnjica braka" ) i on se oduševio - jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sama ćeš birati svoj pokloooooooon :lol:

I odemo u Lili i kupimo zeleni depilator... On je mislio da mi kupi minđuše (i to Nindžuše me nasmeje uvek)
 
Није ми још никада купио за рођендан наведене категорије под а
Ако почне, упс ја ћу њему да поклоним доживотну карту за Клуб ентомолога:mrgreen:
поклони ми стварчице најчешће, и то оно што хоће да обучем:mrgreen:
 
Dobila sam poslednji put ovo milo stvorenje....

3.JPG
 
ja jednom nisam znao shta bi pozvala me jedna fina eminentna dama na rodjendan i ja uzmem jedan lepi hed i mashnicu i pozovem je vani i dam joj da ne vide ostali. i rekla je da nikad nije dobila bolji poklon i bash me volila poslije ali nazalost nismo se ozenili sudbina je tako htela :(((((((((
 
Ove godine sam dobila isto sto i prosle - nista :lol:
mm ne slavi rodjendane (ni praznike), pa dobijem cvece jedino ako ga svekrva proziva (sta ces da kupis zeni za rodjendan) i tako ga podseti na taj datum ... zato dobijam poklone od svekrve, recimo masinu za sudove :lol:
... od muza dobijam poklone tokom cele godine, i svaki put me neverovatno iznenadi... kupuje mi zenstvene stvari koje ja sebi ne bih kupila... haljine ili nakit (uvek od progresivnih mladih kreatora :lol: ) recimo... a bilo je i par prakticnih, neke stvari vezane za komp - novi monitor kada je video da ckiljim, ili haj-tek tastaturu... i to mi je ok.
 
Da li vam se desilo da kao rođendanski poklon od vašeg "dragana" dobijete stvari tipa: šerpa, lonac, oklagija, kutlača, pegla, usisivač, mašina za sudove isl. umesto da dobijete neki parfem, šminku, haljinu, ručni sat, ogrlicu, tašnu, cipelice?
Kako reagujete u tiakvim situacijama?
Koji rođendanski poklon vas je najviše obradovao?
A iznervirao?
Koji ste poklon dobile za poslednji rođendan od vašeg "dragana"?
Šta bi ste volele da dobijete za predstojeći rođendan?

od nabrojanih parfem, šminku, haljinu, ručni sat, ogrlicu, tašnu, cipelice, nije mi se desilo da je sam izabrao vec je to onaj fazon- izaberi sta hoces ja cu platiti!
sat i parfem sam dobila prosle god., ukusi su nam se podudarali, zao mi je sto nije sam izabrao pa me iznenadio! :(
inace ne pamtim da sam od ikoga dobila poklon da sam se odusevila, osim kad sam ih sama birala... bas nemam srece sto se tog tice!
ove godine cu TRAZITI depilator! to ce me u svakom slucaju obradovati..
 
Moj muz mi nikada nista nije kupio za rodjendan...kaze da ne moze da pogodi moj ukus,pa mi da novac da kupim sta zelim...a ne zna da je meni bitno da znam da je birao,gledao,pa makar mi se to i ne svidelo...a sa cvecem nikada ne moze da pogresi...a sta su pare??parama se ne moze kupiti sve...ja sam romanticne a on je surovi prakticar..
 
Ja mogu da se pohvalim da imam bas romanticnog muza :lol:
Uvek me iznenadi za rodjendan, pored poklona obavezna je vecera uz svece koju on sam sprema, crvene ruze... Pa pravi romanticar :per:
Zadnji put sam dobila prelepu ogrlicu od belog zlata, a za sledeci rodjendan ocekujem :think: ma bilo sta... samo da je od srca.
:manikir:
 

Back
Top